6 juni 2019 Lees Meer →

KNVB-beker Oost | 2018-2019 (Rohda Raalte-DUNO 0-2)

Het overzicht van het bekertoernooi voor de ploegen die wij volgen. Gedurende het beker-seizoen blijft dit artikel up-to-date.

Laatste update: 08-06-2019

**Deelnemers aan de halve finale (laatste 4) mogen in seizoen 2019/2020 ook deelnemers aan de Landelijke KNVB-beker

Finale:

Rohda Raalte-DUNO Doorwerth 0-2 (vrijdag 7 juni, 20u)

Halve finale:

Rohda Raalte-Vroomshoopse Boys 2-1 (4 mei, 14u)
Duno Doorwerth-Sparta Nijkerk 3-1 (8 mei, 20u)

Kwartfinale:

Berkum-Rohda Raalte 2-3
AZSV-Sparta Nijkerk 0-4
Barbaros-DUNO 0-2
Vroomschoopse Boys-Silvolde 2-2 **Vroomshoopse Boys wns

5e ronde:

AZSV-WVF 2-1
Tubantia-Rohda Raalte 0-4
AWC-Vroomshoopse Boys 0-3
Barbaros-DOS’37 1-0
Sparta Nijkerk-DFS Opheusden 2-1
Berkum-Quick’20 (zat) 6-0
DUNO-ESA (woe 6 mrt)
Bennekom-Silvolde 0-2

4e ronde:

De Tukkers – Rohda Raalte 0-2
DOS’37 – WVV’34 4-1
AZSV – Rood Wit 5-0
SDOUC – Sc Barbaros 1-1 **Barbaros wns
Leones – ESA 1-1 **ESA wns
WVF – ZAC 1-0
Berkum – KHC 3-1
Juliana’31 – Sparta Nijkerk 1-5
DETO – Silvolde 0-2
Bennekom – SVZW (zat 23 feb)
Longa’30 – Duno D. 0-2
DFS – CSV Apeldoorn 2-2 **DFS wns
Quick’20 (zat) – Dalfsen 2-1
Vroomshoopse Boys – HSC’21/2 2-2 **Vroomshoopse Boys wns
Hierden – AWC 1-5
Tubantia – RKZVC 2-0

3e (tussen)ronde:

Epe-Dalfsen 0-5

2e ronde:

Rohda Raalte-GA Kampen 2-0
DalfsenUSV 4-1
Voorwaarts Twello-KHC 0-1
WSV-SCD’83 4-2
Oene-Berkum 1-2
Nunspeet-WVF 2-3
ZAC-WHC 3-3 **ZAC wns
CSV Apeldoorn-AGOVV 5-0
Hierden-IJVV 1-1 **Hierden wns
Epe-SV Zwolle 6-1

1e ronde:

Onder andere:

OZC-EMMS 0-2 (dinsdag 6 november, 20u)

EPE-BROEKLAND 3-1 (donderdag 8 november, 20u)
HEINO-OENE 0-0 ** Oene wns (donderdag 8 november, 20u)
COLMSCHATE-ROHDA RAALTE 0-6(donderdag 8 november, 20.15u)

DALFSEN-HHC 2 3-0 (zaterdag 10 november, 15u)
USV-DEN HAM 2-2 * USV wns (zaterdag 10 november, 14.30u)
VROOMSHOOPSE BOYS-WIJHE’92 1-0 (zaterdag 10 november, 16u)

****************************************

Poulefase:

In de landelijke poules gaan de eerste twee ploegen door naar de 2e ronde.

Landelijk 87
1. Rohda Raalte 3-7 (+7) **naar volgende ronde
2. Warnsveldse Boys 3-6 (-1) **naar volgende ronde
—–
3. Schalkhaar 3-2 (-1)
4. Lemelerveld 3-1 (-5)

Zondag 2 september
Warnsveldse Boys-Rohda Raalte 0-3
Lemelerveld-Schalkhaar 1-1

Zondag 9 september
Rohda RaalteLemelerveld 4-0
Schalkhaar-Warnsveldse Boys 1-2

Zondag 16 september
Schalkhaar-Rohda Raalte 1-1
Warnsveldse Boys-Lemelerveld 4-3

Landelijk 93
1. Dalfsen 3-9 (+5) **naar volgende ronde

2. Heino 3-6 (+3) **naar volgende ronde
—–
3. ASC’62 3-3 (-1)

4. Overwetering 3-0 (-7)

Zaterdag 1 september
ASC’62-Overwetering 3-0
Zondag 2 september
Dalfsen-Heino 2-0

Zaterdag 8 september
Heino-ASC’62 2-0
Zondag 9 september
Overwetering-Dalfsen 2-3

Zaterdag 15 september
ASC’62-Dalfsen 0-2
Zondag 16 september
Heino-Overwetering 3-0

In de onderstaande regionale poules (3e klasse en lager) gaan de poulewinnaars door naar de volgende ronde.

