17 augustus 2018 Lees Meer →

Competitieprogramma; Dalfsen-Lemelerveld op 2e speeldag

De KNVB maakte 17 augustus het programma bekend voor het seizoen 2018-2019. Zo weten we nu dat 30 september de derby Dalfsen-Lemelerveld in 2L gepland staat. Heino-Rohda Raalte is op zondag 2 december gepland, maar er is een grote kans dat dit de zaterdagavond (1 december) ervoor wordt gespeeld. 

Voor alle Sallandse ploegen die wij volgen hebben we de eerste drie competitiewedstrijden gemeld.

Zaterdag

ASC’62 (2H)
ASC’62-SVI (22 sept)
DZSV-ASC’62 (29 sept)
ASC’62-Vroomshoopse Boys (6 okt)

OZC (3D)
DES-OZC (22 sept)
OZC-Blauw Wit’66 (29 sept)
Mariënberg-OZC (6 okt)

Nieuwleusen (3D noord)
Hollandscheveld-Nieuwleusen (22 sept)
Nieuwleusen-Hoogeveen (zat) (29 sept)
ZZVV-Nieuwleusen (6 okt)

Lemele (4D)
Lemele-MVV’69 (22 sept)
Lemele- ‘s Heerenbroek (6 okt)
Bruchterveld-Lemele (13 okt)

 

Zondag

Rohda Raalte (1E)
BVC’12-Rohda Raalte (23 sept)
Rohda Raalte-FC Winterswijk (30 sept)
Rigtersbleek-Rohda Raalte (7 okt)

Heino (1E)
FC Winterswijk-Heino (23 sept)
Heino-Bemmel (30 sept)
Heino-De Zweef (7 okt)

Lemelerveld (2L)
Lemelerveld-Rolder Boys (23 sept)
Dalfsen-Lemelerveld (30 sept)
Beilen-Lemelerveld (7 okt)

Dalfsen (2L)
Beilen-Dalfsen (23 sept)
Dalfsen-Lemelerveld (30 sept)
Erica-Lemelerveld (7 okt)

Overwetering (2J)
Overwetering-Vogido (23 sept)
WSV-Overwetering (30 sept)
Overwetering-Voorwaarts (7 okt)

Wijhe’92 (3B)
Wijhe’92-Activia (23 sept)
Vaassen-Wijhe’92 (30 sept)
Wijhe’92-SP Lochem (7 okt)

Heeten (3B)
Heeten-Albatross (23 sept)
Robur-Heeten (30 sept)
Heeten-Turkse Kracht (7 okt)

USV (3D)
USV-DIO Oosterwolde (23 sept)
Thor-USV (30 sept)
USV-Havelte (7 okt)

OVC’21 (4E)
Witteveense Boys’87-OVC’21 (23 sept)
OVC’21-Titan (30 sept)
Vios (O)-OVC’21 (7 okt)

Haarle (4G)
GFC-Haarle (23 sept)
Haarle-Broekland (30 sept)
Holten-Haarle (7 okt)

Lettele (4G)
Holten-Lettele (23 sept)
Lettele-Enter (30 sept)
Diepenveen-Lettele (7 okt)

Raalte (4G)
Raalte-Nieuw Heeten (23 sept)
Hector-Raalte (30 sept)
Raalte-De Gazelle (7 okt)

Broekland (4G)
Broekland-Hector (23 sept)
Haarle-Broekland (30 sept)
DAVO-Broekland (7 okt)

Nieuw Heeten (4G)
Raalte-Nieuw Heeten (23 sept)
Nieuw Heeten-Holten (30 sept)
Nieuw Heeten-Markelo (7 okt)

Hoonhorst (5A)
Hoonhorst-Giethoorn (23 sept)
DVSV-Hoonhorst (30 sept)
Uffelte-Hoonhorst (7 okt)

Vilsteren (5A)
Vilsteren-DVSV (23 sept)
Willemsoord-Vilsteren (30 sept)
BEW-Vilsteren (7 okt)

SDOL (5G)
SDOL-Wesepe (23 sept)
IJsselstreek-SDOL (30 sept)
Mariënheem-SDOL (14 okt)

Mariënheem (5G)
Go Ahead-Mariënheem (23 sept)
Mariënheem-Kon UD (30 sept)
Wesepe-Mariënheem (7 okt)

Wesepe (5G)
SDOL-Wesepe (23 sept)
Wesepe-Emst (30 sept)
Wesepe-Mariënheem (7 okt)

Reageren?