Amateur-beker KNVB Oost (Uitslag 4e ronde)

 

Een artikel dat up-to-date wordt gehouden met uitslagen en standen van de bekercompetitie (districtsbeker Oost).

 

 

 

 

4e ronde:

Rohda Raalte- FC Suryoye 3-3

FC Suryoye wint na strafschoppen. Rohda is uitgeschakeld.

Loting 5e ronde (speeldatum dinsdag 25 februari):

A.  De Bataven/DCS –  VVO/Veensche Boys
B.  WSV/ESC – VVOG/SVZW
C.  SDV Barneveld 2 – OBW/WAVV
D.  ZAC/DETO – Glanerbrug/HSC ’21
E.  FC Berghuizen/SDC Putten –  Voorwaarts T/Berkum
F.  HHC/DOS ’37 –  Silvolde/Hatert
G. Rohda Raalte/FC Suryoye-Mediterraneo – Alverna/De Treffers
H.  RKZVC/Gendringen –  Reunie/Juliana ’31

3e ronde:

Zaterdag 21 december

Overwetering-Veensche Boys 2-2 Veensche Boys wint na strafschoppen.

2e ronde:

Donderdag 21 november
Berkum-Wijhe’92 5-0

Zaterdag 23 november
OverweteringKHC 1-0

Dinsdag 26 november
Veensche Boys-Heeten 0-0 (Veensche Boys bekert door na strafschoppen:3-2)

Woensdag 27 november
Sallandia-Rohda Raalte 0-4

Enkele clubs spelen een derde (tussen)ronde. Rohda Raalte is bijvoorbeeld bij winst zeker van de vierde ronde. De derde (tussen)ronde bevat onder andere de volgende duels:

Bekijk de gehele loting van de 2e ronde en 3e (tussen)ronde op de volgende link.

1e ronde:

Donderdag 17 oktober
Overwetering-Activia 2-1

Zaterdag 19 oktober
Rohda Raalte
-Hellendoorn 2-0
SVI-Wijhe’92 1-1 (Wijhe’92 wint na strafschoppen)
ZAC-Dalfsen 4-0

Zondag 20 oktober
Heeten-SP Deventer 8-2
Haarle-Juventa’12 2-5

Dinsdag 22 oktober
Hattem-Hoonhorst 2-0

Zie: gehele loting 1e ronde Districtsbeker Oost

 

Poulefase:

Groep 1 030*
1 Juventa ’12 3-7 (12-8)
—–
2 Lemelerveld 3-5 (3-2)
3 Kloosterhaar 3-3 (7-7)
4 Bergentheim 3-1 (4-9)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Juventa´12-Kloosterhaar 5-3
Bergentheim-Lemelerveld 0-0

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Lemelerveld-Juventa´12 2-2
Kloosterhaar-Bergentheim 4-1

Zaterdag 31 augustus
Lemelerveld-Kloosterhaar 1-0
Juventa’12-Bergentheim 5-3

 

Groep 1 033*
1 Heeten 3-7 (8-6)
—–
2 Be Quick’28 3-4 (7-3)
3 Oene 3-4 (5-5)
4 HTC 3-1 (4-10)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Oene-Be Quick´28 1-0
HTC-Heeten 2-3

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Heeten-Oene 4-3
Be Quick´28-HTC 6-1

Zaterdag 31 augustus
Heeten-Be Quick´28 1-1
Oene-HTC 1-1

 

Groep 1 034*
1 KHC 3-9 (10-5)
—–
2 Heino 3-4 (7-3)
3 OZC 3-4 (6-6)
4 SCD ’83 3-0 (1-10)

Dinsdag 20 augustus (19u)
KHC-OZC 5-3

Woensdag 21 augustus (19u)
SCD´83-Heino 0-5

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
OZC-SCD´83 2-0
Heino-KHC 1-2

Zaterdag 31 augustus
OZC-Heino 1-1
SCD´83-KHC 1-3

 

