KNVB-beker Oost | 2017-2018 (Finale)

Het overzicht van het bekertoernooi voor de ploegen die wij volgen. Gedurende het beker-seizoen blijft dit artikel up-to-date.

Laatste update: 09-05-2018 22:10u

Finale

MASV Arnhem-DFS Opheusden 2-5

Halve finale

Alverna-MASV 2-3
DZC’68-DFS Opheusden 2-3

Kwartfinale

Alverna-WHC 2-0
DZC’68-FC Winterswijk 3-0
MASV-DETO 0-0 **MASV wns
DFS Opheusden-Berkum 4-1

Winnaars van de kwartfinale plaatsen zich voor de ‘grote’ KNVB-beker in seizoen 2018/2019.

5e ronde

DFS-Woezik 2-1
Bon Boys-MASV 2-3
DZC’68-Blauw Wit 11-0
Heino-Berkum 1-3
WHC-Excelsior’31 1-1* WHC wns
Colmschate’33-FC Winterswijk 1-1 *FC Winterswijk wns
Sparta Nijkerk-DETO 0-1
Duno D.-Alverna 1-2

4e ronde

Heino-AZSV 2 3-2
Alverna-Dalfsen 0-0 *Alverna wns
SKV-Berkum 0-3
Neo Borne-Sparta Nijkerk 0-4
DETO-AWC Wijchen 3-1
Rigtersbleek-WHC 0-1
Duno D.-De Bataven 3-0
Hattem-Woezik 0-1
Olympia’28-Colmschate’33 0-1
MASV-Nunspeet 2-2 *MASV wns
DTS’35-Excelsior’31 1-3
DFS-SDV Barneveld 3-2
Bon Boys-SVZW 5-3
Hulzense Boys-FC Winterswijk 1-3
DZC’68-DOS’37 2-1
Voorwaarts Twello-Blauw Wit 0-0 *Blauw Wit wns

3e (tussen)ronde (speeldata 19-21 december):

Sparta Nijkerk – SDC Putten 1-0
Dalfsen
– DKB 5-0
Woezik – BVC’12 2-1
Duno D. – Jong Achilles’29 5-1
Quick’20 2 – FC Winterswijk 1-3
Concordia W – DZC’68 0-8
NEO – Silvolde 2-1

2e ronde (speeldata 28-30 november)

Regio 1:
Colmschate’33-WSV 2-1
DKB-DAVO 2-1
Olympia’28-Columbia 2-1
NSC Nijkerk-DOS’37 2-2 *DOS’37 wns
KHC-Hulzense Boys 0-0* Hulzense Boys wns
Go Ahead Kampen-WHC 1-2
Sparta Nijkerk-Heeten 5-0
Wijhe’92
-Berkum 0-3
Nunspeet-BAS 1-1* Nunspeet wns
Hattem-Be Quick’28 7-6
IJVV-Dalfsen 0-0* Dalfsen wns
SDC Putten-Rohda Raalte 3-0 samenvatting
Heino
-HHC 2 2-0

Regio 2 en 3:
Winnaars 2e ronde die doorgaan naar de 4e ronde: Woezik, De Bataven, AWC, Blauw Wit, MASV, SKV, DFS, DTS’35, SDV Barneveld, Alverna, Rigtersbleek, AZSV 2, Voorwaarts Twello, Excelsior’31, SVZW, Bon Boys en DETO.

1e knock-out ronde (speeldata 7 tm 12 november):

Ploegen die wij volgen:

DOS’37-Nieuw Heeten (woe 8 nov, 20u): 4-0
Heino-
Zwolsche Boys (zat 11 nov, 17u): 5-4
ASC’62-DAVO (di 14 nov, 20u): 1-3
Overwetering-DKB (zat 11 nov, 17u): 2-3
De Zweef-Dalfsen (woe 1 nov, 20u) : 0-1
Rohda Raalte-
ABS (zon 12 nov, 14u): 13-1 Samenvatting

USV-Colmschate’33 (zon 12 nov, 14u): 0-6
Heeten-Schalkhaar (do 9 nov, 20u): 2-0
Wijhe’92-SC Deventer (do 9 nov, 20.30u): 3-0

Overige uitslagen 1e ronde (Speelregio 1 Oost):
Berkum-Hellendoorn 4-0
Oene-SDC Putten 0-4
BAS-Lelystad’67 3-2
Mariënberg-DETO 0-3
Nunspeet-WZC Wapenveld 7-1
Hulzense boys-Turkse Kracht 3-0
KCVO-NSC Nijkerk 1-3
HHC 2-Den Ham 4-2
Hattem-DOS Kampen 3-2
Olympia’28-ASV Dronten 4-3
KHC-SC Lutten 2-0
Be Quick’28-Batavia’90 3-2
Hoevelaken-WHC 1-3
IJVV-SCD’83 4-2
Sparta Nijkerk-DSV’61 4-0

Vrijgeloot 1e ronde: GA Kampen.

