3 september 2013 Lees Meer →

Voorbereiding op de Sallandse velden (UPDATE 03-09)

Hieronder een overzicht van de wedstrijden in de regio Salland, van de clubs die wij volgen. Dit artikel wordt regelmatig geupdated.

Donderdag 20 juni
Eerste training PEC Zwolle

Maandag 24 juni
Eerste training GA Eagles

Donderdag 27 juni
SVI-PEC Zwolle 0-10

Zaterdag 29 juni
Olympia ’28-PEC Zwolle 2-10
Terwolde-GA Eagles 0-14

Zondag 30 juni
Open dag GA Eagles

Dinsdag 2 juli
Hattoheim-PEC Zwolle 0-15

Woensdag 3 juli
Voorwaarts Twello-GA Eagles 0-4

Zaterdag 6 juli
FC Emmen – PEC Zwolle 1-3
Sallands Streekteam-GA Eagles 0-6

Dinsdag 9 juli
Telstar-PEC Zwolle 0-2
GA Eagles-AZ 3-0

Vrijdag 12 juli
PEC Zwolle-NEC 0-1

Zaterdag 13 juli
GA Eagles-Excelsior 4-1

Dinsdag 16 juli
GA Eagles- KFC Uerdingen 2-1

Woensdag 17 juli
Werder Bremen-PEC Zwolle 2-3

Zaterdag 20 juli
GA Eagles- Bayer Leverkusen (-23) 3-2
PEC Zwolle-Elazigspor AFGELAST

Vrijdag 26 juli
PEC Zwolle-Ross County 5-1
GA Eagles-Sivasspor 1-2

Zaterdag 27 juli
Open Dag PEC Zwolle (vanaf 13u), met afscheidswedstrijd Arne Slot (vanaf 17u)

Zaterdag 3 augustus
Rohda Raalte-HHC 1-3

Dinsdag 6 augustus
Berkum-Heino 5-0
Lemelerveld-FC RDC 5-0
Overwetering-Heerde 4-3

Donderdag 8 augustus
Rohda Raalte-Quick’20 1-3
Rohda Raalte-TVC’28 2-0

Zaterdag 10 augustus
RKAVV-Heino 5-2
ASC’62-RKZVC 2-2
Fit Boys-Nieuwleusen 2-2
Rohda Raalte-Excelsior’31 1-2
TVC’28-Rohda Raalte 2-2 (na shoot-outs wint TVC’28 de strijd om de 7e plek)

Zondag 11 augustus
De Zweef 2-Mariënheem 2-3
Overwetering-Rohda Raalte2 2-0
Heeten-Robur et Velocitas AFG
Holten-OVC’21 3-1
Raalte-Kon. UD 3-4
Haarle-Hattem 1-2

Dinsdag 13 augustus
Victoria ’28-Lemelerveld 1-2
Olympia´28-OZC 1-0 (Tempelman Toernooi Nieuwleusen)
Nieuwleusen-ASC´62 2-4 (Tempelman Toernooi Nieuwleusen)
Lemele-RKSV 0-3
OVC´21-Hardenberg´85 3-4
USV-Pesse 1-1
Broekland-Heeten 0-5
Schalkhaar-Rohda Raalte AFG
Wesepe-Twello 2-1
Excelsior’31-GA Eagles (schaduwteam) 1-3

Zaterdag 17 augustus
Heino-Be Quick’28 2-1
Lemele-Rouveen 2 1-2

Nieuwleusen-OZC 1-6 (Tempelmantoernooi, Nieuwleusen)
Olympia´28-ASC´62 2-4 (Tempelmantoernooi, Nieuwleusen)
ASC’62 wint het Tempelman Toernooi

Rohda Raalte speelde het Twente Ros Toernooi in Enschede
Rohda Raalte-Juventa’12 3-0
Rohda Raalte-Rheden 0-0
Enschedese Boys-Rohda Raalte 0-1
Finale: NEC (ama)-Rohda Raalte 0-0 (5-3 na strafschoppen)

 

Zondag 18 augustus
Cupa-Mariënheem 1-1
Wijhe’92-Lemelerveld 1-1
Overwetering-Warnsveldse Boys 2-4
IJhorst-USV AFG
Heeten-De Gazelle 0-2
SDOL-Broekland 0-3
Wilp-Hoonhorst 3-1

Donderdag 22 augustus
Wesepe-Rohda Raalte 0-11 (Jubileumduel. Opening nieuw kunstgrasveld.)

Zaterdag 24 augustus
Nieuwleusen-IJVV 0-5
OZC-SVI 3-5
Lemele-Reaal Dronten 2-4
EDON-Heeten 3-7
Wijhe’92-De Gazelle 7-0
ASC’62 speelt het Gerard Schutte Toernooi (CSV’28 in Zwolle). Winnaar: Enter Vooruit.

Zondag 25 augustus
Columbia-Lemelerveld 2-3
Raalte-Twello 2-2
Broekland-Juventa’12 1-4
Lettele-V en L 3-1

Dinsdag 3 september
Heeten-Diepenveen AFG
EMMS-Hoonhorst 3-1

 

Heb je aanvullingen op dit oefenprogramma (voor Sallandse clubs die wij volgen)? Mail dan naar redactie@sallandvoetbal.nl