23 juni 2012 Lees Meer →

Rohda-fans pak uw agenda!

Voor de Topklasse en Hoofdklasse in het amateurvoetbal zijn gisteren de wedstrijdschema’s bekend gemaakt door de KNVB. Ook de bekerindeling voor de ploegen tot en met de eerste klasse is bekend geworden. Rohda Raalte-fans kunnen daarom de agenda pakken!

 

Beker:

Bekerpoule 48:

1. Rohda Raalte
2. Berkum
3. Achilles’12
4. Dos Kampen

Ronde 1 op  18 / 19 augustus: 1-4 en 2-3
Ronde 2 op 21 augustus: 3-1 en 4-2
Ronde 3 op 25 / 26 augustus: 3-4 en 1-2

 

Competitie:

1e speeldag – 2 september
Be Quick 1887 – MSC
Alcides – NEC
Quick’20 – Hoogeveen
Rohda Raalte – De Bataven
RKHVV – Longa’30
OJC Rosmalen – Rigtersbleek
Juliana’31 – Nieuw Buinen

2e speeldag – 9 september
NEC – Be Quick 1887
Hoogeveen – Alcides
De Bataven – Quick’20
Longa’30 – Rohda Raalte
Rigtersbleek – RKHVV
Nieuw Buinen – OJC Rosmalen
MSC – Juliana’31

3e speeldag – 16 september
NEC – MSC
Be Quick 1887 – Hoogeveen
Alcides – De Bataven
Quick’20 – Longa’30
Rohda Raalte – Rigtersbleek
RKHVV – Nieuw Buinen
OJC Rosmalen – Juliana’31

4e speeldag – 23 september
Hoogeveen – NEC
De Bataven – Be Quick 1887
Longa’30 – Alcides
Rigtersbleek – Quick’20
Nieuw Buinen – Rohda Raalte
Juliana’31 – RKHVV
MSC – OJC Rosmalen

5e speeldag – 30 september
Hoogeveen – MSC
NEC – De Bataven
Be Quick 1887 – Longa’30
Alcides – Rigtersbleek
Quick’20 – Nieuw Buinen
Rohda Raalte – Juliana’31
RKHVV – OJC Rosmalen

6e speeldag – 7 oktober
De Bataven – Hoogeveen
Longa’30 – NEC Rigtersbleek – Be Quick 1887
Nieuw Buinen – Alcides
Juliana’31 – Quick’20
OJC Rosmalen – Rohda Raalte
MSC – RKHVV

7e speeldag – 14 oktober
De Bataven – MSC
Hoogeveen – Longa’30
NEC – Rigtersbleek
Be Quick 1887 – Nieuw Buinen
Alcides – Juliana’31
Quick’20 – OJC Rosmalen
Rohda Raalte – RKHVV

8e speeldag – 28 oktober
Longa’30 – De Bataven
Rigtersbleek – Hoogeveen
Nieuw Buinen – NEC
Juliana’31 – Be Quick 1887
OJC Rosmalen – Alcides
RKHVV – Quick’20
MSC – Rohda Raalte

9e speeldag – 4 november
Longa’30 – MSC
De Bataven – Rigtersbleek
Hoogeveen – Nieuw Buinen
NEC – Juliana’31
Be Quick 1887 – OJC Rosmalen
Alcides – RKHVV
Quick’20 – Rohda Raalte

10e speeldag – 11 november
Rigtersbleek – Longa’30
Nieuw Buinen – De Bataven
Juliana’31 – Hoogeveen
OJC Rosmalen – NEC
RKHVV – Be Quick 1887
Rohda Raalte – Alcides
MSC – Quick’20

11e speeldag – 18 november
Rigtersbleek – MSC
Longa’30 – Nieuw Buinen
De Bataven – Juliana’31
Hoogeveen – OJC Rosmalen
NEC – RKHVV
Be Quick 1887 – Rohda Raalte
Alcides – Quick’20

12e speeldag – 2 december
Nieuw Buinen – Rigtersbleek
Juliana’31 – Longa’30
OJC Rosmalen – De Bataven
RKHVV – Hoogeveen
Rohda Raalte – NEC
Quick’20 – Be Quick 1887
Alcides – MSC

