21 mei 2016 Lees Meer →

Beker KNVB Oost (Update: uitslag finale)

Hieronder een overzicht van het gehele bekertoernooi in het district Oost. Inmiddels is de finale gespeeld. HHC won na strafschoppen van AZSV!

 

Finale

AZSV-HHC 1-1* wns HHC

Halve finale

AZSV-HSC’21 3-0
HHC-RKZVC 5-0

Bovenstaande ploegen plaatsen zich ook voor de ‘grote’ KNVB-beker komend seizoen.

Kwartfinale

ESA-RKZVC 0-4
AZSV-Bennekom 1-1* AZSV wns
HHC-SVZW 1-0
HSC’21-Lienden 4-1

 

1/8 finale:

Dinsdag 23 februari:
Bennekom-Babberich 4-1
Schalkhaar-RKZVC 3-4
Lienden-WVV’34 1-1 (Lienden wns)

Woensdag 24 februari:
HSC’21-Zeewolde 8-0

Donderdag 25 februari:
HHC-Excelsior’31 4-2
SVZW-De Treffers 2-1

Zaterdag 27 februari:
AZSV-DVS’33 1-1 (AZSV wns)
ESA-Alverna 3-2

 

4e ronde:

Dinsdag 2 februari
DOS’37-AZSV 0-0 (AZSV wns)
Excelsior’31-Blauw Wit’66 7-0

Donderdag 4 februari
SCE-Bennekom 1-6
RKZVC-Helios 8-1
Overwetering
-WVV’34 2-4

Vrijdag 5 februari
DVS’33-Millingen 10-0

Zaterdag 6 februari
Babberich-SDV Barneveld 2-1
VVOG-Zeewolde 1-1 (Zeewolde wns)
Sparta Enschede-HHC 1-5
VSCO’61-De Treffers 1-2
HSC’21-Gendringen 5-0
Alverna-SDC Putten 1-0
Schalkhaar-BWO 1-0
SVZW-Ruurlo 6-1
Lienden-CSV Apeldoorn 3-1
ESA-FC Jeugd 1-0

 

3e ronde is een tussenronde:

1 Sparta N. 2-DVS ’33 0-2
2 Rheden-Bennekom 1-4
3 Excelsior ’31-AZSV 2 1-1* (Excelsior’31 wns)
4 Blauw Wit ’66-Tubanters 1897 2-1

De overige winnaars in de 2e ronde zijn vrijgeloot en gaan naar de 4e ronde.

 

2e ronde:

Dinsdag 17 november
VSCO ’61 – DOS Kampen 3-0
Lienden – Germania 1-0

Donderdag 19 november
DVV zon – sc Millingen* 4-4 (Millingen wns)
RKZVC – Quick ’20 2-0

Vrijdag 20 november
Rohda Raalte – Schalkhaar 2-3

Zaterdag 21 november
DVS ’33 Ermelo 2 – SDC Putten 1-5
DVS ’33 Ermelo – Go Ahead K. 4-3
Be Quick ’28 – HHC 0-3
Berkum – VVOG 1-3
Activia – csv Apeldoorn 1-7
Gendringen – Advendo ’57 3-1
Witkampers – Sparta E. 2-2 (Sparta wns)
Oranje Nassau – Blauw Wit ’66 1-3
OverweteringNieuwleusen 3-0
SVZW – Juventa ’12 4-0
Silvolde – AZSV 2 0-1
Hellendoorn – DOS ’37 0-1
Zeewolde – VVOP 2-1
Excelsior ’31 – Vogido 7-0
Raalte – Sparta Nijkerk 2 0-3
Sparta Nijkerk – Alverna 1-2
Bennekom – OVC ’85 6-0
WVV ’34 – Zelos 3-2
AJC ’96 – AZSV 2-3
ESA – VVO 3-2

