Beker KNVB Oost (UPDATE: Uitslagen kwartfinale)

Het overzichtsartikel KNVB-beker Oost seizoen 2014/2015. Dit artikel krijgt regelmatig een update!

Laatste update: 15-04-2015 20:00u

Alle Sallandse ploegen (die wij volgen) zijn inmiddels uitgeschakeld in het bekertoernooi. In dit artikel vindt u nog wel het verdere verloop van het toernooi.

Loting halve finale:

Excelsior’31 – HSC’21 2
Sparta Nijkerk – Longa’30

De halve finales vinden in principe plaats op dinsdag 28 april, eventueel uitwijk naar dinsdag 21 april of donderdag 30 april. 

Loting kwartfinale:

Longa’30-Bennekom 3-3 *Longa’30 wns
HHC-Excelsior’31 1-1 *Excelsior’31 wns
HSC’21 2-WAVV 2-0
Sparta Nijkerk-Berkum 1-1 *Sparta Nijkerk wns

5e ronde:

ASV Dronten-Excelsior’31 0-4
Vogido-WAVV 1-2
Berkum-Go Ahead Kampen 6-0
HSC’21 2DVS’33 3-1
HHC-RKZVC 2-0
Longa’30-Woezik 2-0
Bennekom-VVO 4-0
Sparta Nijkerk-Dieze West 2-0

4e ronde:

1. FC Eibergen-Vogido 2-3
2. Lemelerveld-ASV Dronten 1-2
3. HSC’21 2-OZC Ommen 1-0
4. Excelsior’31-FC Berghuizen 10-0
5. Berkum vrijgeloot
6. HHC-SVZW 3-0
7. Go Ahead Kampen-HSC’21 3-2
8. DOS Kampen-Dieze West 2-3

9. De Treffers-Sparta Nijkerk 1-2
10. WAVV-NEC ama. 4-1
11. Bennekom-AZSV 1-0
12. Longa’30-Babberich 2-2 *longa’30 wns
13. RKZVC-Ona’53 2-1 (tussenstand)
14. DFS-DVS’33 0-4
15. BVC’12-Woezik 1-4
16. VVO-DCS 1-1 *vvo wns

 

3e ronde:

De derde ronde is een tussenronde.

1 Berkum – SDC Putten 6-0
2 Wageningen – Babberich 1-5
3 Woezik – OBW 5-0
4 SVZW – SDC ’12 3-0
5 HSC ’21 2 – Ruurlo 1-0

Zie ook: overzicht 3e ronde

2e ronde:

Ploegen die wij volgen:

Zat 15 nov (14.30u): Wijhe’92-Berkum 1-6
Zat 15 nov (14.30u): OZC-Hulzense Boys 3-1
Zon 16 nov (14.00u): USVLemelerveld 0-4

Zie gehele loting 2e ronde: klik hier

 

1e ronde:

Speeldatum dinsdag 7 oktober:
20.00u: ASC’62-Go Ahead Kampen 1-4

Speeldatum donderdag 16 oktober:
20.00u: Voorwaarts V (zat 3e kl)-Lemelerveld 0-4

Speeldatum zaterdag 18 oktober:
14.30u: Rohda Raalte-Berkum 2-3
14.30u: OZC-Haarle 1-0
16.00u: Marienberg-USV  1-2
16.00u: Broekland-Lutten 1-2

Wijhe’92 is vrijgeloot en automatisch door naar de 2e ronde!

Zie de gehele loting: klik hier

 

Poulefase:

Door naar de 1e ronde (voor de clubs die wij volgen) zijn in ieder geval: Rohda Raalte, Lemelerveld, Wijhe’92, OZC Ommen, Haarle, USV, Broekland en ASC’62.

Hoofd- en eersteklassers:

Poule L44:

STAND:
1. Rohda Raalte 3-7 (11-4) * door naar de volgende ronde
2. Excelsior’31 3-4 (6-3) * door naar de volgende ronde
———
3. Vroomshoopse Boys 3-4 (6-10)
4. Concordia Wehl 3-1 (5-11)

1e speelronde: 23 / 24 augustus
Vroomshoopse Boys-Excelsior’31 2-1
Concordia Wehl-Rohda Raalte 2-4

2e speelronde: 26 augustus
Rohda Raalte
– Vroomshoopse Boys 6-1
Excelsior’31-Concordia Wehl 4-0

3e speelronde: 30 / 31 augustus 
Rohda Raalte
-Excelsior’31 1-1
Concordia Wehl-Vroomshoopse Boys 3-3

Poule L51:

STAND:
1. Staphorst 3-9 (6-3) * door naar de volgende ronde
2. Achilles 1894 3-4 (5-4) *door naar de volgende ronde
——–
3. Heino 3-3 (4-5)
4. Balk 3-1 (4-7)

1e speelronde: 23 augustus
Staphorst-Achilles 1894 2-1
Heino-Balk 3-1

2e speelronde: 26 augustus
Achilles 1894-Heino 2-0
Balk-Staphorst 1-2

3e speelronde: 30 augustus
Staphorst-Heino 2-1
Balk-Achilles 1894 2-2

Zie alle landelijke amateur bekerpoules 2014/2015: klik hier

 