Groep 1 035*
1 Wijhe ’92 3-7 (5-1)
—–
2 Zwolsche Boys 3-4 (6-5)
3 Nieuwleusen SV 3-3 (4-6)
4 Dedemsvaart 3-3 (4-7)

Dinsdag 20 augustus (20u)
Wijhe´92-Zwolsche Boys 1-1

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Zwolsche Boys-Nieuwleusen 2-3
Dedemsvaart-Wijhe´92 0-3

Zaterdag 31 augustus
Zwolsche Boys-Dedemsvaart 3-1
Nieuwleusen-Wijhe´92 0-1

Dinsdag 3 september
Nieuwleusen-Dedemsvaart 1-3

 

Groep 1 038*
1 Schalkhaar 3-9 (18-0)
—–
2 Twello SV 3-6 (7-10)
3 Kon. UD 3-3 (5-8)
4 Lettele 3-0 (3-15)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Lettele-Kon.UD 3-4
Twello-Schalkhaar 0-9

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Schalkhaar-Lettele 8-0
Kon.UD-Twello 1-4

Zondag 1 september
Schalkhaar-Kon.UD 1-0
Lettele-Twello 0-3

 

Groep 1 039*
1 Overwetering 3-9 (14-1)
—–
2 Helios 3-6 (7-4)
3 Blauw Wit’66 3-1 (2-8)
4 DAVO 3-1 (3-13)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Helios-Blauw Wit´66 3-0
DAVO-Overwetering 1-7

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Overwetering-Helios 4-0
Blauw Wit´66-DAVO 2-2

Zaterdag 31 augustus
Overwetering-Blauw Wit´66 3-0
Zondag 1 september
Helios-Davo 4-0

 

Groep 1 042*
1 asv Dronten 3-9 (17-3)
—–
2 ASC ’62 3-4 (13-8)
3 Hatto Heim 3-4 (12-11)
4 Wilsum 3-0 (2-22)

Zaterdag 17 augustus
Hatto Heim-Wilsum 7-0

Dinsdag 20 augustus (19u)
ASV Dronten-Wilsum 7-1
ASC´62-Hatto Heim 4-4

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Hatto Heim-ASV Dronten 1-7
Wilsum-ASC´62 1-8

Zaterdag 31 augustus
ASV Dronten-ASC´62 3-1

 

Groep 1 051*
1 Gramsbergen 3-9 (16-1)
—–
2 SDOL 3-4 (4-6)
3 Avereest 3-4 (6-8)
4 Daarle SP 3-0 (0-11)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Gramsbergen-Daarle 6-0
SDOL-Avereest 2-2

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Avereest-Gramsbergen 0-6
Daarle-SDOL 0-1

Vrijdag 30 augustus
Gramsbergen-SDOL 4-1
Zaterdag 31 augustus

Avereest-Daarle 4-0

 

Groep 1 052*
1 Lutten SC 3-9 (13-6)
—–
2 DKB 3-4 (7-7)
3 Daarlerveen 3-3 (6-7)
4 Marienheem 3-1 (5-11)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Marienheem-Lutten 2-6
DKB-Daarlerveen 3-1

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Daarlerveen-Marienheem 3-1
Woensdag 28 augustus 
Lutten-DKB 4-2

Zaterdag 31 augustus
Daarlerveen-Lutten 2-3
Marienheem-DKB 2-2

 

Groep 1 097*
1 Haarle 3-7 (9-1)
—–
2 FC RDC 3-6 (14-5)
3 Lemele 3-3 (3-11)
4 Nieuw Heeten 3-1 (4-9)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Nieuw Heeten-FC RDC 0-7
Haarle-Lemele 3-0

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Lemele-FC RDC 0-7
Nieuw Heeten-Haarle 1-1

Zaterdag 31 augustus
Lemele-Nieuw Heeten 3-1
FC RDC-Haarle 0-5

 

Groep 1 105*
1. VEVO 3-9 (16-7)
—–
2. Broekland 3-6 (10-8)
3. IJsselstreek 3-3 (9-12)
4. Wesepe 3-0 (3-11)