Ploegen ook door naar de 2e ronde in Speelregio 2 (Oost):
Brakkenstein, Activia, Jong Achilles’29, Krayenhoff, MASV, Juliana’31, CSV Apeldoorn, SDV Barneveld, SC Rheden, DFS, DTS’35, Alverna, RKHVV, Bataven, Woezik, DUNO D, WSV, DSC Zevenaar, Trekvogels, Hatert, Be Quick Z, DIO’30, SKV, Blauw Wit Nijmegen en Columbia.
Nog te spelen in 1e ronde: AWC-Arnhemse Boys (??) en Roda’28-BVC’12.

Ploegen ook door naar de 2e ronde in Speelregio 3 (Oost):
Concordia W, ATC’65, Silvolde, Voorwaarts Twello, Grol, Losser, NEO, Sportlust Glanerbrug, Borne, AZSV 2, SVZW, AZSV, Quick’20 2, DZC’68, Excelsior’31, Vogido, FC Eibergen, Reutum, Longa’30, Longa’30 2, Bon Boys, HSC’12 2, Oranje Nassau, FC Winterwijk en Rigtersbleek.

Loting tweede en derde ronde vindt dinsdag 14 november (20u, Tubbergen) plaats. De tweede ronde wordt midweeks gespeeld (dinsdag 28 of donderdag 30 november). De derde ronde vindt plaats op dinsdag 19 of donderdag 21 december.

Poulefase:

In de landelijke poules gaan de eerste twee ploegen door naar de 2e ronde.

Programma Poule 78 (landelijk):

2 september
Overwetering-Blauw Wit’66 5-0

3 september
Schalkhaar-AZC 1-2

7 september
AZC-Overwetering 1-4

9 september
Blauw Wit’66-Schalkhaar 1-4

15 september
Overwetering-Schalkhaar 1-1

16 september
AZC-Blauw Wit’66 2-2

Stand Poule 78 (landelijk)
1. Overwetering 3-7 (+8)
2. Schalkhaar 3-4 (+2)

3. AZC 3-4 (-2)
4. Blauw Wit’66 3-1 (-8)

Programma Poule 89 (landelijk):

2 september:
Vroomshoopse boys-Lemelerveld 1-2
De Zweef-Den Ham 1-2

9 september:
Den Ham-Vroomshoopse Boys 2-1

10 september:
Lemelerveld-De Zweef 1-2

16 september:
Lemelerveld-Den Ham 2-2
De Zweef-Vroomshoopse Boys 3-1

Stand Poule 89 (landelijk)

1. Den Ham 3-7 (+2)
2. De Zweef 3-6 (+2)

3. Lemelerveld 3-4 (+0)
4. Vroomshoopse Boys 3-0 (-4)

Programma Poule 90 (landelijk):

2 september:
Rohda Raalte-SVI 4-0
WHC-Epe 7-0

9 september:
SVI-WHC 0-3

10 september:
Epe-Rohda Raalte 1-2

16 september:
Epe-SVI 3-2
Rohda Raalte-WHC 1-3

Stand Poule 90 (landelijk)
1. WHC 3-9 (+12)
2. Rohda Raalte 3-6 (+3)

3. Epe 3-3 (-7)
4. SVI 3-0 (-8)

Programma Poule 92 (landelijk):

31 augustus:
MVV’29-ASC’62 2-2

1 september:
Gramsbergen-Germanicus 1-2

7 september:
ASC’62-Gramsbergen 3-1

10 september:
Germanicus-MVV’29 0-1

16 september:
MVV’29-Gramsbergen 2-5
Germanicus-ASC’62 0-3

Stand Poule 92 (landelijk)

1. ASC’62 3-7 (+5)
2. MVV’29 3-4 (-2)

3. Gramsbergen 3-3 (+0)
4. Germanicus 3-3 (-3)

Programma Poule 93 (landelijk):

2 september:
Nieuwleusen-Be Quick’28 2-5

3 september:
Heino-Dedemsvaart 7-1

9 september:
Be Quick’28-Heino 1-3

12 september:
Dedemsvaart-Nieuwleusen 2-3

16 september:
Dedemsvaart-Be Quick’28 0-5
NieuwleusenHeino 1-3

Stand Poule 93 (landelijk)

1. Heino 3-9 (+10)
2. Be Quick’28 3-6 (+6)

3. Nieuwleusen 3-3 (-4)
4. Dedemsvaart 3-0 (-12)

In de onderstaande regionale poules (3e klasse en lager) gaan de poulewinnaars door naar de volgende ronde.

