18 augustus 2018 Lees Meer →

Oefenen in Salland: seizoen 2018-2019 (Update 18 augustus)

Een overzicht van alle oefenwedstrijden, van de clubs die wij volgen, in het seizoen 2018/2019. Aanvullingen of oproepen voor oefenduels zijn welkom op redactie@sallandvoetbal.nl !

 

Woensdag 26 september
SV Dalfsen-HHC 2 (20u)

Dinsdag 18 september
Wijhe’92-SV Dalfsen (20u)

Dinsdag 11 september
ASC’62-Hardenberg’85 (19.45u)
Davo-Wesepe (19.30u)
Enter-Nieuw Heeten (20.15u)
USV-Zuidwolde (19.30u)
Hellendoorn-Haarle (20u)

Dinsdag 4 september
Wilsum-Lemele (20u)
Broekland-FC RDC (20u)

Donderdag 30 augustus
Wijhe’92-Schalkhaar (20u)

Dinsdag 28 augustus
Hulzense Boys-Rohda Raalte (20u)
Voorwaarts Twello-Heino (19.30u)
Juventa’12-SV Dalfsen (20u)
ASC’62-ZAC (19.45u)
Nieuw Heeten-Wesepe (20.15u)
SC Deventer-Raalte (20u)
Haarle-Wijthmen (20u)

Zondag 26 augustus
CCW’16-Broekland (13u)
SV Dalfsen-Voorwaarts Twello (12u)
USV-Havelte (14u)

Zaterdag 25 augustus
Rohda Raalte-SVZW (13.30u)
Heino-AZC Zutphen (14.30u)
Lemele-Hulzense Boys 2 (14.30u)
Tempelman toernooi in Nieuwleusen (14.30u: Nieuwleusen-Olympia’28 en ASC’62-OZC)
Wijhe’92-KCVO/Vevo (17u, Toernooi Heerde dag 2)
SDOL-RDC/De Gazelle (Toernooi RDC Deventer, Finaledag)

Donderdag 23 augustus
Heerde-Wijhe’92 (19.30u, Toernooi Heerde dag 1)
Holten-SDOL (20u, Toernooi RDC Deventer)

Dinsdag 21 augustus
KHC-Heino (20u)
Tempelman toernooi in Nieuwleusen (19u: Nieuwleusen-OZC en ASC’62-Olympia’28)
USV-IJhorst (19.30u)
Hulzense Boys-Lemelerveld (20u)

Zondag 19 augustus
Broekland-SC Deventer (13u)
Wijhe’92-Lettele (11u)
Nieuw Heeten-Zenderen Vooruit (13u)
Wacker-USV (14u)

Zaterdag 18 augustus
Rohda Raalte-FC Zutphen 7-1
Wijthmen-Lemele 1-1

Vrijdag 10 augustus
GA Eagles-Sparta Rotterdam 3-0

Zaterdag 4 augustus
PEC Zwolle-RKC Waalwijk 3-0
GA Eagles-FC Emmen 2-2

Zaterdag 28 juli
PEC Zwolle-Levante 3-1
Almere City-GA Eagles 2-2

Zaterdag 21 juli
Hannover 96-PEC Zwolle 3-1

Vrijdag 20 juli
GA Eagles-Excelsior 0-0

Woensdag 18 juli
AA Gent-PEC Zwolle 1-0 (besloten duel in Gent)

Zaterdag 14 juli
PEC Zwolle-Excelsior 5-0
Sallands Streekteam-GA Eagles 1-9

Woensdag 11 juli
ATC’65-Heino 1-2

Dinsdag 10 juli
PEC Zwolle-FC Meppen 2-5
Voorwaarts Twello-GA Eagles 0-3
Wesepe-Haarle 0-2

Zaterdag 7 juli
FC Dalfsen-PEC Zwolle 0-5
Terwolde-GA Eagles 0-10

Donderdag 5 juli
OZC-SV Dalfsen 1-3

Dinsdag 3 juli
SC Genemuiden-PEC Zwolle 1-4

Vrijdag 29 juni
VV Berkum-PEC Zwolle 1-3

Reageren?