21 september 2018 Lees Meer →

Degraderen of promoveren? Hoe zit het?

In het begin van het seizoen is het handig om te weten welke posities recht geven op promotie, nacompetitie of degradatie. We somden per competitie, van de ploegen die wij volgen de KNVB-regels op.

 

Zaterdag

2e klasse G en H (oa ASC’62)
• De kampioenen promoveren naar de 1e klasse van het zaterdagvoetbal..
• De periodekampioenen spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de nummers 12 en 13
van de 1e klasse D promotie-/degradatiewedstrijden voor 1 plaats in de 1e klasse van het zaterdagvoetbal.
• De nummers 12 en 13 spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de periodekampioenen
van de 3e klasse A t/m D een nacompetitie voor 2 plaatsen in de 2e klasse van het zaterdagvoetbal.
• De nummers 14 degraderen naar de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.

3e klasse A t/m D (Oost) (oa OZC)
• De kampioenen promoveren naar de 2e klasse van het zaterdagvoetbal.
• De periodekampioenen spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de nummers 12 en 13
van de 2e klasse G en H een nacompetitie voor 2 plaatsen in de 2e klasse van het zaterdagvoetbal.
• De nummers 11 en 12 van de 3e klasse A en de nummers 12 en 13 van de 3e klasse B t/m D spelen
volgens een vastgesteld schema samen met de periodekampioenen van de 4e klassen een nacompetitie
voor 7 plaatsen in de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.
• De nummer 13 van de 3e klasse A en de nummers 14 van de 3e klassen B t/m D degraderen naar de 4e
klasse van het zaterdagvoetbal.

3e klasse A t/m D (Noord) (oa Nieuwleusen)
• De kampioenen promoveren naar de 2e klasse van het zaterdagvoetbal.
• De periodekampioenen spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de nummers 12 en 13
van de 2e klasse I en J een nacompetitie voor 2 plaatsen in de 2e klasse van het zaterdagvoetbal.
• De nummers 12 en 13 spelen volgens een vastgesteld schema samen met de periodekampioenen van de 4e
klassen een nacompetitie voor 7 plaatsen in de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.
• De nummer 14 degradeert naar de 4e klasse van het zaterdagvoetbal.

4e klasse A t/m F (oa Lemele)
• De kampioenen promoveren naar de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.
• De periodekampioenen van de 4e klasse A t/m E spelen volgens een vastgesteld schema samen met de
herkansers van de 3e klassen voor 7 plaatsen in de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.

 

Zondag

1e klasse E (oa Rohda Raalte en Heino)
• De kampioen promoveert naar de hoofdklasse van het zondagvoetbal.
• De periodekampioenen zullen samen met de periodekampioenen van de 1e klassen A, B, C, D en F
alsmede de herkansingselftallen van de Hoofdklassen A en B spelen voor 2 plaatsen in de Hoofdklasse van het zondagvoetbal seizoen 2019/’20.
• De nummers 12 en 13 spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de periodekampioenen
van de 2e klasse I en J promotie-/degradatiewedstrijden voor 1 plaats in de 1e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 14 degraderen naar de 2e klasse van het zondagvoetbal.

2e klasse I en J (oa Overwetering)
• De kampioenen promoveren naar de 1e klasse van het zondagvoetbal.
• De periodekampioenen spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de nummers 12 en 13
van de 1e klasse E promotie-/degradatiewedstrijden voor 1 plaats in de 1e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 12 en 13 spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de periodekampioenen van de 3e klasse A t/m D promotie-/degradatiewedstrijden voor 2 plaatsen in de 2e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 14 degraderen naar naar de 3e klasse van het zondagvoetbal.

