23 februari 2016 Lees Meer →

Overzicht oefenwedstrijden (Update: 23 februari)

Na een korte winterpauze probeert ieder (Sallands) elftal weer zo fris mogelijk voor de dag te komen. Daarom onderstaand schema van de georganiseerde oefenwedstrijden van de Sallandse clubs die wij volgen.

Dinsdag 23 februari
Wesepe-Diepenveen 0-5

Zondag 21 februari
Dalfsen-Ruinerwold 5-1
Nieuw Heeten-Lettele 7-2

Donderdag 18 februari
Wijhe’92-Vorden 4-0

Dinsdag 16 februari
SDOL-DEO 3-3
Wijhe’92-Vorden AFG
Rohda Raalte-Colmschate’33 2-0
Lemelerveld-ABS AFG

Woensdag 10 februari
Dalfsen-Heeten 1-1

Dinsdag 9 februari
Heino-Colmschate’33 0-3
Wijhe’92-Activia 6-0
Wesepe-Rohda Raalte 2 0-0
Hoonhorst-OVC’21 AFG

Zaterdag 6 februari
Lemele-SVVN 1-1
Nieuwleusen-Oene 3-1

Vrijdag 5 februari
Broekland-SDOL 3-0

Donderdag 4 februari
Wijhe’92-Rohda Raalte 0-2
Wesepe-Holten 0-3
ZAC 2-Hoonhorst 1-3
Heino-WVF 1-2
OZC-Rouveen 2-1
VEVO-Heeten 5-5
Hattem-Lemelerveld 1-2
Raalte-ABS 1-1
ASC’62-‘s Heerenbroek 1-2

Dinsdag 2 februari
Hoonhorst-SV Dalfsen 2 Afgelast
Nieuw Heeten-Haarle 0-1

Zondag 31 januari
Haarle-Germanicus 2 4-3

Donderdag 28 januari
USV 2-Vilsteren 3-2

Woensdag 27  januari
Dalfsen-Lemelerveld 0-4

Dinsdag 26 januari
Wesepe-Activia 0-4
KHC-Heino 1-0
Overwetering-Jong Eagles 1-2
Raalte-Colmschate’33 0-3

Zondag 24 januari
Raalte-Activia 0-1
USV-Hoonhorst 3-5
Lemelerveld-Eilermark Afgelast
Hoogeveen-Rohda Raalte 0-0

Zaterdag 23 januari
ASV’57-Lemele 0-2

Donderdag 21 januari
SDOL-SVVN 1-5
Overwetering-ABS 3-1

Woensdag 20 januari
Dalfsen-Lemelerveld Afgelast

Dinsdag 19 januari
Lemele-OVC’21 Afgelast
SDOL-ABS Afgelast
Overwetering-Turkse Kracht Afgelast
Rohda Raalte-Wijhe’92 Afgelast
Wesepe-Diepenveen Afgelast

Zondag 17 januari
Schalkhaar-Lemelerveld Afgelast
Lettele-Kon. UD Afgelast
SDOL-OVC’21 Afgelast
Wesepe-Bentelo Afgelast
Raalte-Terwolde afgelast
USV-Enter Afgelast
Dalfsen-Heeten Afgelast
Overwetering-Eerbeekse Boys Afgelast

Zaterdag 16 januari
SVV’56-Lemele 1-3
Lutten-ASC’62 0-6
OZC-Epe 2-3
Nieuwleusen-Rouveen 2-2
Excelsior’31-Rohda Raalte Afgelast

Dinsdag 12 januari
Hardenberg’85-ASC’62 1-2
HTC-Haarle 0-2
Heino-Be Quick’28 1-0
Lemelerveld-DES 1-0
Wesepe-De Gazelle 3-3

Zondag 10 januari
Rohda Raalte-Schalkhaar 4-1
SDOL-TKA afgelast
Wijhe’92-Dieze West 2-2
Dalfsen-ZAC 4-6
IJsselstreek-Haarle 2-9

Zaterdag 9 januari
Lemele-Rijssen Vooruit 4-1
Heino-Achilles’12 4-3
ASC’62-DETO 2-3

Dinsdag 5 januari
Haarle-DRC’12 2-2

 

Aanvullingen/opmerkingen? Mail naar redactie@sallandvoetbal.nl

Foto: Peter Meijerink (USV-Hoonhorst 3-5, 24 jan 2016)

Reageren?