15 juni 2016 Lees Meer →

Spelersmarkt Salland (update: 15 juni)

Een overzicht van de mutaties op spelersgebied in Salland voor seizoen 2016/2017! Dit artikel krijgt gedurende de komende maanden een update. Aanvullingen? Laat ons weten via mail: redactie@sallandvoetbal.nl !

Laatste update: 15-06-2016

 

**TIP: Het overzicht is op onze mobiele versie het best leesbaar als het beeldscherm ‘gekanteld’ is.

Zaterdagvoetbal

Competitie Club Komen Gaan
2e klasse H ASC’62 Gerjan Potjes (jeugd), Bart Visscher (2e elftal), Werner Snel (3e elftal), Rick Kijk in de Vegte (2e elftal), Stefan Vellinga (EDON) Berry Roeberts (stopt), Waldo van Bruchem (stopt), Harold Pierik (stopt)
3e klasse C OZC Ommen Rik Jan de Groot (Alcides), Erwin Schuldink (HHC 2), Ruben Strating (Klazienaveen) Rico Magsino (stopt), Ruben Biemans (lager)
3e klasse C Nieuwleusen Tom Vasse (Dos Kampen A1), Saake Malesteijn (Jeugd) Tom Odink (stopt) Rick Jansen (stopt) Sander van der Klocht (stopt) Rob Goutbeek (stopt) Joran Buursema (Studie buitenland)
3e klasse D Lemele William ter Winkel (Zuid Eschmarke) Frank Dijk (KSV Vragender) Daniel Kampman (stopt) Tim Woudsma (Zwolsche Boys) Jeroen Talen (stopt)

 

Zondagvoetbal

 

Competitie Club Komen Gaan
Hoofdklasse Rohda Raalte Thom Strijland (Quick’20) Edilson Jose Coelho (FC Zutphen) Sven Kruiper (2e elftal) Don van Rossum (2e elftal) Djeremy Zandvliet (Jong GA Eagles) Ronald Gomez (uit Aruba) Ogúzhan Sahin (Jong De Graafschap) Lars Kamperman Leferink (Excelsior’31) Jolf Stel (?) Jeffrey de Visscher (stopt) Maurice Tepperik (Heeten) Björn Zwikker (vv Emmen) Saba Gwedelidze (Dieze West) Jordy Bloo (lager)
1e klasse E Heino Remco Beumer (WHC), Kevin Roddenhof (Wijhe’92) Robert Flierman (lager), Justin Stam (lager)
2e klasse J Wijhe’92 Remco Dijkman (Broekland) Joey en Paco Platenkamp, Jari van Wijnen (allen VSW) Kevin Roddenhof (Heino) Marijn Platenkamp (lager)
3e klasse B Overwetering Henri Rozen (FC RDC), Orlando Rozen (FC RDC), Tom Koers (Schalkhaar A1) Eray Canlioz (lager), Remon Elshof (lager), Auke Steerneman, Mo Kifeta (Rohda 2)
3e klasse B Lemelerveld Teun in de Wal (jeugd) Sven Kruger (lager) Danny Berghuis (gestopt) Niels Noordman (lager)
3e klasse B Heeten Maurice Tepperik (Rohda) Marco ten Klooster (Broekland) Jasper Wichers Schreur (lager)
4e klasse H Haarle Jaron van ‘t Erve (lager) Danny Cents (lager) Kasper Kinds (lager)
4e klasse H Dalfsen Mark Knol (Den Ham) Johnny Nijenhuis (Heino, lager) Fernandez Pruik (lager) Wouter Middelveen (stopt) Chiel Huisjes (stopt) Florian Braam (Hoonhorst)
4e klasse H Broekland Aron Schiphorst Wout Koerhuis (lager) Remco Dijkman (Wijhe’92) Marco ten Klooster (Heeten)
4e klasse H OVC’21 Demy Flim (jeugd), Wesley Mulder (jeugd), Yannick van Delden (jeugd), Sander Biemans, Koen Eskamp Martijn Ningbers (stopt), Jeroen Legebeke (stopt), Lars Legebeke (stopt)
4e klasse H USV  Geen mutaties
4e klasse H Lettele  Geen mutaties
5e klasse A Nieuw Heeten Roderick Hauptmeijer (lager) Sarino Polder (lager)
5e klasse A Raalte Fuat Buyuktas (Turkse Kracht) Jurry Tibben (Rohda 2) Mart Cents (stopt) Timon Kassies (stopt)
5e klasse A Vilsteren
5e klasse A Mariënheem Stan Heetkamp (jeugd) Jesse Kleverkamp (keugd) Randy Bloeme (stopt) Simon Rijsemus (lager) Niels van Schooten (stopt) Wouter Overhein (lager) Rinse Kleverkamp (1e halfjaar stage buitenland)
5e klasse A SDOL Remco Kelder (stopt)
5e klasse A Hoonhorst  Joey Kroes (jeugd) Maikel Meijer (jeugd) Wouter vd Kamp (jeugd) Justin Broeks (jeugd) Florian Braam (Dalfsen) Luuk Schrijver (lager) Bas Mijsters (lager) Richard Beltman (stopt) Maarten vd Kamp (stopt) Jasper Beltman (stopt) Gijs Hesselink (Saasveldia)
5e klasse H Wesepe Rens Broekhof (jeugd) Danny Harmsen (stopt) Paul Wichgers Schreur (lager)

 

Heeft u aanvullingen? Mail dan naar redactie@sallandvoetbal.nl

Reageren?