14 november 2017 | 2 reacties Lees Meer →

KNVB-beker Oost | seizoen 17-18 (Loting 2e ronde)

Het overzicht van het bekertoernooi voor de ploegen die wij volgen. Gedurende het beker-seizoen blijft dit artikel up-to-date.

Laatste update: 17-11-2017 10:01u

2e ronde (speeldata 28-30 november)

Regio 1:
Colmschate’33-WSV (do 30 nov, 20u)
DKB-DAVO (woe 29 nov, 20u)
Olympia’28-Columbia (woe 29 nov, 20u)
NSC Nijkerk-DOS’37 (di 28 nov, 20u)
KHC-Hulzense Boys (di 28 nov, 20u)
Go Ahead Kampen-WHC (di 28 nov, 20u)
Sparta Nijkerk-Heeten (woe 29 nov, 20u)
Wijhe’92
-Berkum (di 28 nov, 20u)
Nunspeet-BAS (di 28 nov, 20u)
Hattem-Be Quick’28 (di 28 nov, 20u)
IJVV-Dalfsen (woe 29 nov, 20u)
SDC Putten-Rohda Raalte (woe 29 nov, 20u)
Heino
-HHC 2 (di 28 nov, 20u)

Tevens werd er 14 nov geloot voor een 3e (tussen)ronde, overige winnaars in de 2e ronde plaatsen zich voor de 4e ronde:

Winnaar Sparta Nijkerk-Heeten – winnaar SDC Putten-Rohda Raalte
Winnaar IJVV-Dalfsen – winnaar DKB-DAVO

 

 

1e knock-out ronde (speeldata 7 tm 12 november):

Ploegen die wij volgen:

DOS’37-Nieuw Heeten (woe 8 nov, 20u): 4-0
Heino-
Zwolsche Boys (zat 11 nov, 17u): 5-4
ASC’62-DAVO (di 14 nov, 20u): 1-3
Overwetering-DKB (zat 11 nov, 17u): 2-3
De Zweef-Dalfsen (woe 1 nov, 20u) : 0-1
Rohda Raalte-
ABS (zon 12 nov, 14u): 13-1 Samenvatting
USV-Colmschate’33 (zon 12 nov, 14u): 0-6
Heeten-Schalkhaar (do 9 nov, 20u): 2-0
Wijhe’92-SC Deventer (do 9 nov, 20.30u): 3-0

 

Overige uitslagen 1e ronde (Speelregio 1 Oost):
Berkum-Hellendoorn 4-0
Oene-SDC Putten 0-4
BAS-Lelystad’67 3-2
Mariënberg-DETO 0-3
Nunspeet-WZC Wapenveld 7-1
Hulzense boys-Turkse Kracht 3-0
KCVO-NSC Nijkerk 1-3
HHC 2-Den Ham 4-2
Hattem-DOS Kampen 3-2
Olympia’28-ASV Dronten 4-3
KHC-SC Lutten 2-0
Be Quick’28-Batavia’90 3-2
Hoevelaken-WHC 1-3
IJVV-SCD’83 4-2
Sparta Nijkerk-DSV’61 4-0

Vrijgeloot 1e ronde: GA Kampen.

Ploegen ook door naar de 2e ronde in Speelregio 2 (Oost):
Brakkenstein, Activia, Jong Achilles’29, Krayenhoff, MASV, Juliana’31, CSV Apeldoorn, SDV Barneveld, SC Rheden, DFS, DTS’35, Alverna, RKHVV, Bataven, Woezik, DUNO D, WSV, DSC Zevenaar, Trekvogels, Hatert, Be Quick Z, DIO’30, SKV, Blauw Wit Nijmegen en Columbia.
Nog te spelen in 1e ronde: AWC-Arnhemse Boys (??) en Roda’28-BVC’12.

Ploegen ook door naar de 2e ronde in Speelregio 3 (Oost):
Concordia W, ATC’65, Silvolde, Voorwaarts Twello, Grol, Losser, NEO, Sportlust Glanerbrug, Borne, AZSV 2, SVZW, AZSV, Quick’20 2, DZC’68, Excelsior’31, Vogido, FC Eibergen, Reutum, Longa’30, Longa’30 2, Bon Boys, HSC’12 2, Oranje Nassau, FC Winterwijk en Rigtersbleek.