Tweede klasse en lager:

Poule 20:

STAND:
1. Lemelerveld 3-9 (13-1) * door naar de volgende ronde
2. Dedemsvaart 3-6 (6-1)
3. SCD’83 3-3 (3-7)
4. OVC’21 3-0 (1-14)

19 augustus
Dedemsvaart-OVC’21 2-0
Lemelerveld-SCD’83 3-0

26 augustus
SCD’83-Dedemsvaart 0-4
OVC’21Lemeleveld 1-9

30 / 31 augustus
SCD’83-OVC’21 3-0
Dedemsvaart-Lemelerveld 0-1

Poule 23:

STAND:
1. USV 3-6 (10-5) * door naar de volgende ronde
2. Nieuwleusen 3-6 (13-8)
3. Avereest 3-6 (10-8)
4. Balkbrug 3-0 (1-14)

19 augustus
Avereest-USV 0-4
Nieuwleusen-Balkbrug 5-1

26 augustus
Balkbrug-Avereest 0-5
USVNieuwleusen 2-4

30 / 31 augustus
Balkbrug-USV 0-4
Avereest-Nieuwleusen 5-4

Poule 57:

STAND:
1. Wijhe’92 3-9 (18-2) 
* door naar de volgende ronde
2. Hoonhorst 3-6 (10-9)
3. Storica 3-3 (5-9)
4. CSV’28 3-0 (1-14)

19 augustus
Hoonhorst-Storica 3-1
CSV’28-Wijhe’92 0-5

26 augustus
Wijhe’92Hoonhorst 8-1
Storica-CSV’28 3-1

30 / 31 augustus
Wijhe’92-Storica 5-1
Hoonhorst-CSV’28 6-0

Poule 61:

STAND:
1. OZC 3-7 (10-4) * door naar de volgende ronde
2. Overwetering 3-6 (5-6)
3. Diepenveen 3-4 (8-5)
4. Wesepe 3-0 (3-11)

19 augustus
Diepenveen-OZC 3-3
WesepeOverwetering 2-3

26 augustus
Overwetering-Diepenveen 2-1
OZCWesepe 4-1

30 / 31 augustus
OverweteringOZC 0-3
Diepenveen-Wesepe 4-0

Poule 62:

STAND:
1. RDC (zon) 3-7 (9-5) * door naar de volgende ronde
2. Lettele 3-4 (8-6)
3. Lemele 3-3 (3-4)

4. SDOL 3-3 (3-8)

19 augustus
SDOL-RDC (zon) 1-4
Lettele-Lemele 1-2

26 augustus
LemeleSDOL 0-1
RDC (zon)-Lettele 3-3

30 / 31 augustus
Lemele-RDC (zon) 1-2
SDOL-Lettele 1-4

Poule 73:

STAND:
1. Broekland 3-9 (7-0)
*door naar de volgende ronde
2. Raalte 3-3 (5-6)
3. Go Ahead Deventer 3-3 (4-5)
4. HTC 3-3 (3-8)

19 augustus
Broekland-HTC 2-0
Raalte-Go Ahead 0-3

26 augustus
Go Ahead-Broekland 0-3
HTC-Raalte 1-5

30 / 31 augustus
Go Ahead-HTC 1-2
BroeklandRaalte 2-0

Poule 80:

STAND:
1. Haarle 3-6 (4-3)
* door naar de volgende ronde
2. Heeten 3-4 (9-2)
3. Blauw Wit’66 3-4 (3-3)
4. Marienheem 3-3 (2-10)

19 augustus
MarienheemHaarle 1-2
Blauw Wit’66-Heeten 1-1

26 augustus
HeetenMarienheem 8-0
Haarle-Blauw Wit’66 1-2

30 / 31 augustus
HeetenHaarle 0-1
Marienheem-Blauw Wit’66 1-0

Poule 102:

STAND:
1. ASC’62 2-6 (8-1)
*door naar de volgende ronde
2. Dalfsen 2-3 (6-4)

3. Noord Veluwse Boys 2-0 (2-11)
Vilsteren trok zich terug uit de beker

19 augustus
DalfsenVilsteren AFG
Noord Veluwse Boys-Asc’62 0-6

26 augustus
ASC’62Dalfsen 2-1
Vilsteren-Noord Veluwse Boys AFG

30 / 31 augustus
ASC’62Vilsteren AFG
Dalfsen-Noord Veluwse Boys 5-2

Poule 109:

STAND:
1. Helios 3-9 (10-3) * door naar de volgende ronde
2. Colmschate’33 3-6 (7-5)
3. Kon. UD 3-3 (5-5)
4. Nieuw Heeten 3-0 (1-10)

19 augustus
Colmschate’33-Kon UD 3-1
Helios-Nieuw Heeten 5-0

26 augustus
Nieuw Heeten-Colmschate’33 1-2
Kon UD-Helios 1-2

30 / 31 augustus
Nieuw Heeten-Kon UD 0-3
Colmschate’33-Helios 2-3

 

Aanvullingen of wijzigingen? Mail naar redactie@sallandvoetbal.nl