19 augustus 2019 Lees Meer →

Bekerprogramma poulefase 3e-klasse en lager (19-08)

In navolging op het competitieschema maakte de KNVB ook voor derdeklassers en lager de beker-indeling voor seizoen 2019/2020 bekend.

Groep 2

Poule 24: Lemele, Nieuwleusen, Wilsum en Zwolsche Boys.

Nieuwleusen-Wilsum (za 31 aug, 14.30u)
Zwolsche Boys-Lemele (za 31 aug, 14.30u)

Wilsum-Zwolsche Boys (za 7 sept, 14.30u)
Lemele-Nieuwleusen (za 7 sept, 14.30u)

Wilsum-Lemele (za 14 sept, 14.30u)
Zwolsche Boys-Nieuwleusen (za 14 sept, 14.30u)

 

Groep 3

Poule 1: Hector, Juventa’12, SDOL en De Tukkers.

Hector-Juventa’12 (zo 1 sept. 14u)
SDOL-De Tukkers (zo 1 sept, 14u)

De Tukkers-Hector (zo 8 sept, 14u)
Juventa’12-SDOL (zo 8 sept, 14u)

Hector-SDOL (zo 15 sept, 14u)
De Tukkers-Juventa’12 (zo 15 sept, 14u)

 

Poule 5: SC Deventer, Diepenveen, Heeten en Luctor et Emergo.

Heeten-SC Deventer (zo 1 sept, 14u)
Diepenveen-Luctor (zo 1 sept, 14u)

SC Deventer-Diepenveen (zo 8 sept, 14u)
Luctor-Heeten (zo 8 sept, 14u)

SC Deventer-Luctor (zo 15 sept, 14u)
Diepenveen-Heeten (zo 15 sept, 14u)

 

Poule 7: Hoonhorst, MVV’29, Overwetering en Sportlust Vroomshoop.

MVV’29-Hoonhorst (zo 1 sept, 14u)
Overwetering-Sportlust Vroomshoop (zo 1 sept, 14u)

Hoonhorst-Overwetering (zo 8 sept, 14u)
Sportlust Vroomshoop-MVV’29 (zo 8 sept, 14u)

Sportlust Vroomshoop-Hoonhorst (zo 15 sept, 14u)
MVV’29-Overwetering (zo 15 sept, 14u)

 

Poule 27: Borne, Helios, SC Markelo en Nieuw-Heeten.

Borne-SC Markelo (zo 1 sept, 14u)
Nieuw Heeten-Helios (zo 1 sept, 14u)

SC Markelo-Nieuw Heeten (zo 8 sept, 14u)
Helios-Borne (zo 8 sept, 14u)

Borne-Nieuw Heeten (zo 15 sept, 14u)
Helios-SC Markelo (zo 15 sept, 14u)

 

Poule 38: SC Balkbrug, Langeveen, SV Vasse en Vilsteren.

Balkbrug-Langeveen (zo 1 sept, 14u)
Vilsteren-Vasse (zo 1 sept, 14u)

Vasse-Balkbrug (zo 8 sept, 14u)
Langeveen-Vilsteren (zo 8 sept, 14u)

Langeveen-Vasse (zo 15 sept, 14u)
Vilsteren-Balkbrug (zo 15 sept, 14u)

 

Poule 39: Almelo, IJsselstreek, Mariënheem en Zenderen Vooruit.

Almelo-Zenderen Vooruit (zo 1 sept, 14u)
Mariënheem-IJsselstreek (zo 1 sept, 14u)

IJsselstreek-Almelo (zo 8 sept, 14u)
Zenderen Vooruit-Mariënheem (zo 8 sept, 14u)

Mariënheem-Almelo (zo 15 sept, 14u)
Zenderen Vooruit-IJsselstreek (zo 15 sept, 14u)

 

Poule 50: Broekland, Manderveen, Vosta en SC Wesepe.

Wesepe-Manderveen (zo 1 sept, 14u)
Broekland-Vosta (zo 1 sept, 14u)

Vosta-Wesepe (zo 8 sept, 14u)
Manderveen-Broekland (zo 8 sept, 14u)

BroeklandWesepe (zo 15 sept, 14u)
Manderveen-Vosta (zo 15 sept, 14u)

 

Poule 55: Enter, GSV’63, SV Raalte en Sallandia.

Sallandia-Enter (zo 1 sept, 14u)
GSV’63-Raalte (di 3 sept, 20u)

Raalte-Sallandia (zo 8 sept, 14u)
Enter-GSV’63 (zo 8 sept, 14u)

GSV’63-Sallandia (zo 15 sept, 14u)
Enter-Raalte (zo 15 sept, 14u)

 

Poule 56: Bornerbroek, De Gazelle, Go Ahead en Haarle.

De Gazelle-Bornerbroek (zo 1 sept, 14u)
Go Ahead-Haarle (zo 1 sept, 14u)

Haarle-De Gazelle (zo 8 sept, 14u)
Bornerbroek-Go Ahead (zo 8 sept, 14u)

Haarle-Bornerbroek (di 17 sept, 20u)
De Gazelle-Go Ahead (zo 15 sept, 14u)

 

In bovenstaande poules gaan alleen de poule-winnaars door naar de 1e knock-out ronde.