Programma Poule 20 (Gr 2):

2 september:
WZC Wapenveld-OZC 3-1
CSV’28-Avereest 2-0

9 september:
Avereest-WZC Wapenveld 2-3
OZC-CSV’28 0-3

16 september:
WZC Wapenveld-CSV’28 1-0
Avereest-OZC 2-1

Stand Poule 20 (Gr 2)
1. WZC Wapenveld 3-9 (+4)

2. CSV’28 3-6 (+4)
3. Avereest 3-3 (-2)
4. OZC 3-0 (-6)

Programma Poule 28 (Gr 2):

2 september:
Storica-SCD’83 2-8 (**wedstrijd geschrapt in de stand)
ZAC-Lemele 3-0

9 september:
Lemele-Storica AFG (Storica te weinig spelers)
SCD’83-ZAC 4-0

16 september:
Lemele-SCD’83 3-2
Storica-ZAC AFG

Stand Poule 28 (Gr 2)
1. SCD’83 2-3 (+3)

2. ZAC 2-3 (-1)
3. Lemele 2-3 (-2)
4. Storica 0-0 (+0)

Storica is vanwege het afzeggen tegen Lemele uit het bekertoernooi gehaald.

Programma Poule 3 (Gr 3):

3 september:
OVC’21Nieuw Heeten 2-1
Sportlust Vr-SDOL 0-1

10 september:
Nieuw Heeten– Sportlust Vr 1-1
SDOLOVC’21 2-2

17 september:
Sportlust Vr-OVC21 3-2
Nieuw HeetenSDOL 10-1

Stand Poule 3 (Gr 3)
1. Nieuw Heeten 3-4 (+8)

2. OVC’21 3-4 (+0)

3. SDOL 3-4 (-8)
4. Sportlust Vroomshoop 3-4 (+0)

Programma Poule 19 (Gr 3):

3 september:
WesepeRaalte 0-5
Groen Wit’62-Heeten 4-4

Foto’s: Henk Vloedgraven

10 september:
Raalte-Groen Wit’62 0-4
HeetenWesepe 3-1

17 september:
HeetenRaalte 7-0

Foto’s: Henk Vloedgraven
Wesepe-Groen Wit’62 2-3

Stand Poule 19 (Gr 3)
1. Heeten 3-7 (+9)

2. Groen Wit’62 3-7 (+5)
3. Raalte 3-3 (-6)
4. Wesepe 3-0 (-8)

Programma Poule 30 (Gr 3):

3 september:
Lettele-Apeldoornse Boys 4-4
Albatross-TKA 4-0

10 september:
Apeldoornse Boys-Albatross 0-2
TKA-Lettele 1-2

17 september:
Albatross-Lettele 6-0
Apeldoornse Boys-TKA 3-4

Stand Poule 30 (Gr 3)
1. Albatross 3-9 (+12)

2. Lettele 3-4 (-5)
3. TKA 3-3 (-4)
4. Apeldoornse Boys 3-1 (-3)

Programma Poule 35 (Gr 3):

3 september:
Reutum-Haarle 2-1
Almelo-La Premiere 0-2

10 september:
Haarle-Almelo 3-0
La Premiere-Reutum 1-5

17 september:
Reutum-Almelo 4-0
La Premiere-Haarle 2-2

Stand Poule 35 (Gr 3)
1. Reutum 3-9 (+9)

2. Haarle 3-4 (+2)
3. La Premiere 3-4 (-2)
4. Almelo 3-0 (-9)

Programma Poule 45 (Gr 3):

3 september:
WWNA-Wissel 8-4

5 september:
HoonhorstWijhe’92 1-3

10 september:
Wissel-Hoonhorst 3-3
Wijhe’92-WNNA 2-2

17 september:
Wissel-Wijhe’92 0-8

Foto’s: Ineke van Wijhe
Hoonhorst-WWNA 0-4

Stand Poule 45 (Gr 3)
1. Wijhe’92 3-7 (+10)

2. WWNA 3-7 (+8)
3. Hoonhorst 3-1 (-6)
4. Wissel 3-1 (-12)

Programma Poule 52 (Gr 3):

3 september:
Balkbrug-SV Zwolle 0-1
Ulu Spor-USV 1-3

10 september:
SV Zwolle-Ulu Spor 1-0
USV-Balkbrug 2-1

Foto: Ben Schuurman

17 september:
Ulu Spor-Balkbrug 2-3
SV Zwolle-USV 2-2

Stand Poule 52 (Gr 3)

1. USV 3-7 (+3)

2. SV Zwolle 3-7 (+2)
3. Balkburg 3-3 (-1)
4. Ulu Spor 3-0 (-4)

Programma Poule 57 (Gr 3):

3 september:
BroeklandMariënheem 3-2

7 september:
VilsterenDalfsen 0-8

10 september:
DalfsenBroekland 5-2

Foto’s: Kristian Giesen
MariënheemVilsteren 3-0

17 september:
VilsterenBroekland 1-8
MariënheemDalfsen 0-6

Stand Poule 57 (Gr 3)
1. Dalfsen 3-9 (+17)

2. Broekland 3-6 (+5)
3. Mariënheem 3-3 (-4)

4. Vilsteren 3-0 (-18)

2 reacties

  1. rik schreef:

    in veel poules staat de ploeg die de eerste en enige wedstrijd verloren heeft boven aan??? kan toch niet..

Reageren?