20 mei 2017 Lees Meer →

KNVB-beker Oost | seizoen 2016/2017 (uitslag finale)

Het overzicht van het bekertoernooi voor de ploegen die wij volgen. Gedurende het beker-seizoen blijft dit artikel up-to-date. 

Laatste update: 20-05-2017 20:05u

Finale

Sparta Nijkerk-CSV Apeldoorn 2-2 **CSV wint na strafschoppen

Halve finale

Woensdag 26 april
Sparta Nijkerk-SDC Putten 5-0
DFS-CSV Apeldoorn 0-2

 

Kwartfinale

Dinsdag 4 april
De Bataven-CSV Apeldoorn 2-3
SDC Putten-Silvolde 1-0

Donderdag 12 april
DUNO-Sparta Nijkerk 2-4

Dinsdag 18 april
DFS Opheusden-DVS’33 2 (20u)

 

5e ronde:

Dinsdag 7 maart
SDC Putten-AVW’66 7-0
De Bataven-Longa’30 1-0
DVS’33 2-Enter Vooruit 1-1** DVS’33 2 wns
VSCO’61-DUNO 0-2
Sparta Nijkerk-AWC 5-0

Woensdag 8 maart
DFS Opheusden-BWO 2-1
Silvolde-Oranje Nassau 5-0
Orion-CSV Apeldoorn 1-3

 

4e ronde:

 

Dinsdag 21 februari
NSC Nijkerk-AWC 0-1
SDC Putten-Dinxperlo 3-0

Woensdag 22 februari
DUNO-AZSV 4-2
Excelsior’31-Orion 0-1
FC Trias-CSV Apeldoorn 2-8
DFS Opheusden-Heino 5-0

Donderdag 23 februari
De Bataven-RKZVC  2-1

Zaterdag 25 februari
BWO-Dierense Boys 2-0
Sparta Nijkerk-Germania 5-2
VSCO’61-SC Bemmel 1-1 **VSCO’61 wns
Oranje Nassau-Alverna 4-1
Nunspeet-Longa’30 1-3
Silvolde-SVI 4-2
DVS’33 2-SV Grol 1-0
Enter Vooruit-GA Kampen 4-2

Woensdag 1 maart
AVW’66-DCS (20u)

 

 

 

3e (tussen)ronde:

 

Dinsdag 13 december:

ASV DrontenHeino 2-2 (Heino wns, 3-5)

Woensdag 14 december:

DVS ’33 2-Rohda Raalte 1-0

Zaterdag 17 december:

VVOG 2-VSCO ’61 1-1 (VSCO’61 wns, 3-4)
AWC-Bennekom 5-0
Veluwezoom-Bataven 1-3
Stevo-Enter Vooruit 2-3
RKZVC-Rigtersbleek 2-2 (RKZVC wns, 5-4)

Overige winnaars van de 2e ronde plaatsen zich voor de vierde ronde. Loting van de 4e en 5e ronde is op dinsdagavond 10 januari.

 

 

2e RONDE:

Dinsdag 15 november:

Witkampers-FC Trias 1-2

Woensdag 16 november:

HeetenRohda Raalte 0-5

Donderdag 17 november:

BVC ’12-Bemmel 0-4
Concordia W.-DCS 2-3
Grol-De Tukkers 3-0
MASV-AWC 0-12
RKZVC – De Tubanters 1897 5-2
DIO ’30-AVW ’66 0-2
Orion-DVC ’26 2-0

Vrijdag 18 november:

DVS ’33 Ermelo 2-Lemelerveld 3-2

Zaterdag 19 november:

EMOS – BWO 2-2 BWO wns
Excelsior ’31 2 – Silvolde 1-3
Voorwaarts V. – Oranje Nassau 1-2
WHC-Nunspeet 0-3
DZSV – Excelsior ’31 0-1
VVOG 2-Sp. Teuge 5-1
Lelystad ’67-csv Apeldoorn 1-6
Pax-Veluwezoom 1-3
DES-Heino 0-2
DOS ’37 – Rigtersbleek 2-3
Zwart Wit ’63-VSCO ’61 1-2
Go Ahead Kampen-Voorwaarts T 2-0
Sparta Nijkerk-Veensche Boys 3-1
Nijmegen-DUNO D. 0-13
DTS ’35 Ede-DFS sv 0-2
DOS Kampen-NSC Nijkerk 3-5
Zeewolde-SDC Putten 1-6
Bennekom-RKHVV 3-1
DETO – Longa ’30 1-2
Tubantia – AZSV 2-3
ASV Dronten-sc Overwetering 1-0
SVI-Vaassen 3-0
Enter Vooruit – NEO 4-2
Stevo – Eilermark 5-0

Zondag 20 november:

Dierense Boys-Eldenia 1-0
Quick 1888-Bataven 0-1
Juventa ’12 – Dinxperlo 2-3
Alverna-Union 1-1 Alverna wns
Germania-Fc Jeugd 1-1 Germania wns

 

 