Zondag 22 november
USV – Helios D. 0-1
Rheden – DVC ’26 4-3
SCE – AWC 2 1-0
Babberich Liemers – Voorwaarts T. 2-1
AD ’69 – HSC ’21 0-7
Tubanters 1897 – SDC ’12 1-1 (Tubanters wns)
ATC ’65 – Ruurlo 1-1 (Ruurlo wns)
Grol – BWO 0-2

Dinsdag 1 december
WAVV – SDV Barneveld 2-3
Keizerstad – De Treffers 1-2

Zondag 20 december
Hatert zon – FC Jeugd 0-4

 

 

 

1e knock-out ronde:

Dinsdag 13 oktober
SVZW-RKSV 4-0

Dinsdag 20 oktober
DVS’33 2-Hulshorst 3-2

Donderdag 22 oktober
Overwetering
-Alexandria 5-1
‘t Harde- SDC Putten 1-4
Hengelo-Sparta Enschede 1-6
RKZVC-Winterswijk 2-1
ATC’65-EMOS 1-1 (wns ATC’65)
AZSV 2-VIOD 3-0
Rheden-Brakkenstein 2-1
Dieren-Voorwaarts Twello 2-2 (wns Voorwaarts)

Vrijdag 23 oktober
AJC’96-Avanti Wilskracht 7-3
KOSC-Vogido 2-3
BWO-Luctor et Emergo 3-0

Zaterdag 24 oktober
Sparta Nijkerk 2- Hierden 2-0
Be Quick’28-Kloosterhaar 4-0
Lelystad’67-DVS’33 0-6
VVOP-Dieze West 4-3
Vios Vaassen-Zeewolde 1-1 (wns Zeewolde)
ZAC-DOS’37 2-4
Voorwaarts-VSCO’61 0-2
Owios-CSV Apeldoorn 1-1 (wns CSV)
AVW’66-Advendo’57 4-5
Otterlo-SDV Barneveld 1-1 (wns SDV)
ESA-Excelsior Z 2-1
ONA’53-Bennekom 0-5
DOS Kampen-Gramsbergen 4-1
Blauw Wit’66-Suryoye 2-0
Activia-Den Ham 5-3
Helios-SVVN 3-1
CSV’28-Hellendoorn 0-1
Hardenberg’85-Raalte 1-1 (wns Raalte)
PAX-AZSV 0-4
Sparta Nijkerk-DUNO D. 3-0
Quick 1888-Keizerstad 2-2 (wns Keizerstad)
MVR-Silvolde 2-9
Reunie-Zelos 0-2
Juliana’32-Quick’20 1-8
Columbia-Go Ahead Kampen 4-5
VVOG-Turkse Kracht 3-1
Beuningse Boys-Alverna 0-3
PH-Juventa’12 2-2 (wns Juventa’12)

Zondag 25 oktober
AWC 2-Angeren 4-2
Hatert- RKSV Driel 1-0
Leones-SCE 0-1
WAVV-Union 4-0
Spero-FC Jeugd 0-1
Concordia W.-Gendringen 5-5 (wns Gendringen)
Ruurlo-Barbaros 5-0
Witkampers-Eerbeekse Boys 5-5 (wns Witkampers)
Markelo-SDC’12 1-4
GSV’63-WVV’34 2-4
AD’69-AZC 4-1
Almelo-Tubanters 1-3
USV-Vaassen 4-0
Haarle-Schalkhaar 1-4
Schalkhaar 2-Rohda Raalte 2-5
Germania-SML 1-0
Victoria’25-DVV 1-3
Babberich/Liemers-Eendracht Arnhem 6-1
Arnhemse Boys-Millingen 2-3
DVC’26-Doetinchem 2-1
Loenermark-OVC’85 4-4 (wns OVC’85)

Dinsdag 27 oktober
Grol-Vios B 3-1

Dinsdag 3 november
Vevo-Nieuwleusen 1-4
VVO-De Bataven 4-0

 

