29 mei 2013 Lees Meer →

Spelersmarkt 2013/2014, update: 22-07-2013

Na de trainers zijn nu ook de spelers aan de beurt. Wat zijn de verschuivingen bij de eerste elftalspelers in de regio Salland?

Update: 22-07-2013

 

 

 

Betaald Voetbal

Competitie Club Vertrekken Nieuw
Eredivisie PEC Zwolle Arne Slot (stopt)
Frank Olijve (FC Emmen)
Norichio Nieveld (FC Eindhoven)
Norair Mamedov (Willem II)
Christiaan Cicek
(SVZW)
Rúnar Már Sigurjónsson
(Valur Reykjavík)
Arsenio Valpoort
(was gehuurd, Heerenveen)
Gerard Aafjes (?)
Danny Wintjens
(VVV)
Denni Avdic
(was gehuurd, Werder Bremen)
Wiljan Pluim
(was gehuurd, Roda JC)
Mike Koenders (?)
Kamohelo Mokotjo
(Feyenoord)
Stef Nijland
(PSV)
Kevin Begois
(FC Den Bosch)
Guyon Fernandez
(huur, Feyenoord)
Eredivisie GA Eagles Jasper Heusinkveld
(De Graafschap)
Quincy Promes
(was gehuurd, FC Twente)
Rico Wolven
(SV Spakenburg)
Resit Schuurman (?)
Ruud Wellenberg
(Berkum)
Cas Peters
(was gehuurd, FC Twente)
Freek Heerkens
(Willem II)
Jan Kromkamp (stopt)
Nick Marsman (was gehuurd, FC Twente)
Joost Krijns
(CSV Apeldoorn)
Ruben Lucas
(FC Twente A1)
Tom Oostinjen
(GVVV)
Doke Schmidt
(huur, SC Heerenveen)
Maurice de Ruiter
(DVS’33)
Jeffrey Rijsdijk
(FC Dordrecht)
Xandro Schenk
(Ajax)
Mawouna Amevor
(FC Dordrecht)
Joeri Schrooyen
(Fortuna Sittard)
Lars Lambooij
(SC Veendam)

 

Zaterdagvoetbal

Competitie Club Vertrekken Nieuw
2e klasse H Nieuwleusen Erik Mostert (Avereest), Carlo Harink (stopt), Douwe Kant (SVI) Martin de Weerd (2e elftal)
Ruben Brinkman (2e elftal)
2e klasse H ASC’62 Jan Ewoud ten Brinke (stopt)
Jan Willem van Veen (lager)
Bart Scholten (lager)
Joren Drost (jeugd)
Daan Dalhuisen (2e elftal)
2e klasse H OZC Ommen Sander Biemans (stopt)
Ruben Biemans (stopt)
Hermen Hogenkamp (Staphorst)
Mark Knol (SV Dalfsen)
Frank Jansen (3e elftal)
Joost Zweers (3e elftal)
3e klasse D Blauw Wit’66
4e klasse C SC Lemele Peter Talen
(lager, Lemelerveld)

 

Zondagvoetbal

Competitie Club Vertrekken Nieuw
Hoofdklasse C Rohda Raalte Sander Poll (Colmschate’33), Bas Tuitert (Holten), Rick Oosterwechel (stopt), Emir Balavac (FC RDC) Hamid Zarbaf (per direct, CSV Apeldoorn)
2e klasse J Heino Bas Jansen (stopt) Peter Marissink (lager, Rohda   Raalte), Derrek Schoemaker (stopt) Remco Beumer (per direct, GA Eagles), Hidde Smeenk (2e elftal), Jasper Smeenk (jeugd), Leon Hekking (Rohda 2)
2e klasse J Wijhe’92
3e klasse A Heeten Bas Boksebeld (stopt), Rob Grondhuis (stopt), Robin   Koerhuis (stopt), Marijn Heijmerikx (stopt), Simon Nijland (stopt) Alexander Ruiter (2e elftal) Rene Vloedgraven (2e elftal)
3e klasse B Overwetering Geen Geen
4e klasse B Haarle
4e klasse H Lemelerveld Tom Eilert (lager) Wesley Vlierman (jeugd)
Joey Nijenkamp (jeugd)
4e klasse H OVC’21 Kay van ‘t Zand (lager?) Wouter Roerink (lager?)
4e klasse H USV
5e klasse H Raalte Gerben Wijnhout (stopt)
Sil Aslan (?)
5e klasse H Broekland Daan Koerhuis (lager)
5e klasse H Dalfsen Mark Knol (OZC)
5e klasse H Holten Erik Reijlink (stopt) Bas Tuitert (Rohda Raalte)
5e klasse H SDOL Michiel van der Vlies (stopt) Paul Kloosterman (Alcides)
5e klasse H Mariënheem John Schrijver (lager?), Remy Velderman (lager?), Jeroen Reins (lager?), Sander Alferink (lager?) Twan van Putten (SC Nieuwlande), Roy Veldman (jeugd), Jesper Vloedgraven (jeugd)
5e klasse H Nieuw-Heeten Sarino Spoolder (stopt) Rob van der Wielen (jeugd), Sjuul Kruiper (jeugd), Thijmen Meijerink (jeugd)
5e klasse H Wesepe Geen Geen
5e klasse H Hoonhorst Geen Tijmen Bovenmars (jeugd)
5e klasse H Lettele  Bjorn Groot Koerkamp (lager), Bart Meijerink (stopt)  Joost Leerkes (Terug na afwezigheid), Jesse Oosterwijk (Rohda Raalte)
6e klasse A Vilsteren

 

Heeft u aanvullingen of opmerkingen over dit artikel? Mail dan naar tom@sallandmagazine.nl

Volg ons ook op twitter en facebook ! @Sallandvoetbal