1e RONDE:

donderdag 20 oktober:
Heino-Heerde 9-0

zaterdag 22 oktober:
ASC’62-DOS Kampen 1-4
Heeten-Dieze West 5-2

Foto’s: Henk Vloedgraven

Lemelerveld-Gramsbergen 1-1 **Lemelerveld wns
Deto-Wijhe’92 3-1

zondag 23 oktober:
Overwetering-Diepenveen 5-2
Reactie Overwetering-trainer Robert Slinkman via AirplaySport

dinsdag 25 oktober:
Rohda Raalte-Bruchterveld 7-0

 

Overige wedstrijden 1e ronde:
Owios-DVS’33 2 1-3
Berkum-VSCO’61 1-2
DES-EMMS 3-1
Sparta Nijkerk-EFC’58 10-1
Zwart Wit’63-Turkse Kracht 2-0
GA Kampen-Berkum 2 0-0 **GA Kampen wns
Swift’64-SDC Putten 0-4
Nunspeet-Zwolsche Boys 5-0
Veensche Boys-FC Horst 4-0
Lelystad’67-CSV’28 5-3
Hierden-WHC 0-3
VVOG 2- IJVV 4-1
Lutten-DOS’37 1-2
Mariënberg-SVI 1-5
ASVD-Unicum 4-1
Oene-Zeewolde 1-4
Turkse Kracht-NSC Nijkerk 0-2
Vaassen-De Zweef 1-0

De loting voor de 2e en 3e ronde is op woensdag 26 oktober (18.45u) in de kantine van FC Zuthpen. Voor de ploegen die wij volgen geldt dat Heino, Rohda, Heeten, Lemelerveld en Overwetering nog in het toernooi zitten.

POULEFASE

 

Landelijke poule 83:

1 Rohda Raalte 3-9 (+9) door naar 1e ronde
2 RKZVC 3-4 (+1) door naar de 1e ronde
——
3 SVZW 3-4 (+0)
4 ATC’65 3-0 (-10)

 

Speelronde 1:
SVZW-Rohda Raalte 1-3
RKZVC-ATC’65 4-0

Speelronde 2:
Rohda Raalte-ATC’65 4-0
RKZVC-SVZW 2-2

Speelronde 3:
Rohda Raalte-RKZVC 3-0
ATC’65-SVZW 0-2

 

Landelijke poule 84:

1 WHC 3-7 (+8) door naar 1e ronde
2 AZC 3-7 (+5) door naar 1e ronde
——
3 Vios Vaassen 3-5 (-1)
4 OZC 3-0 (-12)

 

Speelronde 1:
Vios Vaassen-OZC 4-0
AZC-WHC 2-2

Speelronde 2:
WHC-OZC 6-1
Vios Vaassen-AZC 1-3

Speelronde 3:
WHC-Vios Vaassen 3-0
OZC-AZC 0-3

 

Landelijke poule 87:

1 Berkum 3-9 (+7) door naar 1e ronde
2 Heino 3-6 (+4) door naar 1e ronde
——
3 Schalkhaar 3-3 (+2)
4 ZAC 3-0 (-13)

 

Speelronde 1:
ZAC-Berkum 0-5
Schalkhaar-Heino 0-2

Speelronde 2:
Schalkhaar-ZAC 5-0
Berkum-Heino 2-1

Speelronde 3:
Berkum-Schalkhaar 3-2
Heino-ZAC 4-1

 

Landelijke poule 97:

1 Hoogeveen 3-9 (+10) door naar 1e ronde
2 ASC’62 3-3 (-1) door naar 1e ronde

——
3 Beilen 3-3 (-4)
4 De Weide 3-3 (-5)

 

Speelronde 1:
Hoogeveen-De Weide 6-0
ASC’62-Beilen 0-1

 

Foto’s: Kristian Giesen

Speelronde 2:
De Weide-Beilen 3-0
ASC’62-Hoogeveen 1-3

Foto’s Kristian Giesen

Speelronde 3:
De Weide-ASC’62 1-3
Beilen-Hoogeveen 1-3

 

 

Oost poule 2:

1 Juventa’12 3-9 (+10) door naar 1e ronde
——
2 Kloosterhaar 3-6 (+1)
3 SDOL 3-3 (-3)
4 Daarle 3-0 (-8)

 

Speelronde 1:
Kloosterhaar-Daarle 5-2
SDOL-Juventa’12 1-4

Speelronde 2:
SDOL-Kloosterhaar  2-3
Daarle-Juventa’12  0-4

Speelronde 3:
Daarle-SDOL 2-3
Juventa’12-Kloosterhaar 3-0

 

Oost poule 5:

1 Zwolsche Boys 3-7 (+4) door naar 1e ronde
——
2 Vevo 3-6 (+22)
3 Hoonhorst 3-4 (-4)
4 Vilsteren 3-0 (-22)

 

Speelronde 1:
Zwolsche Boys-Vevo 2-1
VilsterenHoonhorst 2-3

Speelronde 2:
Vevo-Hoonhorst 6-1
Vilsteren-Zwolsche Boys 1-4

Speelronde 3:
Vevo-Vilsteren 19-1
Hoonhorst-Zwolsche Boys 3-3

 

Oost poule 11:

1 SVI 3-7 (+6) door naar 1e ronde
——
2 Broekland 3-6 (+1)
3 VSW 3-4 (+0)
4 Wesepe 3-0 (-7)

 

Speelronde 1:
VSW-SVI 2-2
WesepeBroekland 0-2

Speelronde 2:
VSW-Wesepe 3-1
Broekland-SVI 0-3

Speelronde 3:
Broekland-VSW 3-1
SVI-Wesepe 4-1

 

Oost poule 20:

1 Wijhe’92 3-9 (+6) door naar 1e ronde
——
2 Zalk 3-6 (+2)
3 WZC Wapenveld 3-3 (-2)
4 Raalte 3-0 (-6)

 

Speelronde 1:
Zalk-Wijhe’92 1-3
Raalte-WZC Wapenveld 0-3

Speelronde 2:
Zalk-Raalte 4-2
WZC Wapenveld-Wijhe’92 2-5

Speelronde 3:
WZC Wapenveld-Zalk 1-3
Wijhe’92Raalte 1-0

 

Oost poule 26:

1 Bruchterveld 3-9 (+7) door naar 1e ronde
——
2 OVC’21 3-4 (-2)
3 Hardenberg’85 3-4 (-2)
4 Bergentheim 3-0 (-3)

 

Speelronde 1:
OVC’21-Bruchterveld 1-4
Bergentheim-Hardenberg’85 2-3

Speelronde 2:
OVC’21-Bergentheim 3-2
Hardenberg’85-Bruchterveld 0-3

Speelronde 3:
Bruchterveld-Bergentheim 4-3
Hardenberg’85-OVC’21 2-2

 

Oost poule 27:

1 CSV’28 3-7 (+7) door naar 1e ronde
——
2 Nieuwleusen 3-4 (+1)
3 Dalfsen 3-3 (+0)
4 USV 3-1 (-8)

 

Speelronde 1:
CSV’28-Nieuwleusen 3-1
USVDalfsen 2-2

Foto’s: Peter Meijerink

Speelronde 2:
USV-CSV’28 0-5
NieuwleusenDalfsen 2-2

Speelronde 3:
Dalfsen-CSV’28 3-3
NieuwleusenUSV 3-0

Foto’s: Kristian Giesen

 

Oost poule 31:

1 DES 3-9 (+4) door naar 1e ronde
——
2 Rohda Raalte 2 3-6 (+7)

3 Wijthmen 3-3 (-2)
4 Marienheem 3-0 (-9)

 

Speelronde 1:
Wijthmen-DES 1-2
Rohda Raalte 2Marienheem 5-1

Speelronde 2:
Marienheem-DES 2-4
Wijthmen-Rohda Raalte 2 0-4

Speelronde 3:
Marienheem-Wijthmen  0-3
DES-Rohda Raalte 2 2-1

 

Oost poule 35:

1 Lemelerveld 3-9 (+11) door naar 1e ronde
——
2 Nieuw Heeten 3-4 (-1)
3 Haarle 3-4 (-4)

4 SVVN 3-0 (-6)

Speelronde 1:
Lemelerveld-SVVN 6-3
HaarleNieuw Heeten 1-1

Speelronde 2:
SVVN-Nieuw Heeten 1-2
HaarleLemelerveld 0-6

Speelronde 3:
SVVN-Haarle 2-4
Nieuw HeetenLemelerveld 1-3

 

Oost poule 36:

1 Turkse Kracht 3-7 (+9) door naar 1e ronde
——
2 Lettele 3-6 (+8)

3 Harfsen 3-4 (+4)
4 Kon UD 3-0 (-21)

 

Speelronde 1:
Turkse Kracht-Harfsen 3-3
Lettele-Kon UD 6-0

Speelronde 2:
Kon UD-Harfsen 1-8
Turkse Kracht-Lettele 5-4

Speelronde 3:
Harfsen-Lettele 1-4
Kon UD-Turkse Kracht 0-8

 

Oost poule 52:

1 Heeten 3-9 (+15) door naar 1e ronde
——
2 Sportlust Vroomshoop 3-6 (+8)
3 Lemele 3-3 (-10)
4 MVV’69 3-0 (-13)

 

Speelronde 1:
Lemele-MVV’69 3-0
Sportlust Vroomshoop-Heeten 3-6

Speelronde 2:
Heeten-MVV’69 6-0
Lemele-Sportlust Vroomshoop 0-7

Speelronde 3:
MVV’69-Sportlust Vroomshoop 0-4
HeetenLemele 6-0

 

Oost poule 82:

1 Overwetering 3-9 (+7) door naar 1e ronde
——
2 Epe 3-6 (+8)
3 SEH 3-1 (-5)
4 Noord Veluwe Boys 3-1 (-10)

Speelronde 1:
Epe-SEH 3-0
Overwetering-Noord Veluwe Boys 6-2

Speelronde 2:
SEH-Noord Veluwe Boys 1-1
Overwetering-Epe 2-1

Speelronde 3:
SEH-Overwetering 1-3
Noord Veluwe Boys-Epe 1-7

Reageren?