13e speeldag – 9 december
MSC – Nieuw Buinen
Rigtersbleek – Juliana’31
Longa’30 – OJC Rosmalen
De Bataven – RKHVV
Hoogeveen – Rohda Raalte
NEC – Quick’20
Be Quick 1887 – Alcides

14e speeldag – 20 januari
MSC – Be Quick 1887
NEC – Alcides
Hoogeveen – Quick’20
De Bataven – Rohda Raalte
Longa’30 – RKHVV
Rigtersbleek – OJC Rosmalen
Nieuw Buinen – Juliana’31

15e speeldag – 27 januari
Be Quick 1887 – NEC
Alcides – Hoogeveen
Quick’20 – De Bataven
Rohda Raalte – Longa’30
RKHVV – Rigtersbleek
OJC Rosmalen – Nieuw Buinen
Juliana’31 – MSC

16e speeldag – 3 februari
MSC NEC
Hoogeveen – Be Quick 1887
De Bataven – Alcides
Longa’30 – Quick’20
Rigtersbleek – Rohda Raalte
Nieuw Buinen – RKHVV
Juliana’31 – OJC Rosmalen

17e speeldag – 24 februari
NEC – Hoogeveen
Be Quick 1887 – De Bataven
Alcides – Longa’30
Quick’20 – Rigtersbleek
Rohda Raalte – Nieuw Buinen
RKHVV – Juliana’31
OJC Rosmalen – MSC

18e speeldag – 3 maart
MSC – Hoogeveen
De Bataven – NEC
Longa’30 – Be Quick 1887
Rigtersbleek – Alcides
Nieuw Buinen – Quick’20
Juliana’31 – Rohda Raalte
OJC Rosmalen – RKHVV

19e speeldag – 10 maart
Hoogeveen – De Bataven
NEC – Longa’30
Be Quick 1887 – Rigtersbleek
Alcides – Nieuw Buinen
Quick’20 – Juliana’31
Rohda Raalte – OJC Rosmalen
RKHVV – MSC

20e speeldag – 17 maart
MSC – De Bataven
Longa’30 – Hoogeveen
Rigtersbleek – NEC
Nieuw Buinen – Be Quick 1887
Juliana’31 – Alcides
OJC Rosmalen – Quick’20
RKHVV Rohda Raalte

21e speeldag – 24 maart
De Bataven – Longa’30
Hoogeveen – Rigtersbleek
NEC – Nieuw Buinen
Be Quick 1887 – Juliana’31
Quick’20 – RKHVV
Rohda Raalte – MSC
Alcides – OJC Rosmalen

22e speeldag – 7 april
MSC – Longa’30
Rigtersbleek – De Bataven
Nieuw Buinen – Hoogeveen
Juliana’31 – NEC
OJC Rosmalen – Be Quick 1887
Rohda Raalte – Quick’20
RKHVV – Alcides

23e speeldag – 14 april
Longa’30 – Rigtersbleek
De Bataven – Nieuw Buinen
Hoogeveen – Juliana’31
NEC – OJC Rosmalen
Be Quick 1887 – RKHVV
Alcides – Rohda Raalte
Quick’20 – MSC

24e speeldag – 21 april
MSC – Rigtersbleek
Nieuw Buinen – Longa’30
Juliana’31 – De Bataven
OJC Rosmalen – Hoogeveen
RKHVV – NEC
Rohda Raalte – Be Quick 1887
Quick’20 – Alcides

25e speeldag – 5 mei
Rigtersbleek – Nieuw Buinen
Longa’30 – Juliana’31
De Bataven – OJC Rosmalen
Hoogeveen – RKHVV
NEC – Rohda Raalte
Be Quick 1887 – Quick’20
MSC – Alcides

26e speeldag – 12 mei
Nieuw Buinen – MSC
Juliana’31 – Rigtersbleek
OJC Rosmalen – Longa’30
RKHVV – De Bataven
Rohda Raalte – Hoogeveen
Quick’20 – NEC
Alcides – Be Quick 1887

 

De bekerindeling en het wedstrijdschema voor alle andere standaard-teams wordt voor vrijdag 6 juli bekend gemaakt, wordt vervolgd ..

bron: www.zondaghoofdklasse.nl

 

Reageren?