Voorronde Poulefase

Tweedeklassers en lager

Groep 1 001
1 Overwetering 3-9 (+14) * door naar de volgende ronde

2 Oene 3-6 (+6)
3 Go Ahead D. 3-3 (-11)
4 Terwolde 3-0 (-9)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
Oene-Overwetering 0-3
Terwolde-Go Ahead 1-3

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
Go Ahead-Oene 0-6
Overwetering-Terwolde 5-1

Speelronde 3:
Go Ahead-Overwetering 3-10
Oene-Terwolde 3-0

Groep 1 003
1 USV 3-9 (+4) *door naar de volgende ronde

2 EMMS 3-6 (+5)
3 Marienberg 3-3 (-1)
4 Dedemsvaart 3-0 (-8)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
EMMS-Marienberg 4-1
Dedemsvaart-USV 2-4

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
USV-EMMS 3-2
Marienberg-Dedemsvaart 4-1

Speelronde 3:
USV-Marienberg 1-0
EMMS-Dedemsvaart 3-0

Groep 1 014
1 Voorwaarts V. 3-7 (+6) *door naar de volgende ronde

2 ASC ’62 3-7 (+5)
3 Bruchterveld 3-3 (-3)
4 SVV ’56 3-0 (-8)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
SVV’56-Bruchterveld 0-2
ASC’62-Voorwaarts V 2-2

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
Voorwaarts-SVV’56 4-1
Bruchterveld-ASC’62 1-3

Speelronde 3:
Voorwaarts V-Bruchterveld 4-1
SVV’56-ASC’62 3-6

Groep 1 023
1 Nieuwleusen SV 3-9 (+12) *door naar de volgende ronde

2 Broekland 3-6 (+8)
3 Hoonhorst 3-3 (-4)
4 EDON 3-0 (-16)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
EDON-Broekland 0-4 (duel in Broekland gespeeld)
Hoonhorst-Nieuwleusen 1-4

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
Hoonhorst-EDON 6-2
BroeklandNieuwleusen 1-2

Speelronde 3:
Nieuwleusen-EDON 8-0
BroeklandHoonhorst 5-0

Groep 1 025
1 Den Ham 2-6 (+9) *door naar de volgende ronde

2 OZC 2-3 (+2)
3 Lemele 2-0 (-11)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
Den Ham-OZC 2-0

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
OZC-Lemele 4-0

Speelronde 3:
Lemele-Den Ham 1-8

Groep 1 041
1 VEVO 3-7 (+4) *door naar de volgende ronde

2 Dalfsen 3-6 (+8)
3 HFC Storica 3-3 (-1)
4 HTC 3-1 (-11)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
VEVO-Storica 4-1
HTC-Dalfsen 0-5

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
Dalfsen-VEVO 1-2
Storica-HTC 6-0

Speelronde 3:
Dalfsen-Storica 4-0
VEVO-HTC 3-3

Groep 1 045
1 Hellendoorn v.v. 3-9 (+14) *door naar de volgende ronde

2 Lemelerveld 3-6 (+15)
3 SDOL 3-3 (-4)
4 MVV ’69 3-0 (-25)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
Hellendoorn-Lemelerveld 2-1
SDOL-MVV’69 2-1

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
MVV’69-Hellendoorn 0-10
LemelerveldSDOL 2-0

Speelronde 3:
MVV’69-Lemelerveld 0-14
Hellendoorn-SDOL 3-0

Groep 1 052
1 SVVN 3-9 (+7) *door naar de volgende ronde

2 Lettele 3-6 (+0)
3 Heeten 3-3 (-1)

4 ABS 3-0 (-6)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
SVVN-Lettele 4-1
Heeten-ABS 3-0

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
ABS-SVVN 2-4
LetteleHeeten 2-0

Speelronde 3:
ABS-Lettele 1-2
SVVN-Heeten 3-1

Groep 1 061
1 Haarle 3-9 (+11) *door naar de volgende ronde

2 DES 3-6 (+3)
3 Daarle SP 3-3 (-3)
4 Vilsteren 3-0 (-11)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
DES-Haarle 2-4
Daarle-Vilsteren 4-2

