24 juli 2020 Lees Meer →

KNVB-beker Oost | 2020-2021 (Programma ook bekend)

Het overzicht van het bekertoernooi voor de ploegen die wij volgen. Gedurende het beker-seizoen blijft dit artikel up-to-date.

 

Laatste update: 28-07-2020

 

Poulefase:

In de landelijke poules gaan de eerste twee ploegen door naar de 2e ronde.

Groep 1-01

Achilles’12, Heino, Vroomshoopse Boys en WHC.

Zaterdag 29 augustus
Vroomshoopse Boys-Heino (17u)
WHC-Achilles’12 (17u)

Zaterdag 5 september
Heino-WHC (17u)
Achilles’12-Vroomshoopse Boys (17u)

Zaterdag 12 september
WHC-Vroomshoopse Boys (14.30u)
Zondag 13 september
Heino-Achilles’12 (14u)

 

Groep 1-02

ATC’65, Gramsbergen, Rohda Raalte en Sparta Enschede.

Zaterdag 29 augustus
Rohda Raalte-Sparta Enschede (17u)
ATC’65-Gramsbergen (17u)

Zaterdag 5 september
Gramsbergen-Rohda Raalte (17u)
Sparta Enschede-ATC’65 (17u)

Zaterdag 12 september
Gramsbergen-Sparta Enschede (14.30u)
Rohda Raalte-ATC’65 (14u)

 

Groep 1-11

KHC, Lemelerveld, Veensche Boys en ZAC.

Zaterdag 29 augustus
ZAC-KHC (15u)
Veensche Boys-Lemelerveld (17u)

Zaterdag 5 september
KHC-Veensche Boys (14.30u)
Lemelerveld-ZAC (17u)

Zaterdag 12 september
ZAC-Veensche Boys (15u)
Lemelerveld-KHC (17u)

 

Groep 1-12

AVW’66, Be Quick Zutphen, SDOUC en Wijhe’92.

Zaterdag 29 augustus
Be Quick Z-Wijhe’92 (17u)
SDOUC-AVW’66 (17u)

Zaterdag 5 september
AVW’66-Be Quick Z (14.30u)
Zondag 6 september
Wijhe’92-SDOUC (14u)

Zaterdag 12 september
Wijhe’92-AVW’66 (17u)
SDOUC-Be Quick Z (17u)

 

 

In de onderstaande regionale poules (3e klasse en lager) gaan de poulewinnaars door naar de volgende ronde.

 

Groep 2-23

CSV’28, Lemele, Oene en Voorwaarts V.

Zaterdag 29 augustus
Voorwaarts V.-Oene (14.30u)
CSV’28-Lemele (15u)

Zaterdag 5 september
Lemele-Voorwaarts V. (14.30u)
Oene-CSV’28 (14.30u)

Zaterdag 12 september
Lemele-Oene (14.30u)
Voorwaarts V.-CSV’28 (14.30u)

 

Groep 3-16

Raalte, Balkbrug, USV en Vilsteren.

Zondag 30 augusutus
USV-Vilsteren (14u)
Balkbrug-Raalte (14u)

Zondag 6 september
Vilsteren-Balkbrug (14u)
Raalte-USV (14u)

Zondag 13 september
VilsterenRaalte (14u)
Balkbrug-USV (14u)

 

Groep 3-35

ABS, Groen Wit’62, Heeten en Terwolde.

Zondag 30 augustus
Heeten-Terwolde (14u)
ABS-Groen Wit’62 (14u)

Zondag 6 september
Terwolde-ABS (14u)
Groen Wit’62-Heeten (14.30u)

Zondag 13 september
Heeten-ABS (14u)
Groen Wit’62-Terwolde (14.30u)

 

Groep 3-36

Activia, Nieuw Heeten, Sallandia en ZVV’56.

Zondag 30 augustus
Nieuw Heeten-Sallandia (14u)
ZVV’56-Activia (14u)

Zondag 6 september
Activia-Nieuw Heeten (14u)
Sallandia-ZVV’56 (14u)

Zondag 13 september
ZVV’56-Nieuw Heeten (14u)
Sallandia-Activia (14u)

 

Groep 3-37

Albatross, Broekland, Emst en CCW’16.

Zondag 30 augustus
Broekland-CCW’16 (14u)
Emst-Albatross (14u)

Zondag 6 september
Albatross-Broekland (14u)
CCW’16-Emst (14u)

Zondag 13 september
Broekland-Emst (14u)
Albatross-CCW’16 (14u)

 

Groep 3-40

IJsselstreek, Robur et Velocitas, SDOL en Voorst.

Zondag 30 augustus
SDOL-IJsselstreek (14u)
Robur-Voorst (14.30u)

Zondag 6 september
Voorst-SDOL (14u)
IJsselstreek-Robur (14u)

Zondag 13 september
IJsselstreek-Voorst (14u)
Robur-SDOL (14.30u)

 

Groep 3-41

Enter, Go Ahead D, Klarenbeek en Overwetering.

Zondag 30 augustus
Klarenbeek-Overwetering (14u)
Enter-Go Ahead D (14u)

Zondag 6 september
Overwetering-Enter (14u)
Go Ahead D-Klarenbeek (14u)

Zondag 13 september
Overwetering-Go Ahead D (14u)
Enter-Klarenbeek (14u)

 

Groep 3-42

Haarle, sv Twello, Turkse Kracht en Wissel.

Zondag 30 augustus
Haarle-Turkse Kracht (14u)
Wissel-Twello (14u)

Zondag 6 september
Twello-Haarle (14u)
Turkse Kracht-Wissel (14.30u)

Zondag 13 september
Wissel-Haarle (14u)
Turkse Kracht-Twello (14.30u)

 

Groep 3-46

Hoonhorst, Mariënheem, Victoria Boys en Wesepe.

Zondag 30 augustus
Mariënheem-Victoria Boys (14u)
Wesepe-Hoonhorst (14u)

Zondag 6 september
Hoonhorst-Mariënheem (14u)
Victoria Boys-Wesepe (14u)

Zondag 13 september
WesepeMariënheem (14u)
Victoria Boys-Hoonhorst (14u)