4 maart 2012 Lees Meer →

Spelersmarkt 2012/2013

 

Update 03/07/2012: Rico Wolven van SC Veendam naar GA Eagles .

Tot en met 15 juni 2012 hebben spelers de kans om van amateurclub te wisselen. In onderstaand overzicht vindt u de ‘transfers’ in de (amateur)voetbalwereld van de regio Salland.

 

Betaald voetbal

 

KL Club Vertrekken: Nieuw:
JUP PEC Zwolle Joran Pot (GA Eagles) Said Bakkati (nnb) Ruud ter Heide (gehuurd, terug naar FC Emmen) Alexander Bannink (gehuurd, terug naar FC Twente) Said Bakkati (FC Emmen) Norair Mamedov (FC Emmen) Gieljan Tissingh (AGOVV) Nassir Maachi (AEK Larnaca) Ronnie Reniers (FC Den Bosch) Giovanni Gravenbeek (Willem II) Fred Benson (Lechia Gdansk) Sherwin Grot (FC Presikhaaf) Mimoum Eloisghiri (FC Presikhaaf) Joost Broerse (Excelsior) Ibrahim Ikililou, Ricardo Malaihollo, Ricardo Talu en Djeremy Zandvliet (eigen jeugd) Mike Koenders (FC Emmen) Wiljan Pluim (Roda JC, gehuurd)
JUP GA Eagles Michael Jansen (SV Spakenburg) Patrick Gerritsen (Excelsior’31) Dave Bus (Longa’30) Glenn Kobussen (HHC Hardenberg) Yannick de Wit (FC Emmen) Karim Fachtali (was gehuurd, RKC) Frank vd Zwan (Scheveningen) Michal Janota (Korona Kielce) Peter vd Vlag (FC Emmen) Joep vd Ouweland (?) Joran Pot (FC Zwolle) Jop van der Linden (Helmond Sport) Guyon Philips (Vitesse A1) Teije ten Den (Rohda Raalte) Nick Marsman (FC Twente, gehuurd) Michel Gerritsen Mulkes (Excelsior’31) Deniz Türüc (De Graafschap A1) Cas Peters (Jong FC Twente) Kevin Spanjaard (VV Glanerbrug) Remco Beumer (De Graafschap) Rico Wolven (SC Veendam)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdagvoetbal

 

 

KL Club Vertrekken: Nieuw:
2H Nieuwleusen Christian Roo (lager) Ruben Scholten (jeugd) Steven Visscher (jeugd)
2H ASC’62 John Sanders (FC Meppel) Piet de Jong (Berkum) Rijk Brosius (was gestopt) Rick Kijk in de Vegte, Matthijs van Gelder, Marcel Bijlenga (allen jeugd)
2H OZC Ommen Edwin Willems, Arjo Brink, Jos Wilmink, Kristian Hogeterp en Thomas van Wijngaarden (allen gestopt) Dennis ter Burg (Hoogeveen) Bram van Rijn en Nicky van Rijn (beide Vroomshoopse Boys) Bernard vd Bent (Dedemsvaart) Robert-Jan Thalen (nnb) Steven Warmelink (Lemele)
3D Blauw wit’66 Arjan Aanstoot (stopt, zaalvoetbal) Mathijs de Jong (Markelo)
4C SC Lemele  —

 


Zondagvoetbal

 

KL Club Vertrekken: Nieuw:
H C Rohda Raalte Sander Kok en Timo Haverkamp (Witkampers) Melvin Velthuis (Alcides) Teije ten Den (GA Eagles) Gework Petrosjan (GA Kampen) Rik Witteveen (ABS) Boy Boeloerditi (Berkum) Rick Oosterwechel (Berkum) Roy Supèr (Berkum) Coen Zwollo (Voorwaarts Twello) Jasper Broekhuis (ABS) Danny Bosman (Davo) Lars Kampersman Leferink (WSV) Rik Jan de Groot (Berkum)
2J SV Heeten Niels Rientjes (gestopt) Alexander Ruiter (stopt)
2J VV Heino Kenny Hendriks (stopt) Erik Overkempe (stopt) Willem Mulder (stopt) Roland Mulder (lager) Douwe Booij (Wijhe’92) Kerwin Fuselier (jeugd) Jeroen Bos, Sander Hulleman (tweede elftal)
2J Wijhe’92 Daan Koerhuis (Broekland) Tjerk Mulder (lager) Douwe Booij (vv Heino) Jasper Kok (eigen jeugd) Christoffer Roos (lager) Michel Kramer (lager)
3B VV Lemelerveld Jeroen Veltmaat (lager) Jeroen Schrijver (lager) Stijn Kogelman (jeugd)Leon Cents (jeugd) Martijn Hollewand (jeugd) Robin Morrenhof (jeugd) Herman v/d Keuken (jeugd) Rick Ramaker (lager)
4H ABS Jasper Broekhuis (Rohda Raalte) Arjan van Voorst (Colmschate’33) Rik Witteveen (Rohda Raalte)
4H Overwetering  —
4H SV Haarle  —
4H SV Raalte Pascal Ulfman (lager) Fuat Buyuktas (Turkse kracht)
5H OVC’21 Wouter Roerink (stopt) Patrick Bult (stopt)
5H USV  —
5H Broekland Edwin Middelkamp (lager) Peter van Noord (lager) Daan Koerhuis (Wijhe’92) Wout Koerhuis (Wijhe ’92 3) Imre Jansen (geen club) Marco ten Klooster (Rohda Raalte 2)
5H Dalfsen Frans Mosterman, Frank Kool, Mark Bisschop, Ralf Rientjes, Alwin Lindeboom en Tom Niens (allen stoppen of gaan lager spelen)
5H Holten Mark Nijland (stopt) Robert Oolbekkink (lager)
5H SDOL Marc Kogelman (lager) Kelvin Nijmeijer (Rohda Raalte)
5H Mariënheem Matthijs Cents (lager)
5H Nieuw-Heeten Rob Schrijver, Roy van Rossum (beiden lager) Marvin in ’t Veld, Erik ten Have, Len Schutte, Koen Kemper (allen jeugd)
5H Wesepe  — Wessel Berends (jeugd)
5H Hoonhorst  — Jurgo Gerondas (?) Maarten vd Kamp, Sten Klein Herenbrink, Jacco Broeks (allen jeugd)
6A Lettele Joost Leerkes (stopt) Remon Bloemenkamp (stopt)
6A VV Vilsteren Arjan Bosch, Ivo Hulsman en Marco Veltmaat (lager) Wesly Kampman en Jelle Niens (jeugd)

 

 


 

Heeft u aanvullingen op dit artikel? Mail dan naar tom@sallandmagazine.nl

Kijk ook op de trainerscarrousel voor 2012/2013: “Wie een club wil trainen moet vroeg opstaan” 

Twitter mee over voetbal met #sallandvoetbal

Reageren?