11 september 2021 Lees Meer →

KNVB-beker seizoen 2021-2022 (Update: 3e poulewedstrijden)

De beker-ronde (poulefase) voor amateurteams voor het seizoen 2021-2022 is gestart!

Update: 18-09-2021

Groep 1-01
1. DOS Kampen 2-6 (+2)
2. WVF 2-3 (+3)
———
3. Unicum 2-3 (+1)
4. Wijhe’92 2-0 (-6)

Zaterdag 4 september
Unicum-DOS Kampen 2-3
WVF-Wijhe’92 4-0

Zaterdag 11 september
DOS Kampen-WVF 2-1
Wijhe’92-Unicum 0-2

Zaterdag 18 september
WVF-Unicum (14.30u)
DOS Kampen-Wijhe’92 (17u)

 

Groep 1-10
1. Be Quick’28 2-6 (+4)
2. Lemelerveld 2-3 (+0)
———-
3. KHC 2-3 (+0)
4. Lelystad’67 2-0 (-4)

Zaterdag 4 september
Lelystad’67-KHC 1-4
Be Quick’28-Lemelerveld 6-5

Zaterdag 11 september
KHC-Be Quick’28 0-3
Lemelerveld-Lelystad’67 3-2

Zaterdag 18 september
Be Quick’28-Lelystad’67 (14.30u)
KHC-Lemeleveld (17u)

 

Groep 1-12
1. Hulzense Boys 2-3 (+3)
2. Heino 2-3 (+1)
——–
3. Bon Boys 2-3 (+0)
4. ATC’65 2-3 (-4)

Zaterdag 4 september
Heino-Hulzense Boys 2-0
Zondag 5 september
ATC’65-Bon Boys 2-1

Zaterdag 11 september
Hulzense Boys-ATC’65 5-0
Zondag 12 september
Bons Boys-Heino 1-0

Vrijdag 17 september
Bon Boys-Hulzense Boys (20u)
Zondag 19 september
Heino-ATC’65 (14u)

 

Groep 1-15
1. Grol 2-6 (+8)
2. Rohda Raalte 2-3 (+0)
——-
3. Vroomshoopse Boys 2-0 (-3)
4. Suryoye 2-0 (-3)

Zaterdag 4 september
Rohda Raalte-Vroomshoopse Boys 1-2
Zondag 5 september
Grol-Suryoye 3-1

Zaterdag 11 september
Vroomshoopse Boys-Grol 0-6
Zondag 12 september
Suryoye-Rohda Raalte 0-1

Zaterdag 18 september
Suryoye-Vroomshoopse Boys (17u)
Zondag 19 september
Rohda Raalte-Grol (14u)

 

Groep 2-17
1. Hellendoorn 2-6 (+6)
—–
2. Barbaros 2-3 (-1)
3. Lemele 2-1 (-1)
4. SC Deventer 2-1 (-4)

Zaterdag 4 september
Hellendoorn-SC Deventer 4-0
Lemele-Barbaros 2-3

Zaterdag 11 september
SC Deventer-Lemele 2-2
Dinsdag 14 september
Barbaros-Hellendoorn 1-3

Zaterdag 18 september
Lemele-Hellendoorn (14.30u)
SC Deventer-Barbaros (15u)

 

Groep 3-03
1. Witkampers 2-6 (+2)
——
2. Raalte 2-2 (+0)

3. ABS 2-1 (-1)
4. Markelo 2-1 (-1)

Zondag 5 september
ABS-Raalte 2-2
Markelo-Witkampers 0-1

Zondag 12 september
Raalte-Markelo 2-2
Witkampers-ABS 3-2

Zondag 19 september
Raalte-Witkampers (14u)
Markelo-ABS (14u)

 

Groep 3-06
1. Klarenbeek 2-6 (+5)
——
2. Activia 2-3 (+4)
3. Wesepe 2-3 (+0)
4. DAVO 2-0 (-9)

Zondag 5 september
DAVO-Wesepe 2-3
Klarenbeek-Activia 5-1

Zondag 12 september
Wesepe-Klarenbeek 2-3
Activia-DAVO 8-0

Zaterdag 18 september
Wesepe-Activia (19u)
Zondag 19 september
Klarenbeek-Wesepe (14u)

