4 maart 2018 Lees Meer →

Oefenen in Salland: seizoen 2017/2018 (Update 5 maart)

Een overzicht van alle oefenwedstrijden, van de clubs die wij volgen, in het seizoen 2017/2018. Aanvullingen zijn welkom op redactie@sallandvoetbal.nl !

Dinsdag 6 maart
Nieuw Heeten-Diepenheim (20u)

Zondag 4 maart
Rohda Raalte-TVC’28 0-1
SDOL-Holten 1-4
USV-Ruinen 4-1
Overwetering-Turkse Kracht 5-2
Wesepe-De Gazelle 0-2

Zondag 25 februari
Rohda Raalte-Silvolde 0-2

Dinsdag 13 februari
SP Deventer-SDOL 2-0
Overwetering-Witkampers 2-2

Zaterdag 10 februari
Hellendoorn-Nieuwleusen 0-3

Vrijdag 9 februari
Rohda Raalte-Dalfsen 7-0

Donderdag 8 februari
Heino-IJVV 3-1
Wijhe’92-Overwetering 1-0
Lemele-Holten 1-2
Heeten-Lettele 0-1

Dinsdag 23 januari
OVC’21-Zuidwolde AFG
Avereest-USV 1-1
SDOL-Rijssen Vooruit 3-1

Zondag 21 januari
Nieuw Heeten-Kon UD 9-0
Rohda Raalte-WSV 5-0
Helios-Heino 2-3
OVC’21-Mariënheem 2-2
Wijhe’92-Columbia 1-1
SV Zwolle-Raalte 0-0
Broekland-Heeten 1-2

Zaterdag 20 januari
ASC’62-Hellendoorn 1-0
Lemele-KSV Vragender 0-2
Wesepe-Haarle 0-3
SVZW-OZC 4-0
WZC-Nieuwleusen 2-3

Donderdag 18 januari:
HHC combi-USV AFG

Woensdag 17 januari:
Dalfsen-HHC 2 AFG

Dinsdag 16 januari
Nieuw Heeten-Heeten 0-0
Heino-Berkum 2-2
Overwetering 2-Raalte 3-3
Mariënberg-ASC’62 0-1
Lemele-Wijthmen 3-0
Blauw Wit’66-Lettele (20u)
SDOL-AVC Heracles 3-3
Wesepe-Rijssen Vooruit 2-4
WZC Wapenveld-Overwetering 4-2

Zondag 14 januari
Rohda Raalte-Wijhe’92 4-2
Broekland-OVC’21 6-1
Overwetering-Voorwaarts Twello 0-5
USV-Wacker 5-0
Raalte-Rohda Raalte 2 1-5

Dalfsen-Heeten 0-0

Zaterdag 13 januari
Heino-Den Ham 3-1
WVF-OZC Ommen 7-0
Hoonhorst-Lemele 4-2
Almelo-Haarle AFGELAST
Olympia’28-Nieuwleusen 2-3

Vrijdag 12 januari
PEC Zwolle-SF Lotte 5-1

Donderdag 11 januari
ASC’62-CSV’28 1-3

Zaterdag 6 januari
Lemele-DES 0-5

Donderdag 4 januari
GA Eagles-CSV Apeldoorn 7-1

2017:

Dinsdag 24 oktober
Lemele-Vilsteren 3-1

Donderdag 21 september
Lemele-Almelo afg

Dinsdag 19 september
OVC’21-Raalte AFG
Wijhe’92-Robur 2-0

Donderdag 14 september
SV Twello-SDOL AFG
Wesepe-Vilsteren 0-5

Woensdag 13 september
Dalfsen-Rohda Raalte 2 AFG

Dinsdag 12 september
Raalte-Helios 4-4
OVC’21-Ruinen 3-0
ASC’62-VSCO’61 2-2
Vitesse’63-USV 2-3
Heino-Suryoye 3-3
Rohda Raalte-Voorwaarts Twello 3-2
Lemele-Mariënheem 2-1

Dinsdag 5 september
SDOL-Activia 0-3
Zuidwolde-OVC’21 AFG
Broekland-Raalte 3-2
USV-Hoogeveen (zat) 3-1
Wesepe-Diepenveen 1-2

