29 december 2014 Lees Meer →

UPDATE finaledag: Oudejaarszaalvoetbaltoernooi Broekland

Op 27, 28 en 29 december 2014 is er in de Nijhof Sporthal te Broekland weer het Oudejaarszaalvoetbaltoernooi voor standaardteams. Dit jaar strijden er wederom twaalf veldvoetbalteams om de titel van het Broeklandse oudejaarszaalvoetbaltoernooi. Vorig jaar heeft Rohda 2 het tweede toernooi op zijn naam weten te zetten. Bent u getuige van de nieuwe winnaar van de editie van 2014? 

Dit artikel wordt tijdens het toernooi regelmatig geüpdatet met uitslagen en standen! 

Laatste update: 29-12-2014 22:00u

POULE 1 (A) zaterdag 27 december 2014

Scheidsrechters:
Dhr. Wellenberg
Dhr. van Dartel

1. Rohda 1 5-10
2. Nieuw Heeten 5-10
3. Mariënheem 5-8
—–
4. Broekland 1 5-5
5. Diepenveen 5-5
6. S.v. Raalte 5-2

Wedstrijden:

19.00 uur Broekland 1 – Rohda 1 1-3
19.15 uur Mariënheem – Nieuw Heeten 1-1
19.30 uur Diepenveen – S.v. Raalte 1-1
19.45 uur Nieuw Heeten – Broekland 1 2-0
20.00 uur Rohda 1 – S.v. Raalte 1-1
20.15 uur Mariënheem – Diepenveen 1-2
20.30 uur Broekland 1 – S.v. Raalte 2-0
20.45 uur Nieuw Heeten – Diepenveen 1-0
21.00 uur Rohda 1- Mariënheem 0-1
21.15 uur Broekland 1 – Diepenveen 2-2
21.30 uur S.v. Raalte – Mariënheem 0-4
21.45 uur Nieuw Heeten – Rohda 1 0-2
22.00 uur Broekland 1 – Mariënheem 0-0
22.15 uur S.v. Raalte – Nieuw Heeten 1-3
22.30 uur Diepenveen – Rohda 1 2-6

Foto’s avond Poule A:

Rohda 1, Nieuw Heeten en Mariënheem gaan door naar de finale!

POULE 2 (B) zondag 28 december 2014

Scheidsrechters:
Dhr. Wellenberg
Dhr. van Dartel

1. Rohda 2 5-13
2. USV 5-12
3. Koninklijke UD 5-10
4. Heeten 5-4
5. Wesepe 5-3
6. EDON 5-0

Wedstrijden:

13:00 uur Rohda 2 – EDON 4-2
13:15 uur USV – Heeten 1-0
13:30 uur Wesepe – Koninklijke UD 0-1
13:45 uur Heeten – Rohda 2 0-2
14:00 uur EDON – Koninklijke UD 1-3
14:15 uur USV – Wesepe 2-0
14:30 uur Rohda 2 – Koninklijke UD 1-1
14:45 uur Heeten – Wesepe 0-0
15:00 uur EDON – USV 2-3
15:15 uur Rohda 2 – Wesepe 4-0
15:30 uur Koninklijke UD – USV 0-1
15:45 uur Heeten – EDON 7-1
16:00 uur Rohda 2 – USV 4-2
16:15 uur Koninklijke UD – Heeten 3-1
16:30 uur Wesepe – EDON 7-2

De beste nummers drie van iedere poule plaatsen zich voor de finale!

 

Programma Finale maandag 29 december 2014

Scheidsrechters:
Dhr. Wellenberg
Dhr. van Dartel

Wedstrijden:

19:00 uur Rohda 1- Mariënheem 1-1
19:15 uur Rohda 2- Koninklijke UD 0-0
19:30 uur Mariënheem- USV 0-0
19:45 uur Koninklijke UD- Nieuw Heeten 3-0
20:00 uur USV- Rohda 1 1-1
20:15 uur Nieuw Heeten- Rohda 2 1-4

Kruisfinales:
(1) 20:30 uur Rohda 1 – Kon UD 2-2 (Rohda wns)
(2) 20:45 uur Rohda 2 – Marienheem 0-0 (Marienheem wns)

Troostfinale:
21:00 uur Kon UD – Rohda 2 3-0

Finale:
21:15 uur Rohda 1 – Marienheem 2-0

Het verslag en de foto’s van de finale-avond vind je hier