Groep 2 – 20
1. OZC 3-7 (+5) **naar volgende ronde
—-
2. Lemele 3-4 (-1)
3. Kloosterhaar 3-2 (-1)
4. VSW 3-2 (-3)

Zaterdag 1 september
Lemele-Kloosterhaar 1-0
OZC-VSW 3-0

Zaterdag 8 september
Kloosterhaar-OZC 1-1
VSW-Lemele 2-2

Zaterdag 15 september
OZCLemele 2-0
Kloosterhaar-VSW 1-1

Groep 2 – 30
1. Hattem 3-9 (+10) **naar volgende ronde
—-
2. Nieuwleusen 3-6 (+1)
3. SEH 3-3 (-3)
4. Bruchterveld 3-0 (-8)

Zaterdag 1 september
Bruchterveld-SEH 1-6
Nieuwleusen-Hattem 0-3

Dinsdag 4 september
Hattem-Bruchterveld 4-2
Zaterdag 8 september
SEH-Nieuwleusen 0-3

Zaterdag 15 september
Hattem-SEH 5-0
Bruchterveld-Nieuwleusen 3-4

Groep 3 – 18
1. Almelo 3-6 (+3) **naar volgende ronde
—-
2. SDOL 3-4 (-1)
3. Langeveen 3-4 (-2)
4. Lettele 3-3 (+0)

Zondag 2 september
SDOL-Langeveen 1-1
Lettele-Almelo 2-4

Zondag 9 september
Almelo-SDOL 3-5
Langeveen-Lettele 1-0

Zondag 16 september
Almelo-Langeveen 3-0
SDOLLettele 0-3

Groep 3 – 19
1. Colmschate’33 3-9 (+6) **naar volgende ronde
—-
2. IJsselstreek 3-6 (+0)
3. Apeldoornse Boys 3-3 (+0)
4. Nieuw Heeten 2-0 (-3)

Zondag 2 september
Colmschate’33-IJsselstreek 4-0
Apeldoornse Boys-Nieuw Heeten 5-3

Zondag 9 september
Nieuw Heeten-Colmschate’33 0-1
IJsselstreek-Apeldoornse Boys 2-1

Zondag 16 september
Colmschate’33-Apeldoornse Boys 3-2
Nieuw Heeten-IJsselstreek 2-5

Groep 3 – 26
1. Activia 3-9 (+20) **naar volgende ronde
—-
2. OVC’21 3-6 (-5)
3. Ulu Spor 3-1 (-6)
4. Vilsteren 3-1 (-9)

Zondag 2 september
OVC’21-Ulu Spor 3-1
Vilsteren-Activia 1-9

Zondag 9 september
Activia-OVC’21 9-1
Ulu Spor-Vilsteren 0-0

Zondag 16 september
Activia-Ulu Spor 5-1
OVC’21-Vilsteren 2-1

Groep 3 – 27
1. De Tukkers 3-9 (+11) **naar volgende ronde
—-
2. Juventa’12 3-6 (+4)
3. Haarle 3-3 (-1)
4. Lochuizen 3-0 (-14)

Zondag 2 september
Lochuizen-Juventa’12 3-8
Dinsdag 4 september
Haarle-
De Tukkers 2-3

Zondag 9 september
Juventa’12-Haarle 2-0
De Tukkers-Lochuizen 8-1

Zondag 16 september
Haarle-Lochuizen 3-1
Juventa’12-De Tukkers 1-4

Groep 3 – 31
1. USV 3-7 (+3) **naar volgende ronde
—-
2. Protos 3-6 (+5)
3. IJhorst 3-4 (-3)
4. SC Balkbrug 3-0 (-5)

Zondag 2 september
USV-Protos 2-0
IJhorst-SC Balkburg 1-0

Zondag 9 september
Protos-IJhorst 6-2
SC Balkbrug-USV 1-2

Zondag 16 september
Protos-SC Balkbrug 4-1
IJhorst-USV 2-2

Groep 3 – 37
1. Broekland 3-9 (+8) **naar volgende ronde
—-
2. Heeten 3-6 (+6)
3. Wesepe 3-3 (-5)
4. Hoonhorst 3-0 (-9)

Zondag 2 september
Heeten-Broekland 1-2
Wesepe-Hoonhorst 1-0

Zondag 9 september
Hoonhorst-Heeten 1-6
Broekland-Wesepe 4-0

Zondag 16 september
Wesepe-Heeten 0-2
Broekland-Hoonhorst 5-2

Groep 3 – 58
1. Wijhe’92 3-9 (+15) **naar volgende ronde
—-
2. Rohda Raalte 2 3-4 (+0)
3. Raalte 3-4 (-4)

4. Mariënheem 3-0 (-11)

Zondag 2 september
Wijhe’92-Rohda Raalte 2 4-2
Mariënheem-Raalte 1-2

Zondag 9 september
Raalte-Wijhe’92 1-6
Rohda Raalte 2-Mariënheem 3-1

Zondag 16 september
Raalte-Rohda Raalte 2 1-1
Wijhe’92-Mariënheem 8-0