22 juni 2012 Lees Meer →

Waar vind ik ballen?

Misschien is het ook wel even lekker …. Geen voetbal ! Na een heel seizoen even helemaal niks: rust, vakantie en geen gezeur aan het hoofd over ‘het spelletje’. Mocht u er anders over denken dan hebben wij voor u alvast de oefenwedstrijden van de Sallandse clubs op een rijtje!

Maandag 25 juni

Eerste training GA Eagles (Terwolde)

Zaterdag 30 juni

Terwolde – GA Eagles 0-19
VV Heino – De Zweef 2-0
Eerste training PEC Zwolle (veld Be Quick’28, 15.00u)

Zondag 1 juli

Open Dag GA Eagles (van 12u – 17u, Adelaarshorst)

Dinsdag 3 juli

OZC Ommen- Dos Kampen 0-3

Woensdag 4 juli

Streekteam Emst/Epe – GA Eagles 0-12

Donderdag 5 juli

OVC’21 – PEC Zwolle 0-13
ASC’62 – KHC 2-1

Zaterdag 7 juli

Sallands streekelftal – GA Eagles 0-4
Olympia’ 28 – PEC Zwolle 0-7

Dinsdag 10 juli

VV Heino – PEC Zwolle 1-3

Woensdag 11 juli

SC Teuge – GA Eagles 0-15

Donderdag 12 juli

SVI – PEC Zwolle 1-8
Streekteam Topamateurs Nieuwleusen – Feyenoord 1-6

Zaterdag 14 juli

Excelsior’ 31 – PEC Zwolle 0-0
DES Nijverdal – GA Eagles 0-8

Dinsdag 17 juli

GA Eagles – VVV 3-0

Woensdag 18 juli

PEC Zwolle – PAOK Saloniki 1-4

Vrijdag 20 juli

GA Eagles – Excelsior 0-0
NEC – PEC Zwolle 1-1

Dinsdag 24 juli

NAC – PEC Zwolle 1-0

Vrijdag 27 juli

Almere City – PEC Zwolle 0-1

Zaterdag 28 juli

Rohda Raalte – Staphorst 3-1

Zondag 29 juli

VFL SF Lotte – PEC Zwolle 3-1

Maandag 30 Juli

GA Eagles – Jong PSV 1-2

Dinsdag 31 juli

SV Lippstadt 08 – PEC Zwolle 1-1

Vrijdag 3 augustus

PEC Zwolle – KVSK Lommel 2-1
GA Eagles – Blackburn Rovers 4-2

Zaterdag 4 augustus

Rohda Raalte – CSV Apeldoorn 1-2
GA Eagles – Team Koot Azur 3-0
Open dag PEC Zwolle (vanaf 13.00u in en om het IJsseldelta-stadion)

Zondag 5 augustus

VV Holten – Terborg 1-2
Witkampers – ABS 5-1

Dinsdag 7 augustus

Rohda Raalte – HSC’21 2-3
Rigtersbleek – VV Heino 1-1
Grolse Boys – VV Holten 3-7
Dedemsvaart – De Weide 3-1
Overwetering – De Gazelle 3-0

Tempelman toernooi in Nieuwleusen, aanvang 19.00u:
SV Nieuwleusen – ASC’62 1-5
OZC Ommen – Olympia ’28 5-4

Zaterdag 11 augustus

VV Heino – FC Wolvega 1-1
Blauw Wit’66 – Harfsen 2-1
CSV’28 – Lemele (Zwolle, 14.30u)
Excelsior’31 – GA Eagles 1-2

Rohda Raalte speelt 11 en 12 augustus mee in Twente Ros toernooi.
1e wedstrijd Rohda Raalte – vv Rheden 0-0
2e wedstrijd Rohda Raalte – AFC’34 1-0
3e wedstrijd Rohda Raalte – SC Erica 3-1

Tempelman toernooi in Nieuwleusen, aanvang 14.30u:
SV Nieuwleusen – Olympia’28 3-4
OZC Ommen – ASC ’62 1-4

ASC’62 wint het toernooi.

Zondag 12 augustus

VV Lemelerveld – ATC’65 2-1
Colmschate’33 – vv Holten 3-2
SC Lochem – SV Heeten 2-1
VV Lettele- EGVV 1-3
Dwingeloo -USV 11-2
Wijhe’92 – De Gazelle 3-3
SV Raalte – RDC (Afgelast ivm sterfgeval aan de zijde van SV Raalte)
Dedemsvaart – Germanicus 1-4
SDOL – Haarle 3-2
ABS – Eibergen 2-2

Rohda Raalte speelt 11 en 12 augustus mee in Twente Ros toernooi.
4e wedstrijd: Enschedese Boys – Rohda Raalte 0-5
5e wedstrijd: Rohda Raalte – De Zouaven 0-1
Finale: Rohda Raalte – FC Presikhaaf 0-0 w.n.s. Presikhaaf

VV Hattem Cup:
13:30 – 14:15 uur SC Overwetering – vv Emst 3-0
14:30 – 15:15 uur vv Hattem – SC Overwetering 1-0
15:30 – 16:15 uur vv Emst – vv Hattem 0-5

Dinsdag 14 agustus is er een bekerprogramma. (KNVB Oost)
Zie ons artikel met het bekerprogramma: klik hier

Donderdag 16 augustus

SV Nieuwleusen – SCD’83 2-0 (toernooi WZC Wapenveld)
SV Raalte – Sallandia 3-4

Vrijdag 17 augustus

SVI – VV Lemelerveld 0-0

Zaterdag 18 augustus

Blauw Wit’66 – ABS 2-0
ASC’62 – FC Horst 2-2
Daarle – Lemele 1-1
Nieuwleusen – Hattoheim 0-2 (Finale toernooi WZC Wapenveld)

Zondag 19 augustus

VV Lettele – Epse afg.
SV Heeten – SV Broekland 2-0
DAVO – SV Marienheem (Afgelast ivm sterfgeval aan zijde Marienheem)
Reaal Dronten – OVC ’21 1-6
Vilsteren – VV Hoonhorst 1-2

VV Hattem Cup:
10.00 uur: vv Hattem – vv Emst 3-0
11.00 uur: vv Emst – SC Overwetering
12.00 uur: SC Overwetering – vv Hattem 2-2

Woensdag 22 augustus

Vilsteren – SDOL 3-2

Dinsdag 21 augustus is er een bekerprogramma. (KNVB Oost)
Zie ons artikel met het bekerprogramma: klik hier

Zaterdag 25 en zondag 26 augustus is er een bekerprogramma. (KNVB Oost)

Dinsdag 28 augustus

SV Heeten – Diepenveen 5-1
Dedemsvaart – Lemele 5-1
VV Heerde – Wijhe’92 3-1
OVC’21 – Wijster (Ommen, 19.30u)
SV Raalte – SC Daarle 2-0
VSW- USV (Windesheim, 19.00u)
Broekland – ZAC 1-1

Vrijdag 31 augustus

ASC’62 – World Masters Team (Dalfsen, aanvang 19.30u)

Dinsdag 4 september

VV Holten – Diepenveen (Holten, aanvang 20.00u)
Dedemsvaart – VV Lemelerveld (Dedemsvaart, 20.00u)

 

Heeft u aanvullingen? Mail dan naar tom@sallandmagazine.nl of stuur een bericht op twitter aan @sallandvoetbal !

 

Reageren?