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
Vilsteren-DES 2-4
Haarle-Daarle 2-0

Speelronde 3:
VilsterenHaarle 0-7
DES-Daarle 3-0

Groep 1 070
1 Gramsbergen 3-7 (+14) *door naar de volgende ronde

2 Avereest 3-5 (+1)
3 OVC ’21 3-4 (-2)
4 Marienheem 3-0 (-10)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
Marienheem-Avereest 2-3
OVC’21-Gramsbergen 2-6

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
Gramsbergen-Marienheem 8-1
Avereest-OVC’21 1-1

Speelronde 3:
Gramsbergen-Avereest 1-1
MarienheemOVC’21 3-5

Groep 1 096
1 ZAC 3-7 (+2) *door naar de volgende ronde

2 Hatto Heim 3-4 (+1)
3 Wijhe ’92 3-3 (+0)
4 Heerenbroek ‘s 3-3 (-3)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
ZAC-Wijhe’92 2-1
‘s Heerenbroek-Hatto Heim 1-0

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
Hatto Heim-ZAC 3-3
Wijhe’92-‘s Heerenbroek 4-1

Speelronde 3:
Hatto Heim-Wijhe’92 2-0
ZAC-‘s Heerenbroek 1-0

Groep 1 099
1 Schalkhaar 2 3-9 (+11) *door naar de volgende ronde

2 Kon. UD 3-6 (+5)
3 Wesepe 3-3 (-4)
4 DAVO 3-0 (-12)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
Wesepe-DAVO 3-0
Kon UD-Schalkhaar 2 0-3

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
Schalkhaar 2-Wesepe 5-1
DAVO-Kon UD 1-6

Speelronde 3:
Schalkhaar 2-DAVO 4-0
Wesepe-Kon UD 1-4

Groep 1 110
1 Raalte 3-7 (+2) *door naar de volgende ronde

2 Wijthmen 3-4 (+1)
3 VSW 3-2 (-1)
4 Nieuw Heeten 3-2 (-2)

Speelronde 1: dinsdag 18 augustus
Wijthmen-Nieuw Heeten 3-1
VSW-Raalte 2-3

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
Raalte-Wijthmen 1-0
Nieuw Heeten-VSW 2-2

Speelronde 3:
RaalteNieuw Heeten 2-2
Wijthmen-VSW 1-1

 

Eersteklassers en hoger
In deze (landelijke) poules gaan de nummers één en twee door naar de volgende ronde.

Poule 47

1 Oranje Nassau 3-9 (+10) *door naar de volgende ronde
2 Rohda Raalte 3-6 (+0) *door naar de volgende ronde

3 Nieuw Buinen 3-3 (-2)
4 De Zweef 3-0 (-8)

Speelronde 1:
Nieuw Buinen-De Zweef 3-0
Rohda Raalte
-ON Groningen 0-5

Speelronde 2: dinsdag 25 augustus
ON Groningen-Nieuw Buinen 4-0
De Zweef-Rohda Raalte 0-4

Speelronde 3:
ON Groningen-De Zweef 2-1
Nieuw Buinen-Rohda Raalte 1-2

Poule 49

1 Berkum 3-7 (+11) *door naar de volgende ronde
2 Olde Veste’54 3-7 (+3) *door naar de volgende ronde

3 Heino 3-3 (-5)
4 Germanicus 3-0 (-9)

Speelronde 1: zaterdag 22 augustus
Germanicus-Olde Veste’54 1-3
Berkum-Heino 6 -1

Speelronde 2:
Heino-Germanicus 1-0
Olde Veste’54-Berkum 3-3

Speelronde 3:
Heino-Olde Veste’54 2-3
Germanicus-Berkum 0-6

Zie de gehele beker-indeling van eersteklassers en hoger

Reageren?