15 juni 2018 Lees Meer →

Spelersmarkt SallandVoetbal (Markt gesloten!)

Een overzicht van de mutaties op spelersgebied in Salland voor seizoen 2018/2019! Dit artikel krijgt gedurende de komende maanden een update. Aanvullingen? Laat ons weten via mail: redactie@sallandvoetbal.nl !

 

** TIP: Het overzicht is op een mobiele telefoon het best leesbaar als het beeldscherm ‘gekanteld’ is.

 

Zaterdagvoetbal

Competitie Club Komen Gaan
2e klasse H ASC’62 Geen Geen
2e klasse J (nrd) Nieuwleusen Stefan van Veen (jeugd), Roy Bollemaat (jeugd), Thomas Huzen (jeugd), Wouter Tabbers (jeugd), Senne Hekkert (jeugd) Timo Muller (stopt), Erwin Goutbeek (stopt), Justin Beentjes (stopt)
3e klasse D (nrd) OZC Ommen Harm-Jan Tip (SVZW) Niels Jansen (lager), Jan Willem Bolks (lager)
4e klasse D Lemele Gerben Mooibroek (Den Ham), Hans Blikman (was assisten-trainer)

 

Zondagvoetbal 

Competitie Club Komen Gaan
1e klasse E Rohda Raalte Lucas Wuarbanaran (eigen jeugd), Wesley Hansler (Colmschate’33) Fabian Put (CSV Apeldoorn) , Jaouad Akloud (Go Ahead Kampen), Robin de Jong (Hulzense Boys)
1e klasse E Heino Ricardo Kuijer (was gestopt) , Jason Pham, Sten Rosendal, Kay Ruiter, Marius Deckers (allen eigen jeugd) Rick Dirksen (Jong GA Eagles) Paul van Dijk (WVF)  , Ico Nijboer (lager)
2e klasse L (nrd) Lemelerveld Remco Smit (2e elftal), Stan Tielbeke (jeugd) Rik Lugtenberg (lager)
2e klasse J Overwetering Bunyamin Özkök (Turkse Kracht), Orlando Rozen (Go Ahead)
3e klasse B Wijhe’92 Max Blanke (eigen jeugd), Kay de Vries (Weerdinge) Dylan Kramer, Corben van de Berg, Davy Elshof (allen lager)
3e klasse B Heeten Arno Hendriks, Daan Wigink, Wouter Salden, Chiel Ruiter, Arthon Jansen (allen eigen jeugd) Mick Slots, Jacob Salden, Bryan Meijerink (allen 2e elftal) Luuk Maas (lager), Luuk Nijland (stopt), Maurice Tepperik (stopt), Laurens Tepperik (stopt), Marco ten Klooster (stopt)
3e klasse C (nrd) OVC’21 Jesper Peul (Vilsteren), Leon Mulder (eigen jeugd), Rozmik Mayilyan (eigen jeugd), Dylan van Wezel (Bergentheim) Laurens Grobbe (SV Bedum), Mylan Bouwman (stopt), Stefan Herbrink (lager)
3e klasse C (nrd) USV Mathijs van Faassen (lager), Rick Timmerman (lager)
3e klasse C (nrd) Dalfsen Florian Braam (-) Maarten Pouwels (GA Eagles) 
4e klasse H Haarle Jorn Smeenk, Ruben Groot Schaarsberg (beiden eigen jeugd) Eli Nahuis (stopt), Darwin Neulen (stopt), Rick Hobert (stopt)
4e klasse H Broekland Niek Schrijver, Rico Booijink, Wessel Aalbers, Ruben Boerdam, Sem Booijink, Cas Broekhof, Jornic van Dartel, Emiel Heuven, Alex van Rossum, Ruud Schutte (allen eigen jeugd) Jim Booijink (stopt), Tim van den Berg (?), Jaron Hegeman (lager)
4e klasse H Lettele Geen Geen
4e klasse H Raalte Owen Harleman (Sallandia), Jesper te Welvaart, Bjorn te Wierik (eigen jeugd) Emiel Tiggelhoven (lager), Arjan Veluwenkamp (lager), Nick van Tolij (lager), Julian Hoogstraten (Rohda Raalte)
4e klasse H Hoonhorst Geen Emiel Smook (stopt), Sem van der Vegt (stopt)
4e klasse H Nieuw Heeten Kevin te Wierik (lager), Jort Schutte (stopt)
5e klasse A (nrd) Vilsteren Rick Kortstee (OVC’21 jeugd) Stijn Niens, Lars Bloo (eigen jeugd) Jesper Peul (OVC’21)
5e klasse F Mariënheem Ruben Tibben (Wijhe’92)
5e klasse F SDOL Emiel Jansen Holleboom (Mariënheem), Jur Jansen Holleboom (Mariënheem), Toine Slot (eigen jeugd) Kelvin Nijmeijer (stopt), Chiel van Brakel (stopt)
5e klasse F Wesepe

Heeft u aanvullingen? Mail dan naar redactie@sallandvoetbal.nl

Reageren?