Spelersmarkt Salland (Update 30 juni)

Een overzicht van de mutaties op spelersgebied in Salland voor seizoen 2015/2016! 

Laatste update: 30-06-2015 

 

Zaterdagvoetbal

Competitie Club Komen Gaan
2e klasse H ASC’62 Jesse Bos (SC Genemuiden 2) Joren Drost (ZAC) Jan Willem Wennemars (ON Groningen)
2e klasse H OZC Ommen Frank Kuiper, foto (USV), Jack vd Poel (OVC’21), Ruben Biemans (was gestopt), Dennis ter Brug (was gestopt), Daan Natter (jeugd), Nick Runhart (jeugd) Jurrian IJzebrink (stopt), Redmar Roelofs (stopt), Hermen Hogenkamp (stopt) Mark Knol (Den Ham) Steven Warmelink (Lemele)
3e klasse C Nieuwleusen
4e klasse D Lemele Martijn de Lange (OVC’21) Steven Warmelink (OZC) Ronald Lammerink (lager) Frank van Leusen (lager)

 

Zondagvoetbal

 

Competitie Club Komen Gaan
Hoofdklasse Rohda Raalte Jolf Stel (RDC), Fabian Put (Helios), Saba Gwedelidze (SVI) Lennart Krijger (Spijkenisse), Björn Zwikker (Alcides) Jurrian Keiholtz (2e elftal) Mart Hento (2e elftal) Coen van Heun (2e elftal) Deniz Sahbaz (SVZW), Boy Boeloerditi (SDC Putten), Coen Zwollo (Colmschate’33) Dennis Hettinga (GA Eagles), Hamid Zarbaf (HHC), Thijs Kemperman (Hellendoorn) Orveo Ubbergen (AFC Arnhem)
1e klasse E Heino Douwe Booij, Tjidde Koopman (Wijhe’92) Remco Beumer (WHC), Bas Nijensteen (Heino 2), Jorik Hollewand (Swift A’dam)
2e klasse J Overwetering Jeroen Bouwhuis (Cupa), Hamza Loukil (Alexandria) Bunyamin Özkök (RDC zat) Paulino Kifeta (stopt) Sven Hafkamp (stopt)
2e klasse J Wijhe’92 Douwe Booij, Tjidde Koopman (Heino) Luuk Nijman (lager), Bram Neplenbroek (studie, Groningen), Eddy Wichems (stopt) Bas Heutinck (stopt), Nik Mulder (stopt) Jimmy Eikelboom (SV Zwolle)
2e klasse J Lemelerveld Mart Cents (Raalte)
3e klasse B Heeten Björn Lokate (jeugd) Niek Brinkhof (jeugd) Joost Koerkamp (stopt/lager) Rene Vloedgraven (stopt), Alexander Ruiter (stopt)
4e klasse H Haarle Eli Nahuis (stopt) Rick Hobert (stopt)
4e klasse H Dalfsen Youri Postma (Wilhelminaschool) Florian Braam (jeugd) Robin Pietersma (jeugd) Stef Grollema (jeugd) Stein Tabor (jeugd) Werner Snel (stopt) Ruben Middelveen (stopt)
4e klasse H Broekland Lars Hollegien (Rohda 2) Aron Schiphorst (stopt)
4e klasse H OVC’21 Daan Zwinselman (Lemelerveld 3) Stefan Kortman (Hardenberg’85) Sven Otten (HHC 5) Martijn de Lange (Lemele) Patrick Meier (onbekend), Jack vd Poel (OZC)
5e klasse A Nieuw Heeten Harald Beldman (Blauw Wit’66)
5e klasse A Hoonhorst Gijs Hesselink (Saasveldia A1) Herman de Ruiter (stopt), Sjoerd Beljon (stopt), Niek Flierman (stopt), Jurgo Gerondas (stopt)
5e klasse A USV Frank Kuiper (OZC)
5e klasse A Raalte Ramon Wolfkamp (voorheen Rohda 3) Mart Cents (Lemelerveld) Daniël Middendorp (stopt), Rick vd Ros (lager) Jurry Tibben (lager)
5e klasse A Vilsteren
5e klasse A Mariënheem Dylan Reimert (jeugd), Tom Schutte (jeugd) Remy Velderman (lager) Koen Koerhuis (stopt)
5e klasse A SDOL Ludo Zwakenberg (stopt) Rene Veldkamp (stopt)
5e klasse H Wesepe Ronald Wichems (lager) Koen Boerkamp (lager) Roy Overmars (lager)
5e klasse H Lettele

Heeft u aanvullingen? Mail dan naar redactie@sallandvoetbal.nl

Foto: Annet van Raalten