5 juni 2017 Lees Meer →

Overzicht nacompetitie 2017 (SallandVoetbal)

In dit artikel hebben we een overzicht gemaakt van de nacompetities van seizoen 2016/2017 geldend voor de ploegen die wij volgen.

Update: 13-06-2017

 

Plek in de tweede klasse zaterdag (Oost)

Ronde 1:

Wedstrijd 1
20-mei 14.30 Blauw Wit ’66-Hellendoorn 3-0
23-mei 19.00 Hellendoorn-Blauw Wit ’66 3-1

Wedstrijd 2
20-mei 14.30 Oene-OZC 0-3
23-mei 19.00 OZC-Oene 0-2

Wedstrijd 3
20-mei 14.30 DSV’61-Oranje Nassau 0-0
23-mei 19.00 Oranje Nassau-DSV’61 0-5

Wedstrijd 4
20-mei 14.30 Bergentheim-SVI 1-2
23-mei 19.00 SVI-Bergentheim 4-1


Finales:

27-mei 14.30 SVI-OZC 7-2
03-jun 14.30 OZC-SVI 0-3

27-mei 14.30 DSV’61-Blauw Wit ’66 0-2
03-jun 14.30 Blauw Wit ’66-DSV’61 1-2

Winnaars finale naar de tweede klasse.

 

Plek in de tweede klasse zaterdag (Noord)

Ronde 1:

Wedstrijd 1
20-mei 15.15 Hardenberg ’85-The Knickerbockers 0-3
23-mei 19.00 The Knickerbockers-Hardenberg ’85 3-1

Wedstrijd 2
20-mei 14.30 Glimmen-Groen Geel 1-3
23-mei 19.00 Groen Geel-Glimmen 6-1

Wedstrijd 3
20-mei 14.30 Noordwolde-Nieuwleusen 1-2
23-mei 19.00 Nieuwleusen-Noordwolde 3-1

Wedstrijd 4
20-mei 14.30 SCD ’83-sc Loppersum 1-0
23-mei 19.00 sc Loppersum-SCD ’83 0-2


Finales:

27-mei 14.30 SCD’83-Groen Geel 1-2
03-jun 15.15 Groen Geel-SCD’83 3-2

27-mei 14.30 Nieuwleusen-The Knickerbockers 2-0

Foto: Klaas Kreule

03-jun 14.30 The Knickerbockers-Nieuwleusen 3-2 (nv)

Winnaars finales naar de tweede klasse.

 

Plek in de tweede klasse zondag (Oost)

Ronde 1:

Wedstrijd 1-
21-mei 15.00 Wijhe’92-PH 4-1


Foto’s: Ineke van Wijhe

23-mei 20.00 PH-Wijhe’92 1-2


Foto’s: Ineke van Wijhe

Wedstrijd 2
21-mei 14.00 DSVD-Helios 0-2
25-mei 14.00 Helios-DSVD 4-2

Wedstrijd 3
21-mei 14.00 Eilermark-Overwetering 0-1

Foto’s: Gerrit Krijt

25-mei 15.30 Overwetering-Eilermark 3-1

Foto’s: Gerrit Krijt

Wedstrijd 4
21-mei 14.00 DCS-DIO’30 1-0
25-mei 14.00 DIO’30-DCS 2-2

Wedstrijd 5
21-mei 14.00 Vitesse’08-OBW 3-1
25-mei 14.00 OBW-Vitesse’08 5-2

Wedstrijd 6
21-mei 14.00 Gendringen-Rood Wit 4-3
25-mei 14.00 Rood Wit-Gendringen 5-1

 

Ronde 2:

5 juni Victoria’28-Wijhe’92 3-1

Foto’s: Ineke van Wijhe

9-juni (20u) Wijhe’92-Victoria’28 2-1

Foto’s: Ineke van Wijhe

28-mei Columbia-Helios 2-1
5-juni Helios-Columbia 1-2

28-mei Overwetering-DCS 4-0

Foto’s: Gerrit Krijt
5-juni DCS-Overwetering 1-0

28-mei DVC’26-OBW 1-2
5-juni OBW-DVC’26 0-3

28-mei SML-Rood Wit 3-0
5-juni Rood Wit-SML 0-3

Winnaars ronde 2 naar de tweede klasse.

 

Plek in de derde klasse zondag (Oost)

Ronde 1:

Onder andere Wedstrijd 10:

21-mei 14.00 Lettele-Beekbergen 4-3
25-mei 14.00 Beekbergen-Lettele 1-1

Ronde 2:

28-mei MASV-Broekland 3-0
5-jun Broekland-MASV 1-2

28-mei Eerbeekse Boys-Lettele 4-2
5-jun Lettele-Eerbeekse Boys 2-2

Winnaars ronde 2 naar de derde klasse.

 

Plek in de derde klasse zondag (Noord)

Ronde 1:

Onder andere Wedstrijd 9:

21-mei 14.00 OVC’21-FC Oldemarkt 1-1
25-mei 14.00 FC Oldemarkt-OVC’21 1-1 *Oldemarkt wns

Winnaars ronde 1 (oa FC Oldemarkt) plaatsen zich voor de derde klasse. Verliezers ronde 1 krijgen een herkansing.

Herkansing:

28-mei Bellingwolde-OVC’21 1-0
5-jun OVC’21-Bellingwolde 5-0

Winnaars in de herkansing plaatsen zich voor de derde klasse.

 

Plek in de vierde klasse zondag (Oost)

Ronde 1:

Onder andere Wedstrijd 9:

21-mei 14.30 Doesburg-Raalte 1-2
25-mei 14.00 Raalte-Doesburg 4-0

Raalte promoveert!

Winnaars ronde 1 (oa RKO) plaatsen zich voor de vierde klasse. Verliezers ronde 1 krijgen een herkansing in ronde 2.

Ronde 2: 

Onder andere wedstrijd 15, 16 en 17:

Wedstrijd 15:

21-mei 14.00 Nieuw Heeten-ZVV’56 2-1
28-mei 14.00 ZVV’56-Nieuw Heeten 0-2
Nieuw Heeten promoveert naar de vierde klasse!

Wedstrijd 16:

28 mei: Haarle-Terwolde 4-1
5 juni: Terwolde-Haarle 3-3

Wedstrijd 17:

28 mei: Hoonhorst-Doesburg 2-2
5 juni: Doesburg-Hoonhorst 1-3

Winnaars ronde 2 plaatsen zich voor de vierde klasse. Verliezers ronde 2 krijgen een herkansing in ronde 3. Ronde 3 is 1 wedstrijd op neutraal terrein.

 

 

 

Plek in de vierde klasse zondag (Noord)

Ronde 1:

Onder andere Wedstrijd 1:

20-mei 18.45 Vilsteren-RKO 1-5
23-mei 19.15 RKO-Vilsteren 11-1

Winnaars ronde 1 plaatsen zich voor de vierde klasse. Verliezers ronde 1 krijgen een herkansing.

Herkansing/ Ronde 2:

28-mei Vilsteren-Balkbrug 0-4
5-jun Balkbrug-Vilsteren 6-1

Winnaars in de herkansing plaatsen zich voor de vierde klasse.

Reageren?