6 maart 2020 Lees Meer →

Programma 1/16 beker Oost: update 6 maart

De overgebleven standaardteams in het toernooi om de districtsbeker gaan in februari de laatste 32 van de knock-outfase in. Hiervoor is inmiddels geloot.

Programma 1/16 ronde:

Zaterdag 29 februari:
DFS-DTS’35 2-3

Zondag 1 maart:
Brakkenstein-Rohda Raalte 1-3

Dinsdag 3 maart:
Berkum-DOS Kampen 1-4

Woensdag 4 maart:
SVZW-RKZVC 6-0
DUNO D-VVG’25 6-2
DVS’33 2-Alverna 2-4

Donderdag 5 maart:
Beuningse Boys-AWC 1-2

Donderdag 12 maart:
Columbia-TVC’28 (19.30u)

 

Uitslagen laatste 32 ploegen:

Dinsdag 18 februari:
Hellendoorn-TVC’28 2-2 **TVC’28 wns
WHC-DUNO 2-3
Leones-Beuningse Boys 1-3
Berkum-Loenermark 7-0

Donderdag 20 februari:
DTS Ede-De Lutte 2-1
SDOUC-Alverna 0-0 Alverna wns
Brakkenstein-Quick’20 (zon) 1-1 Brakkenstein wns
Columbia-AZSV 2-1
ESA-VVG’25 1-3

Zaterdag 22 februari:
AWC- AZSV 2 4-0
Harfsen-DFS 1-5
Oene-DOS Kampen 0-5
Bergentheim-Rohda Raalte 2-4
Go Ahead Kampen-SVZW 4-4 **SVZW wns
De Tukkers-DVS’33 2 0-1
ATC’65(zat)-RKZVC 0-7

De winnaar van Bergentheim-Rohda Raalte speelt in de volgende ronde uit tegen de winnaar van Brakkenstein-Quick’20 (zon).

 

Tussenronde (3e ronde):

Donderdag 19 december:
ATC’65-Daarlerveen 5-3
Concordia Wehl-Duno 2-5

Zaterdag 21 december:
WVF-DFS 2-3

Zaterdag 11 januari:
Columbia-Juliana’31 2-0

Zaterdag 18 januari:
Leones-UD Weerselo 4-1
SVZW-Swift’64 7-2
Be Quick Z.-TVC’28 1-5

Zondag 19 januari:
Rohda Raalte-DIO’30 1-0

 

2e ronde (Oost, Groep 1):

Dinsdag 10 december:
Rood Wit’58-Bergentheim 0-1
DOS Kampen-FC Horst 7-0
GA Kampen-KHC 2-1
Berkum-Owios 4-1
Heeten-vv Hellendoorn 0-0 **Hellendoorn wns
WVF-Nunspeet 1-0
Be Quick’28-DVS’33 2 0-5

Woensdag 11 december:
Oene-Broekland AFG (18 dec inhaal)
WHC-Overwetering 8-0
Rohda Raalte-Schalkhaar 1-1 (**Rohda wns)
Hoevelaken-Swift’64 2-3

Woensdag 18 december:
Oene-Broekland 3-1

 

1e ronde:

Haarle-KSV Vragender 1-2
DVS’33 Ermelo 2-Epe 1 4-4 ** DVS’33 2 wns
Unicum 1-Nunspeet 1 2-2 ** Nunspeet wns
Rood-Wit ’58 1-BAS 1 4-1
Lutten SC 1-Daarlerveen 1 2-3
SVVN 1-Schalkhaar 1 1-4
SEH 1-Horst FC 1 1-2
KHC 1-DETO 1 1-0
CSV ’28 1-Sc. Overwetering 1 0-1
Swift ’64 1-Terschuurse Boys 1 3-0
WHC 1-SDC Putten 1 1-0
Heino 1-Berkum 1 0-2
Den Ham 1-Dos Kampen 1 0-3
VIOS V. 1-Hoevelaken 1 2-3
Rohda R. 1-NSC Nijkerk 1 2-1
Bergentheim 1-ASC ’62 1 4-1
Vroomshoopse Boys 1-Go Ahead K. 1 2-3
HTC 1-WVF 1 1-2
Zwolsche Boys 1-OWIOS 1 0-6
Oene 1-Helios 1 2-2 **Oene wns
Hellendoorn v.v. 1-Colmschate 1 2-1
Robur et Velocitas 1-Be Quick’28 1 3-5
Emst 1-Heeten 1 1-3
Broekland 1 vrijgeloot