Zaterdag 2 september
SV Dalfsen-SC Hörstel 7-3
Zwaluwen’30-ASC’62 3-2

Woensdag 30 augustus
Dalfsen-VSW 3-3

Dinsdag 29 augustus
Wesepe-Haarle 3-1
Nieuw Heeten-SVVN 4-0
SDOL-IJsselstreek 0-3
Hoonhorst-OVC’21 2-5
Balkbrug-USV 1-4
Lemele-Wijthmen AFG
Achilles’12-Heino 1-2
RDC-Broekland 0-1
Blauw Wit’66-Heeten 1-2

Zondag 27 augustus
Wesepe-Davo 3-3
Dalfsen-Sportlust Vroomshoop 5-3
Heeten-Schalkhaar 0-1

Zaterdag 26 augustus
Rohda Raalte-DOS’37 4-1

Tempelman-toernooi Nieuwleusen:
OZC-Olympia’28 4-1
ASC’62-Nieuwleusen 1-0
OZC wint het toernooi.

Molenbeek-toernooi Heerde:
Wijhe’92-DVS’33 2 2-1 (Finale)

Toernooi Hattoheim:
Overwetering-Staphorst 2 0-1 (halve finale)
Hattem-Overwetering 1-1 *Overwetering wns en eindigt als 3e

Donderdag 24 augustus
Toernooi Hattoheim:
Overwetering-Noord Veluwe Boys 1-0

Haarle-Lemele 3-3

Dinsdag 22 augustus

Tempelman-toernooi Nieuwleusen:
ASC’62-Olympia’28 1-1

Molenbeek-toernooi Heerde:
Wijhe’92-Heerde 0-0* Wijhe’92 wns
Wijhe’92-Albatross 2-1

Nieuw Heeten-CCW’16 2-2
Heino-Schalkhaar 2-0

Zondag 20 augustus
Wesepe-Rohda Raalte 2 AFG
Wijhe’92-Lettele 3-4

Zaterdag 19 augustus
Dag 2 Top Fletcher Rijssen:
Rohda Raalte-Jong De Graafschap 0-0
DOS’37-Rohda Raalte 0-1
HZVV-Rohda Raalte 0-0 *HZVV wns (Rohda Raalte eindigt als 6e)

Tempelman-toernooi:
Nieuwleusen-OZC 0-1

Lemele-Noord Veluwe Boys 1-2

Donderdag 17 augustus
Overwetering-Be Quick Z. 2-6

Woensdag 16 augustus
Wijthmen-Hoonhorst 2-3

Dinsdag 15 augustus
Dag 1: Top Fletcher Rijssen:
Rohda Raalte-HZVV 0-0

Excelsior’31-Rohda Raalte 2-0

Vrijdag 11 augustus
GA Eagles-Almere City AFG

Zaterdag 5 augustus
PEC Zwolle-Cambuur 4-0

Vrijdag 4 augustus
GA Eagles-Al Jazira 1-1

Zaterdag 29 juli
GA Eagles-Westerlo 1-1

Vrijdag 28 juli
FC Volendam-PEC Zwolle 2-2

Zaterdag 22 juli
GA Eagles-Excelsior 0-2

Vrijdag 21 juli
PEC Zwolle-Gençlerbirliği SK 2-0

Dinsdag 18 juli
PEC Zwolle-Almere City 3-0

Zondag 16 juli
Rohda Raalte-Quick’20 0-1

Zaterdag 15 juli
Sallands streekteam-GA Eagles 2-8

Vrijdag 14 juli
PEC Zwolle-FC Emmen 3-0

Dinsdag 11 juli
VVOG-PEC Zwolle 0-0
Voorwaarts Twello-GA Eagles 0-6

Zaterdag 8 juli
SV Dalfsen-PEC Zwolle 0-8

Foto’s: Kristian Giesen
Terwolde-GA Eagles 0-13

Dinsdag 4 juli
HZVV-PEC Zwolle 0-3

Zaterdag 1 juli
SC Genemuiden-PEC Zwolle 0-3

Donderdag 29 juni
Heino-Hulzense Boys 1-0

Aanvullingen? Mail naar redactie@sallandvoetbal.nl !

Reageren?