7 maart 2017 Lees Meer →

Oefenen in Salland: seizoen 2016/2017 (Update 7 maart)

Een overzicht van alle oefenwedstrijden, van de clubs die wij volgen, in het seizoen 2016/2017. Aanvullingen zijn welkom op redactie@sallandvoetbal.nl !

Update: 07-03-2017

Dinsdag 7 maart
Wesepe-Rohda 3 3-4

Zondag 5 maart
Heino-ATC’65 8-1
Overwetering-ABS 9-2

Donderdag 2 maart
Nieuwleusen-‘s Heerenbroek 3-4

Woensdag 1 maart
Dalfsen-Hattem AFG

Donderdag 23 februari
Rohda-Helios 1-1

Dinsdag 21 februari
Hoonhorst-IJhorst 2-0

Woensdag 15 februari
Dalfsen-SV Zwolle 3-1

Dinsdag 14 februari
Wijhe’92-Heino 1-3
ASC’62-Lemelerveld AFGELAST
Rohda-Achilles’12 2-1
Wesepe-Fleringen AFGELAST

Zaterdag 11 februari
Nieuwleusen-WVF AFGELAST

Dinsdag 7 februari
Wesepe-Enter 2 5-4

Zondag 5 februari
Wesepe-Kon UD 3-2

Zaterdag 4 februari
SDOL-Holten AFG

Woensdag 1 februari
Dalfsen-Heeten 2-0

Dinsdag 31 januari
Lemele-OVC’21 1-5
SDOL-ABS 2-3
Raalte-SVVN 4-3
Wesepe-Emst 1-1
Hellendoorn-Haarle 1-1
Hoonhorst-Wijthmen 2-3
Lemelerveld-Colmschate’33 2-0

Zondag 29 januari
Emst-Nieuw Heeten 1-3
OVC’21-Marienheem 4-3
Wijhe’92-Lettele 5-0
Dalfsen-EMMS 4-1
USV-Hoonhorst 5-1

Zaterdag 28 januari
OZC Ommen-DES 4-1
ASC’62-Voorwaarts V 2-2

Donderdag 26 januari
SDOL-Lemele AFG

Woensdag 25 januari
ASC’62-Heeten 1-2 (in Elburg)

Dinsdag 24 januari
SDOL-Lemele AFG
Wijhe’92-Colmschate’33 2-2
SV Zwolle-USV AFG
Broekland-Raalte 1-1

Zondag 22 januari
SV Zwolle-Heeten AFG
Overwetering 2-Marienheem AFG
Overwetering-Lettele AFG
RDC-Broekland AFG
Wijhe’92-ABS 1-1
Rohda 2-Raalte 2-1
Apeldoornse Boys-Nieuw Heeten 1-0
Heino-Luctor 0-1
OVC’21-De Zweef 2 1-2
Wesepe-EGVV AFG
Rohda Raalte-Voorwaarts Twello 3-3

Zaterdag 21 januari
Hatto Heim-ASC’62 1-3
Vevo-Nieuwleusen 1-2
SDOL-DES AFG

Donderdag 19 januari
SV Zwolle-USV AFG
CSV’28-Hoonhorst AFG
Rohda Raalte-Colmschate’33 3-1
Overwetering-Rijssen Vooruit AFG

Woensdag 18 januari
Dalfsen-Heeten AFG

Dinsdag 17 januari
ASC’62-Gramsbergen AFG
Lemele-SC Rijssen AFG
Broekland-Raalte AFG
SDOL-ABS AFG
OVC’21-Mariënberg AFG
Rohda Raalte-KHC AFG
Wijhe’92-Colmschate’33 AFG
Haarle-DRC´12 AFG

Zondag 15 januari
USV-Dalfsen AFG
Wijhe’92-Colmschate’33 AFG
SDOL-SV Almelo AFG
Raalte-Diepenveen AFG
IJhorst-Hoonhorst AFG

Zaterdag 14 januari
OZC-SVI AFG
Nieuwleusen-‘s Heerenbroek AFG
Rohda Raalte-Berkum AFG
Overwetering-Rijssen Vooruit AFG
KHC-Heino 2-4
SVI-Nieuwleusen 3-0

Woensdag 11 januari
Schalkhaar-Heeten 3-0

Dinsdag 10 januari
ASC’62-Lutten 8-4
Broekland-Colmschate’33 0-3
Heino-Overwetering 2-1

Zaterdag 7 januari
Heino-Overwetering AFG

 