Dinsdag 20 augustus (19u)
VEVO-Broekland 5-3
IJsselstreek-Wesepe 4-1

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Wesepe-VEVO 1-4
Broekland-IJsselstreek 4-2

Zaterdag 31 augustus
VEVO-IJsselstreek 7-3
Zondag 1 augustus

Wesepe-Broekland 1-3

 

Groep 1 106*
1 Sallandia 3-9 (11-4)
—–
2 Diepenveen 3-6 (15-5)
3 Raalte 3-3 (3-7)
4 Vilsteren 3-0 (3-16)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Raalte-Diepenveen 0-4

Zondag 24 augustus (15.15u)
Vilsteren-Sallandia 1-5

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Diepenveen-Vilsteren 9-1
Sallandia-Raalte 2-1

Zondag 1 september
Diepenveen-Sallandia 2-4
Woensdag 4 september
Vilsteren-Raalte 1-2

 

Groep 1 111*
1 Dalfsen 3-6 (12-3)
—–
2 CSV ’28 3-6 (5-4)
3 USV 2-3 (4-5)
4 Kampen 2-0 (2-11)

Dinsdag 20 augustus (19u)
CSV´28-Dalfsen 1-0

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
USV-CSV´28 3-2

Woensdag 28 augustus (19.30u)
Dalfsen-Kampen 9-1

Zondag 1 september
Dalfsen-USV 3-1
Dinsdag 3 september
Kampen-CSV´28 1-2

Dinsdag 10 september
Kampen-USV AFG* vvKampen heeft zich bij de KNVB uit de competitie laten halen

 

Groep 1 112*
1 Hoonhorst 3-9 (6-1)
—–
2 Ulu Spor FC 3-6 (5-4)
3 Heerenbroek ‘s 3-3 (5-6)
4 Wijthmen 3-0 (2-7)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Hoonhorst-Ulu Spor 1-0
Heerenbroek ´s- Wijthmen 3-0

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Wijthmen-Hoonhorst 1-2
Ulu Spor- Heerenbroek ´s 3-2

Zaterdag 31 augustus
Wijthmen-Ulu Spor 1-2
Hoonhorst- Heerenbroek ´s 3-0

 

Groep 1 113*
1 Zalk 3-9 (18-0)
—–
2 OVC ’21 3-6 (13-7)
3 VSW 3-3 (2-12)
4 Balkbrug 3-0 (0-14)

Dinsdag 20 augustus (19u)
Balkbrug-VSW 0-1
OVC´21-Zalk 0-6

Dinsdag 27 augustus (18.45u)
Zalk-Balkbrug 6-0
VSW-OVC´21 1-6

Zaterdag 31 augustus
Zalk-VSW 6-0
Zondag 1 september
Balkbrug-OVC´21 0-7

 

Rohda Raalte speelt in de bekerpoule van de 1e klasse en hoger. Hier gaan de eerste twee ploegen in de poule door naar de 1e ronde!

Groep 1 L41*
1 SDC Putten 3-6 (13-4)
2 Rohda Raalte 3-6 (8-4)
——
3 WHC 3-6 (6-3)
4 Owios 3-0 (2-18)

Zaterdag 24 augustus
SCD Putten-Rohda Raalte 3-0
Owios-WHC 0-3

Dinsdag 27 augustus, 18.45 uur
WHC-SDC Putten 2-1

Zaterdag 31 augustus
WHC-Rohda Raalte 1-2
SDC Putten-Owios 9-2

Dinsdag 3 september
Rohda Raalte-Owios 6-0

 

Landelijke KNVB-beker:

1e ronde:
Woensdag 28 augustus:
Harkemase Boys-Rohda Raalte 4-1

2e ronde:
Dinsdag 24 september (20u)
DVS´33- GA Eagles

Woensdag 25 september (20u)
PEC Zwolle-Fortuna Sittard