 

Groep 3-09
1. KCVO 2-6 (+9)
——–
2. De Hoven 2-3 (+1)
3. Broekland 2-3 (-5)
4. Wissel 2-0 (-5)

Zondag 5 september
Broekland-KCVO 0-6
De Hoven-Wissel 5-1

Zondag 12 september
Wissel-Broekland 1-2
KCVO-De Hoven 3-0

Zondag 19 september
Broekland-De Hoven (14u)
Wissel-KCVO (14u)

 

Groep 3-15
1. Overwetering 2-6 (+8)
———–
2. Hoonhorst 2-3 (-2)
3. Sallandia 2-3 (-2)
4. Vilsteren 2-0 (-4)

Zondag 5 september
Hoonhorst-Vilsteren 2-0
Sallandia-Overwetering 0-4

Zondag 12 september
Overwetering-Hoonhorst 6-2
Vilsteren-Sallandia 1-3

Zondag 19 september
VilsterenOverwetering (14u)
Sallandia-Hoonhorst (14u)

 

Groep 3-20
1. Diepenveen 2-6 (+9)
———-
2. Nieuw Heeten 3-6 (-3)
3. IJsselstreek 3-3 (-3)
4. CCW’16 2-0 (-3)

Zondag 5 september
Diepenveen-Nieuw Heeten 5-0
CCW’16-IJsselstreek 2-4

Zondag 12 september
Nieuw Heeten-CCW’16 2-1
IJsselstreek-Diepenveen 1-5

Vrijdag 17 september
Nieuw Heeten-IJsselstreek 3-2
Zaterdag 18 september
CCW’16-Diepenveen (16.30u)

 

Groep 3-23
1. SDOL 2-4 (+3)
———-
2. Manderveen 2-4 (+1)
3. Fleringen 2-3 (+0)
4. Saasveldia 2-0 (-4)

Zondag 5 september
Saasveldia-SDOL 2-5
Manderveen-Fleringen 1-0

Zondag 12 september
SDOL-Manderveen 1-1
Fleringen-Saasveldia 3-2

Zaterdag 18 september
Manderveen-Saasveldia (17u)
Zondag 19 september
SDOL-Fleringen (14u)

 

Groep 3-36
1. Reutum 2-6 (+10)
———
2. Vasse 2-3 (+6)
3. SP Vroomshoop 2-3 (-3)
4. Mariënheem 2-0 (-13)

 

Zondag 5 september
SP Vroomshoop-Mariënheem 5-1
Vasse-Reutum 5-2

Zondag 12 september
Mariënheem-Vasse 0-9
Reutum-SP Vroomshoop 7-0

Zondag 19 september
Mariënheem-Reutum (14u)
Vasse-SP Vroomshoop (14u)

 

Groep 3-42
1. Turkse Kracht 1-3 (+3)
———
2. ZVV’56 1-3 (+2)
3. Heeten 1-3 (+2)
4. Go Ahead Deventer 3-0 (-7)

Zondag 5 september
Heeten-Go Ahead Deventer 2-0
Donderdag 9 september
ZVV’56-Turkse Kracht Afgelast. inhaal?

Zondag 12 september
Go Ahead Deventer-ZVV’56 3-5
Turkse Kracht-Heeten AFG, naar 23-09

Donderdag 16 september
Go Ahead Deventer-Turkse Kracht 1-4

Zondag 19 september
ZVV’56-Heeten (14u)

Donderdag 23 september
Turkse Kracht-Heeten (20.15u)

 

Groep 3-49
1. Luctor et Emergo 2-6 (+3)
——–
2. Almelo 2-3 (+0)
3. Haarle 2-3 (-1)
4. Langeveen 2-0 (-2)

Zaterdag 4 september
Almelo-Luctor et Emergo 2-3
Zondag 5 september
Haarle-Langeveen 3-2

Zondag 12 september
Luctor et Emergo-Haarle 4-2
Langeveen-Almelo 1-2

Zondag 19 september
Almelo-Haarle (14u)
Langeveen-Luctor et Emergo (14u)

SportSport