5 juli 2017 Lees Meer →

Competitie-indeling seizoen 2017-2018 (SallandVoetbal)

De KNVB Oost heeft de competitie-indeling vandaag bekend gemaakt. Onderstaand een overzicht van de klassen voor de ploegen die wij volgen. Het speelschema wordt uiterlijk 22 juli bekend gemaakt.

Opvallend bij de indeling? OZC, Lemelerveld en Dalfsen spelen komend seizoen in district Noord.

 

Zaterdag

2e klasse H (Oost)

ASC’62
Be Quick’28
Blauw Wit’66
De Esch
Den Ham
DOS Kampen
DZSV
Enter Vooruit
Hulzense Boys
IJVV
Sparta Enschede
SVI
Voorwaarts V.
WVF

2e klasse J (Noord)

DESZ
Drenthina
DZOH
FC Klazienaveen
Gramsbergen
Groen Geel
FC Meppel
NEC Delfzijl
Nieuwleusen
Omlandia
Pelikaan S
SV Bedum
De Weide
Zuidhorn

3e klasse D (Noord)

BSVV
FDS
Fit Boys
Hardenberg’85
Hollandscheveld
Hoogeveen
LTC
Lutten
OZC
SCD’83
SCN
SVN’69
Willemsoord
ZZVV

4e klasse D (Oost)

Avereest
Bruchterveld
BZSV de Blauwwitters
SP Daarle
Daarlerveen
DKB
DRC 2012
Lemele
MVV’69
PH
Rijssen Vooruit
SC Rijssen
SVV’56

 

 

Zondag

1e klasse E (Oost)

Bemmel
BWO
De Zweef
FC Winterswijk
Heino
Longa’30
NEC
Quick 1888
Rigtersbleek
RKZVC
Rohda Raalte
Schalkhaar
Stevo
Tubantia

2e klasse L (Noord)

Beilen
Dedemsvaart
SC Emmeloord
SC Erica
Germanicus
Heerde
Lemelerveld
Olyphia
Raptim
Ruinerwold
Stadskanaal
Valtermond
VKW
Zuidwolde

2e klasse J (Oost)

Achilles’12
ATC’65
Bon Boys
Columbia
Epe
Luctor et Emergo
MVV’29
Overwetering
Robur et Velocitas
SDC’12
TVC’28
Victoria’28
Vogido
WSV

3e klasse B (Oost)

Albatross
Colmschate’33
Eerbeekse Boys
Heeten
Helios
KCVO
SP Lochem
Ruurlo
Turkse Kracht
Twenthe
Warnsveldse Boys
Wijhe’92
Witkampers
SV Zwolle

3e klasse C (Noord)

CEC
Dalen
Dalfsen
EMMS
Gieten
HODO
Musselkanaal
OVC’21
SVV’04
Ter Apel’96
Twedo
USV
vv Sleen
Weerdinge

 

4e klasse H (Oost)

ABS
Activia
Broekland
DAVO
Diepenveen
De Gazelle
Haarle
Holten
Hoonhorst
Lettele
Nieuw Heeten

Raalte
SC Deventer
Terwolde

5e klasse A (Noord)

Blankenham
DOS’63
DVSV
Giethoorn
IJhorst
Kuinre
Scheerwolde
Uffelte
Ulu Spor
Vilsteren
Wapserveen
Willemsoord

5e klasse F (Oost)

Apeldoornse Boys
CCW’16
Emst
Go Ahead Deventer
IJsselstreek
Kon UD
Marienheem
Sallandia
SDOL
SSA Epse Gorssel combi
V en L
Wesepe
Wissel

Reageren?