Loting tweede en derde ronde vindt dinsdag 14 november (20u, Tubbergen) plaats. De tweede ronde wordt midweeks gespeeld (dinsdag 28 of donderdag 30 november). De derde ronde vindt plaats op dinsdag 19 of donderdag 21 december.

 

 

Poulefase:

In de landelijke poules gaan de eerste twee ploegen door naar de 2e ronde.

Programma Poule 78 (landelijk):

2 september
Overwetering-Blauw Wit’66 5-0

3 september
Schalkhaar-AZC 1-2

7 september
AZC-Overwetering 1-4

9 september
Blauw Wit’66-Schalkhaar 1-4

15 september
Overwetering-Schalkhaar 1-1

16 september
AZC-Blauw Wit’66 2-2

Stand Poule 78 (landelijk)
1. Overwetering 3-7 (+8)
2. Schalkhaar 3-4 (+2)

3. AZC 3-4 (-2)
4. Blauw Wit’66 3-1 (-8)

Programma Poule 89 (landelijk):

2 september:
Vroomshoopse boys-Lemelerveld 1-2
De Zweef-Den Ham 1-2

9 september:
Den Ham-Vroomshoopse Boys 2-1

10 september:
Lemelerveld-De Zweef 1-2

16 september:
Lemelerveld-Den Ham 2-2
De Zweef-Vroomshoopse Boys 3-1

Stand Poule 89 (landelijk)

1. Den Ham 3-7 (+2)
2. De Zweef 3-6 (+2)

3. Lemelerveld 3-4 (+0)
4. Vroomshoopse Boys 3-0 (-4)

Programma Poule 90 (landelijk):

2 september:
Rohda Raalte-SVI 4-0
WHC-Epe 7-0

9 september:
SVI-WHC 0-3

10 september:
Epe-Rohda Raalte 1-2

16 september:
Epe-SVI 3-2
Rohda Raalte-WHC 1-3

Stand Poule 90 (landelijk)
1. WHC 3-9 (+12)
2. Rohda Raalte 3-6 (+3)

3. Epe 3-3 (-7)
4. SVI 3-0 (-8)

Programma Poule 92 (landelijk):

31 augustus:
MVV’29-ASC’62 2-2

1 september:
Gramsbergen-Germanicus 1-2

7 september:
ASC’62-Gramsbergen 3-1

10 september:
Germanicus-MVV’29 0-1

16 september:
MVV’29-Gramsbergen 2-5
Germanicus-ASC’62 0-3

Stand Poule 92 (landelijk)

1. ASC’62 3-7 (+5)
2. MVV’29 3-4 (-2)

3. Gramsbergen 3-3 (+0)
4. Germanicus 3-3 (-3)

Programma Poule 93 (landelijk):

2 september:
Nieuwleusen-Be Quick’28 2-5

3 september:
Heino-Dedemsvaart 7-1

9 september:
Be Quick’28-Heino 1-3

12 september:
Dedemsvaart-Nieuwleusen 2-3

16 september:
Dedemsvaart-Be Quick’28 0-5
NieuwleusenHeino 1-3

Stand Poule 93 (landelijk)

1. Heino 3-9 (+10)
2. Be Quick’28 3-6 (+6)

3. Nieuwleusen 3-3 (-4)
4. Dedemsvaart 3-0 (-12)

In de onderstaande regionale poules (3e klasse en lager) gaan de poulewinnaars door naar de volgende ronde.

Programma Poule 20 (Gr 2):

2 september:
WZC Wapenveld-OZC 3-1
CSV’28-Avereest 2-0

9 september:
Avereest-WZC Wapenveld 2-3
OZC-CSV’28 0-3

16 september:
WZC Wapenveld-CSV’28 1-0
Avereest-OZC 2-1

Stand Poule 20 (Gr 2)
1. WZC Wapenveld 3-9 (+4)

2. CSV’28 3-6 (+4)
3. Avereest 3-3 (-2)
4. OZC 3-0 (-6)

Programma Poule 28 (Gr 2):

2 september:
Storica-SCD’83 2-8 (**wedstrijd geschrapt in de stand)
ZAC-Lemele 3-0

9 september:
Lemele-Storica AFG (Storica te weinig spelers)
SCD’83-ZAC 4-0

16 september:
Lemele-SCD’83 3-2
Storica-ZAC AFG

Stand Poule 28 (Gr 2)
1. SCD’83 2-3 (+3)

2. ZAC 2-3 (-1)
3. Lemele 2-3 (-2)
4. Storica 0-0 (+0)

Storica is vanwege het afzeggen tegen Lemele uit het bekertoernooi gehaald.