2016:

Dinsdag 22 november:
Lemele-Haarle 5-2
Raalte-Hoonhorst 1-2

Donderdag 17 november:
Hatto Heim-Nieuwleusen 1-1

Dinsdag 30 augustus:
Lemele-SDOL AFG

Donderdag 25 augustus:
SDOL-SVV AFG

Donderdag 18 augustus:
EZC’84-Raalte 2-1

Dinsdag 16 augustus:
Heino-KHC 6-2
SDOL-Wesepe 1-0
USV-Wijthmen 3-2
Lemele-Bruchterveld 1-2
Haarle-‘s Heerenbroek AFG

Zondag 14 augustus:
Raalte-EGVV 3-2
USV-FC Oldemarkt 2-2 (foto boven)
Lettele-Nieuw Heeten 3-1
Lemelerveld-Dalfsen 2-0
Wijhe’92 2-Marienheem 1-2

3e/4e plaats Berghuis-toernooi in Schalkhaar:
Colmschate’33-Wijhe’92 3-0

Zaterdag 13 augustus:
BWO-Rohda Raalte 4-3

2e dag Tempelman-toernooi Nieuwleusen:
Olympia’28-ASC’62 3-3
Nieuwleusen-OZC 1-2
OZC wint het toernooi

Finale verliezerspoule Bultman-toernooi Hatto-Heim:
‘s Heerenbroek-Lemele 1-0
Lemele-Staphorst 2 0-4
Lemele eindigt als 8e (laatste)

Vrijdag 12 augustus:
SC Hörstel-Dalfsen afg

Donderdag 11 augustus:
Berghuis-toernooi in Schalkhaar:
Schalkhaar-Wijhe’92 3-1

Wesepe-Rohda 2 1-1
SDOL-OVC’21 2-3
Hoonhorst-HTC 1-6

Dinsdag 9 augustus:
USV-ZZVV 3-0
Nieuw Heeten-DAVO AFG
FC Zutphen (za)-Overwetering 3-0

1e avond Tempelman-toernooi Nieuwleusen:
Nieuwleusen-ASC’62 0-3
OZC-Olympia’28 3-2

1e avond Bultman-toernooi:
Hatto Heim-Lemele 9-0

Zondag 7 augustus:
Wijhe’92-Witkampers 1-2
Wesepe-Hoonhorst 0-4
Dalfsen-Heeten 1-1

Zaterdag 6 augustus:
Swift’64-ASC’62 AFG
ASC’62-Drachtster Boys 2-3
Lemele-Wijthmen AFG

Finale-dag Top Flechter-toernooi Rijssen:
De Graafschap-Rohda Raalte 2-1
DOS’37-Rohda Raalte 0-1
Rohda Raalte-SVZW 2-1
Rohda eindigt als 5e.

Donderdag 4 augustus:
Overwetering-De Zweef 0-0

Top Fletcher-toernooi Rijssen:
SVZW-Rohda Raalte 1-0
Quick’20-Rohda Raalte 1-0

Dinsdag 2 augustus:
ASC’62-Robur et Velocitas 1-3

Zaterdag 30 juli:
Genemuiden 2-Nieuwleusen 1-1
PEC Zwolle-Gençlerbirliği 1-0

Vrijdag 29 juli:
Go Ahead Eagles-Al Jazira Club 1-3

Dinsdag 26 juli:
Go Ahead Eagles-Iraklis 1-1

Zaterdag 23 juli:
Go Ahead Eagles-Achilles’29 1-0
PEC Zwolle-Southampton 0-4

Woensdag 20 juli:
Sallands streekteam-Go Ahead Eagles 1-5
Panathinaikos-PEC Zwolle 4-0

Zaterdag 16 juli:
Go Ahead Eagles-Excelsior 1-0

Vrijdag 15 juli:
PEC Zwolle-AA Gent 3-0

Dinsdag 12 juli:
Sportclub Teuge-Go Ahead Eagles 0-8

Zaterdag 9 juli:
Go Ahead Eagles-team Wooter Academy 4-2
Heino-Luctor 1-4

Vrijdag 8 juli:
PEC Zwolle-VVV Venlo 1-2

Dinsdag 5 juli:
Voorwaarts-Go Ahead Eagles 0-8
SC Genemuiden-PEC Zwolle 0-1

Zaterdag 2 juli:
SV Terwolde-Go Ahead Eagles 0-10
Regioteam Nieuwleusen-PEC Zwolle 0-10

Reageren?