2e klasse K en L (Noord) (oa Lemelerveld en Dalfsen)
• De kampioenen promoveren naar de 1e klasse van het zondagvoetbal.
• De periodekampioenen spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de nummers 12 en 13
van de 1e klasse F promotie-/degradatiewedstrijden voor 1 plaats in de 1e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 12 en 13 spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de periodekampioenen van de 3e klasse A t/m D promotie-/degradatiewedstrijden voor 2 plaatsen in de 2e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 14 degraderen naar naar de 3e klasse van het zondagvoetbal.

3e klasse A t/m D (oa Wijhe’92 en Heeten)
• De kampioenen promoveren naar de 2e klasse van het zondagvoetbal.
• De periodekampioenen spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de nummers 12 en 13
van de 2e klasse I en J promotie-/degradatiewedstrijden voor 2 plaatsen in de 2e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 12 en 13 spelen samen met de periodekampioenen van de 4e klasse A t/m G promotie-/degradatiewedstrijden voor 5 plaatsen in de 3e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 14 degraderen naar de 4e klasse van het zondagvoetbal.

3e klasse A t/m D (Noord) (oa USV)
• De kampioenen promoveren naar de 2e klasse van het zondagvoetbal.
• De periodekampioenen spelen volgens een hiervoor vastgesteld schema samen met de nummers 12 en 13 van de 2e klasse K en L promotie-/degradatiewedstrijden voor 2 plaatsen in de 2e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 11 en 12 van de 3e klasse A en de nummers 12 en 13 van de 3e klassen B t/m D spelen samen met de periodekampioenen van de 4e klasse A t/m E promotie-/degradatiewedstrijden voor 8 plaatsen in de 3e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummer 13 en de 3e klasse A en de nummers 14 van de 3e klassen B t/m D degraderen naar de 4e klasse zondagvoetbal.

4e klasse A t/m G (oa Lettele, Haarle, Broekland, Nieuw Heeten en Raalte)
• De kampioenen promoveren naar de 3e klasse van het zondagvoetbal.
• De periodekampioenen spelen volgens een vastgesteld schema samen met de herkansers van de 3e klassen voor 5 plaatsen in de 3e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 11 en 12 van de 4e klassen A, B en E en de nummers 12 en 13 van de 4e klassen C, D, F en G spelen samen met de periodekampioenen van de 5e klasse A t/m G promotie-/degradatiewedstrijden voor 17 plaatsen in de 4e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummer 13 van de 4e klassen A, B en E en de nummers 14 van de 4e klassen C, D, F en G degraderen naar de 5e klasse van het zondagvoetbal.

4e klasse A t/m E (Noord) (oa OVC’21)
• De kampioenen naar de 3e klasse van het zondagvoetbal.
• De periodekampioenen spelen volgens een vastgesteld schema samen met de herkansers van de 3e klassen voor 8 plaatsen in de 3e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummers 10 en 11 van de 4e klassen A, B en C en de nummers 12 en 13 van de 4e klassen D en E spelen samen met de periodekampioenen van de 5e klasse A t/m E promotie-/degradatiewedstrijden voor 3 plaatsen in de 4e klasse van het zondagvoetbal.
• De nummer 12 van de 4e klassen A, B en C alsook de nummers 14 van de 4e klassen D en E degraderen naar de 5e klasse van het zondagvoetbal.

5e klasse A t/m G (oa Wesepe, Mariënheem en SDOL)
• De kampioenen promoveren naar de 4e klasse van het zondagvoetbal.
• De periodekampioenen van de 5e klasse A t/m G spelen volgens een vastgesteld schema samen met de herkansers van de 4e klassen voor 17 plaatsen in de 4e klasse van het zondagvoetbal.

5e klasse A t/m E (Noord) (oa Hoonhorst en Vilsteren)
• De kampioenen promoveren naar de 4e klasse van het zondagvoetbal.
• De periodekampioenen van de 5e klasse A t/m F spelen volgens een vastgesteld schema samen met de herkansers van de 4e klassen voor 3 plaatsen in de 4e klasse van het zondagvoetbal.

Reageren?