30 mei 2014 Lees Meer →

Programma en uitslagen nacompetitie (update 30/05)

Het programma en de uitslagen van de nacompetitie KNVB district Oost. Dit artikel zal de komende periode regelmatig een update krijgen.

 

 

 

 

Laatste update: 30-05-2014 10:00u

Voor een plek in de zaterdag 1e klasse

Ronde 1:

17 mei
Blauw Geel’55 – FC RDC 2-2
ESA – Sparta Enschede 0-0
KHC Kampen – OZC Ommen 2-0
Be Quick’28 – Veensche Boys 0-1

24 mei
FC RDC-Blauw Geel’55 (1) 0-2
Sparta Enschede-ESA (2) 3-1
OZC Ommen-KHC Kampen (3) 2-2
Veensche Boys-Be Quick’28 (4) 1-1

Ronde 2: 29 en 31 mei (uit- en thuiswedstrijden)

KHC Kampen – Blauw Geel’55 1e duel: 2-1
Sparta Enschede – Veensche Boys 1e duel: 2-3

Winnaars ronde 2 bemachtigen een plek in de eerste klasse

 

Voor een plek in de zaterdag 3e klasse

Ronde 1: 17 en 24 mei (uit- en thuiswedstrijden)

17 mei: Sportlust Glanerbrug– Lemele 2-1

24 mei: Lemele-Sportlust Glanerbrug 3-4

Sportlust Glanerbrug plaatst zich voor de derde klasse.

 

Voor een plek in de zondag 1e klasse

Ronde 1:

18 mei:
Achilles’12 – PH 1-2
Concordia W – Babberich 1-1
Woezik – Heino 2-2
Tubantia – WSV 2-1

25 mei:
PH – Achilles’12 1-2 (1) PH wint na strafschoppen
Babberich – Concordia W. 2-3 (2)
Heino – Woezik 3-2 (3) 
WSV – Tubantia 2-1 (4) Tubantia wint na strafschoppen

Ronde 2: 29 mei en 1 juni (uit- en thuiswedstrijden)
Heino – PH Almelo 1e duel: 2-1
Concordia Wehl – Tubantia 1e duel: 2-2

Winnaars ronde 2 bemachtigen een plek in de eerste klasse

 

Voor een plek in de zondag 4e klasse

Poule 4
BSC Unisson (Boekelo)
Raalte
Avanti Wilskracht (Glanerbrug)

18 mei: BSC Unisson-Raalte 0-0 (Raalte wint strafschoppenserie).
25 mei: Avanti-BSC Unisson 5-1
1 juni: Raalte -Avanti 15.00u

Winnaar van de poule plaatst zich voor de 4e klasse.

Poule 13
Dalfsen
V en L

18 mei: Dalfsen-V en L 1-0 (De Vecht, Terwolde)
25 mei: V en L-Dalfsen 0-1

SV Dalfsen plaatst zich voor de 4e klasse.

Poule 16

Mariënheem
RVW

18 mei: Marienheem-RVW 2-2
25 mei: RVW-Marienheem 3-2

RVW plaatst zich voor de 4e klasse.