Programma Poule 3 (Gr 3):

3 september:
OVC’21Nieuw Heeten 2-1
Sportlust Vr-SDOL 0-1

10 september:
Nieuw Heeten– Sportlust Vr 1-1
SDOLOVC’21 2-2

17 september:
Sportlust Vr-OVC21 3-2
Nieuw HeetenSDOL 10-1

Stand Poule 3 (Gr 3)
1. Nieuw Heeten 3-4 (+8)

2. OVC’21 3-4 (+0)

3. SDOL 3-4 (-8)
4. Sportlust Vroomshoop 3-4 (+0)

Programma Poule 19 (Gr 3):

3 september:
WesepeRaalte 0-5
Groen Wit’62-Heeten 4-4

Foto’s: Henk Vloedgraven

10 september:
Raalte-Groen Wit’62 0-4
HeetenWesepe 3-1

17 september:
HeetenRaalte 7-0

Foto’s: Henk Vloedgraven
Wesepe-Groen Wit’62 2-3

Stand Poule 19 (Gr 3)
1. Heeten 3-7 (+9)

2. Groen Wit’62 3-7 (+5)
3. Raalte 3-3 (-6)
4. Wesepe 3-0 (-8)

Programma Poule 30 (Gr 3):

3 september:
Lettele-Apeldoornse Boys 4-4
Albatross-TKA 4-0

10 september:
Apeldoornse Boys-Albatross 0-2
TKA-Lettele 1-2

17 september:
Albatross-Lettele 6-0
Apeldoornse Boys-TKA 3-4

Stand Poule 30 (Gr 3)
1. Albatross 3-9 (+12)

2. Lettele 3-4 (-5)
3. TKA 3-3 (-4)
4. Apeldoornse Boys 3-1 (-3)

Programma Poule 35 (Gr 3):

3 september:
Reutum-Haarle 2-1
Almelo-La Premiere 0-2

10 september:
Haarle-Almelo 3-0
La Premiere-Reutum 1-5

17 september:
Reutum-Almelo 4-0
La Premiere-Haarle 2-2

Stand Poule 35 (Gr 3)
1. Reutum 3-9 (+9)

2. Haarle 3-4 (+2)
3. La Premiere 3-4 (-2)
4. Almelo 3-0 (-9)

Programma Poule 45 (Gr 3):

3 september:
WWNA-Wissel 8-4

5 september:
HoonhorstWijhe’92 1-3

10 september:
Wissel-Hoonhorst 3-3
Wijhe’92-WNNA 2-2

17 september:
Wissel-Wijhe’92 0-8

Foto’s: Ineke van Wijhe
Hoonhorst-WWNA 0-4

Stand Poule 45 (Gr 3)
1. Wijhe’92 3-7 (+10)

2. WWNA 3-7 (+8)
3. Hoonhorst 3-1 (-6)
4. Wissel 3-1 (-12)

Programma Poule 52 (Gr 3):

3 september:
Balkbrug-SV Zwolle 0-1
Ulu Spor-USV 1-3

10 september:
SV Zwolle-Ulu Spor 1-0
USV-Balkbrug 2-1

Foto: Ben Schuurman

17 september:
Ulu Spor-Balkbrug 2-3
SV Zwolle-USV 2-2

Stand Poule 52 (Gr 3)

1. USV 3-7 (+3)

2. SV Zwolle 3-7 (+2)
3. Balkburg 3-3 (-1)
4. Ulu Spor 3-0 (-4)

Programma Poule 57 (Gr 3):

3 september:
BroeklandMariënheem 3-2

7 september:
VilsterenDalfsen 0-8

10 september:
DalfsenBroekland 5-2

Foto’s: Kristian Giesen
MariënheemVilsteren 3-0

17 september:
VilsterenBroekland 1-8
MariënheemDalfsen 0-6

Stand Poule 57 (Gr 3)
1. Dalfsen 3-9 (+17)

2. Broekland 3-6 (+5)
3. Mariënheem 3-3 (-4)
4. Vilsteren 3-0 (-18)

2 reacties

  1. rik schreef:

    in veel poules staat de ploeg die de eerste en enige wedstrijd verloren heeft boven aan??? kan toch niet..

Reageren?